200 złotych .. Niestety u nas w weterynarii nie ma warunków na przetrzymanie jej...
A i karmy zostało już tylko na raz. Oszczędzałam im ostatnio ,a czasem też zdarzały się takie dni,ze nie mogłam iść,więc i tak chyba na długo wystarczyło, prawda ? :roll: