Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. No to dawaj.:diabloti::diabloti:
  2. Hej.:D Śliczny ten Twój psiak.:D A ja mam na DT onka.. w jakim wieku im uszka stają ?? :)
  3. [quote name='Paula03'][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197127-SZKIELET-OWCZARKA-NIEMIECKIEGO%21%21%21szczeniak-pom%C3%B3%C5%BCcie"][IMG]http://i51.tinypic.com/10fb5ok.jpg[/IMG][/URL] To ten zamówiony banerek u LadyK ;) [/INDENT][/QUOTE] Jak CUDOWNY !!!! PAULA dziękuję Ci bardzo bardzoo.. :loveu::loveu::loveu: on tu jest mokry na tym zdjeciu bo po kąpieli. :D
  4. Mały nie będzie jednak mieszkał w budzie.:D Zrobiłam mu tak jakby pokoik w hydroforni. ;-)
  5. [url]http://img14.imageshack.us/img14/1104/p10101740.jpg[/url] Śliczny rudzielec. :D
  6. [url]http://img152.imageshack.us/img152/6150/dscn4316.jpg[/url] tu wyszła na taką dużą.:D A u Nas teraz śnieg pada i jest strasznie biało. :(
  7. [quote name='Paula03']Zamówię coś według własnego uznania :)[/QUOTE] Ok dzięki. :)
  8. [URL="http://img535.imageshack.us/img535/817/pb273489.jpg"]http://img535.imageshack.us/img535/817/pb273489.jpg :evil_lol::evil_lol: [/URL]
  9. [quote name='_Nessi_']Sliczna dziewczynka bez 2 zdań :D[/QUOTE] Dziękuje bardzo. :)
  10. [quote name='Kaja10014']Jaki słodziak :loveu:[/QUOTE] nio słodziak. :loveu: [quote name='Paula03']O mój Boże! Jakie słodkości! Już wpadam na wątek do niego ;)[/QUOTE] :D ok.:)
  11. [quote name='Paula03']Jestem u maluszka! Ola jak będę mogła jakoś pomóc to pisz(tylko nie finansowo)[/QUOTE] Jasne. Wiesz w sumie potrzebny by był banerek, a ja nie potrafię umiesz zrobić? :)
  12. [B]Widziałam, słodziak :loveu: Rodzice bez problemu się zgodzili? :smile:[/B] wiesz był problem bo mój tata ma astmę,więc piesek od jutra będzie musiał mieszkać na dworze z Dorką. Zajrzyj na jego wątek tam przeczytasz całą historię. ;-)
  13. [quote name='Awit']Aleksandra95 koniecznie trzeba z tą suką coś zrobić, żeby już więcej nie rodziła. Oni się zgodzą na sterylkę?[/QUOTE] Nie wiem,czy się zgodzą to są dziwni ludzie.. a ja się ich trochę boję znaczy tego pana on taki duży i wygląda na nie miłego. Ogólnie to są arabowie :roll: [quote name='beka']odrobaczyć koniecznie tylko delikatnie[/QUOTE] tak w poniedziałek pojadę z mamą i z nim do weta albo wrócę ze szkoły i pojadę autobusem sama z nim.
  14. Ja też mam na DT szczeniaczka :D zdjęcia zobaczysz u mnie na wątku.:D
  15. [quote name='mestudio']Czy tych durnych ludzi nie da się namówić na sterylizację suki? Po co im młode psiaki jeśli nie sprzedają ich tylko męczą i wydają? Są aż tak ograniczeni umysłowo? Trzeba napisać w tytule, że potrzebna pomoc finansowa dla malucha na weta i coś się uzbiera.[/QUOTE] Raczej wątpię. :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/197130-Nadaj-imi%C4%99-male%C5%84stwu.-Bazrek-trwa-4.12-do-godziny-12?p=15814517#post15814517[/url] bazarek na imię
  16. [quote name='blueberrykiss']zaraz pomogę ci porozsyłać wątek będzie wiecej osob i więcej głów z pomysłami ;)[/QUOTE] dzięki wielkie.:) ja robię bazarek na imię dla niego to troszkę kaski będzie i będę wiedziała jak go wołać.:D
  17. Będę musiała. :( tylko co na to rodzice..:( u nas z kasą kiepsko :-( no nie wiem coś muszę wymyślić :roll:
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197127-SZKIELET-OWCZARKA-NIEMIECKIEGO%21%21%21szczeniak-pom%C3%B3%C5%BCcie.?p=15814084#post15814084"]http://www.dogomania.pl/threads/197127-SZKIELET-OWCZARKA-NIEMIECKIEGO!!!szczeniak-pom%C3%B3%C5%BCcie.?p=15814084#post15814084[/URL] zapraszam Was na wątek mojego tymczasowicza. :D [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1040969y.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7250/p1040969y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197127-SZKIELET-OWCZARKA-NIEMIECKIEGO!!!szczeniak-pom%C3%B3%C5%BCcie.?p=15814084#post15814084[/url] zapraszam na wątek szczeniaczka owczarka od sąsiadów,których Pani Jola będzie kojarzyć :(
  20. Mały robi koope z jakimś śluzem ,czy czymś co mu może być ??? :(:(:(
×
×
  • Create New...