Ostatnio udało mi się przekonać tatę na pieska DT tylko,że do budy oczywiście oddzielna niż mojej suni jest mniejsza włożyłam bym słomę a i moja sunia akceptuje pieski.. z tamtym pieskiem nie wyszło,ponieważ właściciele jednak nie oddali jeśli chcecie mogę zapytać jeszcze raz tylko,że do budy ( mój tata ma astmę i jest to niemożliwe żeby był w domu chyba,że na pierwsze dni) tak jak mówię. mojej suni buda stoi w boksie zamykany,ale nie jest w nim zamykana ciągle.. bym kawałek od boksu zostawiła i odgrodziła paletami czy czymś żeby do bramy nie podchodził.. Nie wiem zapytam taty,ale byśmy musieli złożyć się na karmę nie damy rady wykarmić dwóch piesków..:(