leni ja go do budy na podworko nie dam :-( to jest pierwszej klasy pies kanapowy...nawet nie wiedzialam ze tak wspaniale bedzie sie zachowywal w warunkach domowych, wogole nie psoci, caly czas lezy wyjatkiem jest zabawa z Astim:-) to aniol w psim ciele.....reaguje na komende "siad" gdy prosi o jedzonko:-) wspanialy dostojny jegomosc...:-D