Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Postaram się jutro coś zrobić:)mam jedno przez kratę jego z przed trzech dni chcecie?
  2. Dziękuję PAros:multi::loveu:
  3. jak to?:( zaraz spróbuje je wstawić
  4. fiprex jeszcze nie dotarł...jutro idę dać im tabletki w weekend ie miałam czasu goście,lekcje:(
  5. tekst jest na pierwszej stronie,zdjęcie jest, innego nie mam na razie dobrego, 510-516-082 [email][email protected][/email]
  6. PROSZĘ POMÓŻCIE!!! mój tata się dusi strasznie ma astmę i mały może zostać do środy:(
  7. co tu tak cichutko:(
  8. w górę Channel... jutro postaram się zrobić mu lepsze zdjęcia
  9. postaram się zrobić;p ale on ma taki trochę pyszczek jak jamnik;) a długi to nie jest:)
  10. ojej Paros dziękuję.:):):)No właśnie nie wiem ,czy do mnie czy do p.Joli ... bo uzgodniłam,że pójdzie pod umowę Pani Joli...ale jest u mnie moja siostra go znalazła:(
  11. Tak oczywiście cioci Marty:razz: :loveu:,ja taka zdolna nie jestem:roll::evil_lol::evil_lol:
  12. zapraszam na wątek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192529-Szczeniaczek-w-typie-jamnika%28-%29-potrzebny-DOM[/url]!!! znalezionego szczeniaczka...
  13. zapraszam na wątek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192529-Szczeniaczek-w-typie-jamnika%28-%29-potrzebny-DOM[/url]!!!
  14. rezerwuje............
  15. [COLOR=#000000][FONT=Arial]W pewien zimny, mokry dzień, po Warszawie błąkał się samotny szczeniak. Nie wiedział co się dzieje, miał tylko 3 miesiące. Jednak dobra dusza zabrała go do siebie i tym samym uratowała od tułaczki i śmierci głodowej. Jednak piesek nie może tam zostać, choć jest tak mały i kochany. Choć umie zachować czystość, pokazuje, że musi iść na spacer. Choć pięknie chodzi na swojej różowej smyczce. Ten piesek to Channel, cudowny mały chłopiec, gdyby tylko nie alergia zostałby u znalazcy ale życie pisze różne scenariusze. Więc ten szczeniak szuka domu. Lubi inne psy, uwielbia się bawić. Bardzo podoba mu się łóżko, zwłaszcza spanie na podusi przy głowie właściciela. Ale jego największą miłością jest pełna miska. ;) Ale gdy znajdzie swojego opiekuna to on właśnie wysforuje się na pierwsze miejsce. Dlatego nie czekaj! Weź do siebie Channela, pokaż mu co to miłość, co to dom, ciepłe łóżko wraz z Twoją głową ;). Warunkiem adopcji psa jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej z podpunktem o kastracji psiaka w odpowiednim ku temu czasie. [URL="http://img530.imageshack.us/i/p1030888.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5428/p1030888.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] No więc jak na moje oko to ma około 3 mc. Został już wykąpany w szamponie przeciw pchłom było tego,że hoho:crazyeye::crazyeye: skakały normalnie po nim,też zakroplony jest fiprexem. Już umie prawie aportować,szczeka na moją sunię zaczepia ja do zabawy:razz:ogólnie jak każdy szczeniak jest energiczny. A stało się tak,że moja siostra idąc na spotkanie w sprawie pracy widzi małego pieska ,pan przed nią go skopał:-( ona się zlitowała nad nim i zabrała do siebie i na spotkanie nie dotarła:diabloti:od mieszkańców dowiedziała się,że mały błąka się od tygodnia z niego to normalnie same kości były.Zjadł ciasteczka bo to miała tylko ze sobą. A moja 'mądra' siostra idąc do zoologicznego kupić mu smycz i obroże była przekonana,że to sunia:mad::diabloti:i kupiła [COLOR=Magenta]RÓŻOWĄ [COLOR=Black]SMYCZ:evil_lol::diabloti: po prostu zobaczyła ma cycuszki aaa to dziewczyna:eviltong:no i tak mały jest u nas ale niestety nie może być na zawsze ,ponieważ mój tata ma astmę i niestety się już dusi:-( A szczeniaczek dokładnie został znaleziony na Tarchominie [URL="http://img137.imageshack.us/i/p1030888w.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1899/p1030888w.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/COLOR] [/FONT][/COLOR]
  16. biedne szczeniaki:placz::placz::placz: a ten pies z mostu :placz::placz::placz:to nie nie są ludzie to POTWORY
  17. właśnie odebrałam list:) doszły tabletki..:)
  18. Nie ,nie założyłam. Zgłosiłam jego do przytuliska pod adopcje a na razie zostaje u mnie,póki domku nie znajdzie.:( Oczywiście jak odbiore paczkę oczywiście dam znać!:)
  19. Też się ciesze,że impreza udana.:) Moja siostra w Warszawie znalazła porzuconego szczeniaka:(
  20. Byłam dzisiaj u Malucha wszystko ok. Dzisiaj moja siostra znalazła szczeniaka...:(mały chudy...:(:(
  21. trzymamy kciuki:) myślę,że on już nie urośnie...chociaż nie wiadomo...:)
  22. Ja niestety nie mogę za dużo mam lekcji zadanych :-( i kartkówka
  23. Tak jakby co...:) całkowicie ze smyczy bałam się go spuścić ,biegal ze smyczą a po ulicy na smyczy ;D
×
×
  • Create New...