Słuchajcie, ostatnio widzę dość dużo psów w typie husky do adopcji.
Co myślicie o zrobieniu miejsca "przejściowego" dla takich psów? Husky jest to specyficzna rasa która źle prowadzona i resocjalizowana ma problem w dobrej adopcji. Dobrze by było, gdyby było jedno takie miejsce, do którego można by zawieść psa, Tam pies przeszedł by proces resocjalizacji, może wyżył by się w zaprzęgu, przeszedł podstawowe szkolenie i skąd mógł by być wzięty do adopcji?
Jak myślicie, czy takie miejsce miało by sens?
Mógł by być to dobry start dla chociaż 2-3, a może również większej ilości psów w typie rasy.