Hehe może znajde czas.:) Nie wiadomo czy sytuacja się poprawiła u p.Joli żeby pojechać?
Robię na nk u siebie galerie z psiakami do adopcji!
To link do mojego profilu możecie zapraszać:eviltong:
[URL]http://nasza-klasa.pl/#profile/11638525[/URL]
w dziale przygarne psa znalazłam:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179636-Szukamy-kudA-acza-podobnego-do-Czarka-Wadowice[/URL]
zastanawiam się nad lisią lub wilczką tylko czy one akceptuja koty???