Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. eee tam ubrania wiedziałam jak się ubrać(w najgorsze:evil_lol:) psiak ma na imię Azor,smyczy sie nie boi ale strasznie skacze ze szczęścia oczywiście lizał i wcinał karme:razz:
  2. Już Tobie wysyłam i dziękuję Marta za założenie wątku:):*
  3. Jestem na dogo na chwilę bo lecę szybko robić zdjęcia.:)
  4. Zoja u p.Joli było jak zwykle miło. Pieski troszkę się wybiegały:) w ogóle Tosia i Mila jakie duże:crazyeye: biegały sobie luzem po polu.bawiły sie w berka:razz: rudzik też bez smyczy przychodził do mnie na zawołanie nie za każdym razem ale przychodził razem z Kwiatkiem:razz:Reszta piesków też supper!:cool3:
  5. trzymam kciuki żeby to był Fiodor!!
  6. Bardzo chciałabym przejechać, w tyg to nie bardzo ale może w weekend uda mi się... Moja sunia ma cieczkę i jej pilnuję a w weekend rodzice będą:)
  7. Nie mam pojęcia,to było na tvpinfo może mają jakąś swoją stronę?:)
  8. Do listy można oczywiście dopisać mnie,ale czy będę w 100% nie mogę obiecać...:)postaram się... Czy do przytuliska można przyjechać,czy jakieś psiaki chorują? całe wakacje się wybieram i jakoś czasu brakuję;):roll:
  9. Też oglądałam reportaż, 'właściciel' widać miał gdzieś te zwierzęta:-(
  10. Jak Twoje dziewczynki?:) Ps. szukam domu dla brata Tili...
  11. dawno tutaj nie pisaliśmy ale CYGAN MA JUŻ DAWNO DOMEK!!!!!:)
  12. biedne psiaki...:( właściciel... eh....:angryy:
  13. Ooo jakie super wieści!:multi: To co zostaje u Was sunia na zawsze?:razz:
  14. Oooo ile tu się działo jak mnie nie było!:shake: W piątek prawdopodobnie wracam do domu.:) Umówię się z Martusią i jakoś podjedziemy do p.Joli na spacerki z pieskami czy jakoś pomóc.;)
  15. Wow co ja tu widzę!!!KORCIA NIEDŁUGO PRZEROŚNIE MOJĄ DORKĘ!!!:)
  16. :lol:Widać,ze szczesliwa mordka
  17. przepraszam jutro wyśle Marcie zdjęcia ona wstawi ja nie mam w domu internetu a jak mam to tylko taki co ledwo chodzi...:(
  18. Biedna Tila:(:( Cezar masz szanse!! Wykorzystaj ją:)
  19. Przepraszam,że nie pisałam ale internet się w domu popsuł pisze teraz od koleżanki. Byłam w sobotę u Ajki jest mega duża :) śliczna siada,podaje łapki i przybija piątki. Lubi kopać doły:evil_lol: jest szczęśliwa!:) a oto chodziło żeby nie było pytań umowa jest oczywiście podpisana tą którą dostałam od Atomowki:razz: zdjęć nie mam jak na razie wkleić:(
  20. Przepraszam jednak nie zrobię ogłoszeń internet nawalił;( teraz pisze od kolezanki...:(
×
×
  • Create New...