[quote name='Awit']Aleksandra95 koniecznie trzeba z tą suką coś zrobić, żeby już więcej nie rodziła.
Oni się zgodzą na sterylkę?[/QUOTE]
Nie wiem,czy się zgodzą to są dziwni ludzie.. a ja się ich trochę boję znaczy tego pana on taki duży i wygląda na nie miłego. Ogólnie to są arabowie :roll:
[quote name='beka']odrobaczyć koniecznie tylko delikatnie[/QUOTE]
tak w poniedziałek pojadę z mamą i z nim do weta albo wrócę ze szkoły i pojadę autobusem sama z nim.