Jump to content
Dogomania

nincia

Members
  • Posts

    645
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nincia

  1. dokladnie na dwor kudlaty Borysek sie nie nadaje.....ogladamy filmy a Kudlacz lezy miedzy nami z glowa na moim ramieniu :-)
  2. no Rino to jegomosc rasowy jak i Borys :-D
  3. leni ja go do budy na podworko nie dam :-( to jest pierwszej klasy pies kanapowy...nawet nie wiedzialam ze tak wspaniale bedzie sie zachowywal w warunkach domowych, wogole nie psoci, caly czas lezy wyjatkiem jest zabawa z Astim:-) to aniol w psim ciele.....reaguje na komende "siad" gdy prosi o jedzonko:-) wspanialy dostojny jegomosc...:-D
  4. jak sie chce to wszystko jest mozliwe i problemu z czterema nie ma :-)
  5. ja to nie wiem ale nikt nie podziwia mojego kudlacza Borysa ;-)
  6. no dziewczyny patrzecie i podziwiajcie :-)
  7. dokladnie ot nie jest pies na podworko dzis w nocy spal ze mna w lozku :-) jest bardzo grzeczny i uloony - rasowy kanapowiec!!!!!!!!!!!
  8. Borysowaty jutro jedziemy !!!!!!!!!!!!!
  9. radosc nie z tej ziemi super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maly udalo sie :-D
  10. no i cisza nadal....moze Anita nie ma jeszcze wiesci napewno jak beda napisze .....
  11. Agnieszko tez jezdzilismy jeszcze za nim i nigdzie go nie widzielismy moze jutro do poludnia sie trafi jak bede jechala po Borysa...
  12. ja tez mam taka nadzieje ze chlopaki sie dogadaja...
  13. oj tak trzymajmy kciuki za kudlacze :-)
  14. Madallena i tak jestem juz wytykana ze jakim prawem do nich weszlam i ze naslalam fundacje....powiem ci tak szczerze to tacy ludzie ze ja tu nic nie wskuram i mowie powaznie ktos musi to zrobic ktos to ma do tego pelne prawo....kurde jak im zabrac szczyle??jej no nie bardzo jest co z nimi zrobic tu masz racje zeby bylo wiecej DT to problem bylby z glowy a do schronu je dac?? to odpata schron to ostatnie miejsce w jakim powinny sie znalezc:/ A ta kobieta jak tylko mnie zobaczy to policje na mnie nasle i wiem to napewno a po co mi problemy takie wy jako fundacja wiecej mozecie zdzialac niz ja...:-(
  15. w niedziele jade do schronu zobaczyc jak maluchy sie czuja...
  16. ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  17. no to trzymamy kciuki razem :-)
  18. jak nasz POCZTMEN sie miewa?? pewnie z Kasia odsnieza podworko :-)
  19. no piekna Gapciu dalas mi sie dzisiaj poglaskac :-)
  20. leni wierze napewno masz duzo pracy.... Borysa zabieram ze soba w sobote w piatek przechodzi jeszcze male pielegnacje swoich kudlakow i mam nadzieje ze sie w nim zakochaja....zabieram go ze soba bo lepiej mi bedzie wyczuc jak facet ma intecje....a przy okazji Borysek bedzie mial troszke rozrywki od codziennosci :-) A wogole co u naszych KUDLATYCH czworonogow slychac ??
  21. sluchaj cie dzwonila dzis Atosa Pani do mnie....Atos noc spedzil spokojnie dzis byly pierwsze kroki przyjazni z jego Pancia....a mianowicie pozwolil sie przytulac i pocalowal swoja Pania w policzek :-) natomiast co do Aramisa...eh...no ciezko nadal warcza chlopaki na siebie, dzis bylo male spiecie miedzy nimi- zazdrosc robi swoje bo jeden i drugi sa o siebie zazdrosni.....ja mysle ze bedzie wszystko dobrze :-)
  22. Cywil no i gdzies ty sie dzis schowal kojec jest juz gotowy dla ciebie a ty sobie gdzies poszedles....
  23. no Borys dzis juz kolacji nie dostal....rano nerwomixa dostanie juz jest kupiony pakujemy sie i jedziemy :-)
×
×
  • Create New...