zapiszę.:)
pomogę Ci ze zdjęciami...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/eb3a51120021fce7med.jpg[/IMG][/URL]
[U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/bfee32b39a98cbb2med.jpg[/IMG][/URL][/U]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/40c15cc43b43ddd1med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/03957e33c2ad3df0med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/379/0ac4c2fff09a0c92med.jpg[/IMG][/URL]
widzę ,że tam jest ich więcej ale nie wiem czy mogę też wstawić;):roll: