-
Posts
19951 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksa.
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Postaram się jutro coś zrobić:)mam jedno przez kratę jego z przed trzech dni chcecie? -
Dziękuję PAros:multi::loveu:
-
jak to?:( zaraz spróbuje je wstawić
-
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
fiprex jeszcze nie dotarł...jutro idę dać im tabletki w weekend ie miałam czasu goście,lekcje:( -
tekst jest na pierwszej stronie,zdjęcie jest, innego nie mam na razie dobrego, 510-516-082 [email][email protected][/email]
-
PROSZĘ POMÓŻCIE!!! mój tata się dusi strasznie ma astmę i mały może zostać do środy:(
-
co tu tak cichutko:(
-
w górę Channel... jutro postaram się zrobić mu lepsze zdjęcia
-
postaram się zrobić;p ale on ma taki trochę pyszczek jak jamnik;) a długi to nie jest:)
-
ojej Paros dziękuję.:):):)No właśnie nie wiem ,czy do mnie czy do p.Joli ... bo uzgodniłam,że pójdzie pod umowę Pani Joli...ale jest u mnie moja siostra go znalazła:(
-
Tak oczywiście cioci Marty:razz: :loveu:,ja taka zdolna nie jestem:roll::evil_lol::evil_lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zapraszam na wątek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192529-Szczeniaczek-w-typie-jamnika%28-%29-potrzebny-DOM[/url]!!! znalezionego szczeniaczka... -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
zapraszam na wątek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192529-Szczeniaczek-w-typie-jamnika%28-%29-potrzebny-DOM[/url]!!! -
rezerwuje............
-
[COLOR=#000000][FONT=Arial]W pewien zimny, mokry dzień, po Warszawie błąkał się samotny szczeniak. Nie wiedział co się dzieje, miał tylko 3 miesiące. Jednak dobra dusza zabrała go do siebie i tym samym uratowała od tułaczki i śmierci głodowej. Jednak piesek nie może tam zostać, choć jest tak mały i kochany. Choć umie zachować czystość, pokazuje, że musi iść na spacer. Choć pięknie chodzi na swojej różowej smyczce. Ten piesek to Channel, cudowny mały chłopiec, gdyby tylko nie alergia zostałby u znalazcy ale życie pisze różne scenariusze. Więc ten szczeniak szuka domu. Lubi inne psy, uwielbia się bawić. Bardzo podoba mu się łóżko, zwłaszcza spanie na podusi przy głowie właściciela. Ale jego największą miłością jest pełna miska. ;) Ale gdy znajdzie swojego opiekuna to on właśnie wysforuje się na pierwsze miejsce. Dlatego nie czekaj! Weź do siebie Channela, pokaż mu co to miłość, co to dom, ciepłe łóżko wraz z Twoją głową ;). Warunkiem adopcji psa jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej z podpunktem o kastracji psiaka w odpowiednim ku temu czasie. [URL="http://img530.imageshack.us/i/p1030888.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5428/p1030888.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] No więc jak na moje oko to ma około 3 mc. Został już wykąpany w szamponie przeciw pchłom było tego,że hoho:crazyeye::crazyeye: skakały normalnie po nim,też zakroplony jest fiprexem. Już umie prawie aportować,szczeka na moją sunię zaczepia ja do zabawy:razz:ogólnie jak każdy szczeniak jest energiczny. A stało się tak,że moja siostra idąc na spotkanie w sprawie pracy widzi małego pieska ,pan przed nią go skopał:-( ona się zlitowała nad nim i zabrała do siebie i na spotkanie nie dotarła:diabloti:od mieszkańców dowiedziała się,że mały błąka się od tygodnia z niego to normalnie same kości były.Zjadł ciasteczka bo to miała tylko ze sobą. A moja 'mądra' siostra idąc do zoologicznego kupić mu smycz i obroże była przekonana,że to sunia:mad::diabloti:i kupiła [COLOR=Magenta]RÓŻOWĄ [COLOR=Black]SMYCZ:evil_lol::diabloti: po prostu zobaczyła ma cycuszki aaa to dziewczyna:eviltong:no i tak mały jest u nas ale niestety nie może być na zawsze ,ponieważ mój tata ma astmę i niestety się już dusi:-( A szczeniaczek dokładnie został znaleziony na Tarchominie [URL="http://img137.imageshack.us/i/p1030888w.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1899/p1030888w.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/COLOR] [/FONT][/COLOR]
-
rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.
Aleksa. replied to pinkmoon's topic in Okrucieństwo
biedne szczeniaki:placz::placz::placz: a ten pies z mostu :placz::placz::placz:to nie nie są ludzie to POTWORY -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
właśnie odebrałam list:) doszły tabletki..:) -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
super:):)!!!!!! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
o kurcze............:placz: -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Nie ,nie założyłam. Zgłosiłam jego do przytuliska pod adopcje a na razie zostaje u mnie,póki domku nie znajdzie.:( Oczywiście jak odbiore paczkę oczywiście dam znać!:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Też się ciesze,że impreza udana.:) Moja siostra w Warszawie znalazła porzuconego szczeniaka:( -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Malucha wszystko ok. Dzisiaj moja siostra znalazła szczeniaka...:(mały chudy...:(:( -
Maluch Amon nie doczekał pomocy :( został gdzieś oddany (szukamy go)
Aleksa. replied to Marta67's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki:) myślę,że on już nie urośnie...chociaż nie wiadomo...:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja niestety nie mogę za dużo mam lekcji zadanych :-( i kartkówka -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Aleksa. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Tak jakby co...:) całkowicie ze smyczy bałam się go spuścić ,biegal ze smyczą a po ulicy na smyczy ;D