Jump to content
Dogomania

RenW

Members
  • Posts

    3805
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RenW

  1. [quote name='polubek']nie uciekły tylko lulały[/QUOTE] Nie lulały, tylko zajęły się pracą domową w końcu:eviltong::D:D:D
  2. [quote name='obraczus87']No nic...................... i tak kupie tabletki :)[/QUOTE] A na czyją Ty zgodę czekasz?:roll: Jak trza to trza, takie jest moje zdanie.
  3. [COLOR="navy"][SIZE="5"][B]Wpłynęły wpłaty od następujących osób:[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE="3"]- Ellig -------------100,00 - Obraczus87------25,00 - Livka i Nikus------20,00 - Wunia-------------50,00 - RenW------------- 50,00[/SIZE][/B] [B][SIZE="3"]Razem : [COLOR="red"]245,00[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B] [B][SIZE="3"]Ocelot deklaracja 20,00 (jednorazowo)[/SIZE][/B]
  4. [quote name='polubek']tyż prawda, śićko prawda i g.... prawda :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Nie, jest tak: - prawda; - nieprawda; - i g***o prawda:diabloti: [quote name='Wunia']Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć :diabloti:[/QUOTE] I głupcy dzielą się na dyletantów i fachowców..:D [quote name='Ra_dunia']a te już picie piwa od rana uskuteczniają. Ja nie wiem... Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować że się nie zgrzeszyło ;)[/QUOTE] Obok nonsensu grzechu istnieje paradoks łaski... Ulubione mojego męża: "Kiedy nareszcie udało się mężczyznom przekonać kobiety, że miłość jest grzechem, poszły jedne do klasztoru, inne na ulicę.":evil_lol::evil_lol::diabloti: [quote name='Ra_dunia']Isadoro! W żadnym wypadku NIE OTWIERAJ!!! Wezwij szybko straż antypolubkową. Odwirowany Polubek może być niebezpieczny dla otoczenia.[/QUOTE] Załatwcie to z Polubkiem polubownie - moja rada;)
  5. [quote name='Wunia']no to klepiemy zdrowaśki :D:D:D[/QUOTE] No takiej uduchowionej i bogobojnej to Cię jeszcze nie znałam;):evil_lol::evil_lol: [quote name='wenia41']Zaległości od wczoraj nadrobiłam - wszystkie posty przeczytane więc i do sklepików po żarełko mogę lecieć co by mi rodzinka z głodu nie pomarła przez te wolne dni. Chlebe wedlinkę wprawdzie już z samiutkiego ranka kupiłam ale nowalijek jeszcze potrzeba no i na placucha znowu cosik uzupełnić zapasy. Rodzinka słodkości lubi wczoraj cały zjadła, a bez słodyczy zapłakałaby się na śmierć:placz:, a mi życie zatruła. [B]RenW rzucałam wczoraj Ci przez okno ale wracał jak bumerang[/B], pewnie nie otworzyłaś swego i o szybę się odbijał.[/QUOTE] Co Ty godosz! Komsumpcija była przednia, o kruchy się rodzina biła!:evil_lol::D Proszę repetę:lol: [quote name='Lu_Gosiak']ta dam: "Lepsza byle jaka prawda, niż dobre kłamstwo":cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] A dwie półprawdy, to całe kłamstwo:diabloti:
  6. [quote name='Wunia']No to ja chcę jakies 10 cm. wyższa być :D:D tylko skąd ja obornik wytrzasne :D:D:D[/QUOTE] Czytając ten post własnie pomyślałam o Tobie...:eviltong::D:D [quote name='Wunia'][B]lepszy[/B] rydz [B]niż[/B] nic :evil_lol::evil_lol: kro zna jeszcze jakieś takie :[B] lepsze [/B]coś [B]niż[/B] coś ? Konkursik???? :razz::razz::razz:[/QUOTE] Jeszcze lepszy Rydzyk:p:diabloti::diabloti:
  7. [B][SIZE="5"][COLOR="red"][B]Finanse !![/B][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR="navy"][SIZE="4"][B][U]Wpłynęły wpłaty od następujących osób:[/U][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE="3"]- [B]Ellig[/B] -------------[B]100,00[/B][/SIZE] [SIZE="3"]- [B]Obraczus87[/B]-----[B]25,00[/B][/SIZE] [B][SIZE="3"]- Livka i Nikus----20,00 - Wunia----------50,00 - RenW---------- 50,00 [B][SIZE="3"]Razem : [COLOR="red"]245,00[/SIZE][/B][/COLOR] [/SIZE][/B] [B]Darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B] [B][SIZE="3"]Ocelot deklaracja 20,00 (jednorazowo)[/SIZE][/B]
  8. [quote name='Ellig']Czekam na info, wszystko przygotowane. Milego dnia dla Wszystkich:) ...pyskowki mnie nie interesuja....[/QUOTE] Nic dodać - wszystko zostało powiedziane i żadnych zbędnych dyskusji i dywagacji. Po co się udzielać w przepychankach słownych, niczemu to nie służy i szkoda na to czasu. Lepiej spożytkować swe siły inaczej... Miłego wszystkim i idę zająć się swoimi sprawami.:lol: Jak tylko pieniążki zaczną spływać, to na bieżąco będę informować o tym na wątku.
  9. Na to samo konto przelać pieniążki..? Czy już bezpośrednio na konto Klaudus? Puszczę dla Maxa 50,-:)
  10. Witam Ciotki.:lol: Nie za wcześnie na tą kawę. Dzięki.:lol:
  11. Zapodam se ogłupiającą tabletę i idę spać :)
  12. [quote name='Wunia']nie obuchem, ale tabletką (szt.3) ... ale na jedno wychodzi ... obłęd ... pa, pa ...[/QUOTE] Ja nie w kwestii tabletek, mi o inny obłęd chodzi - wątkowy by rzec:roll::shake:
  13. [quote name='Wunia']ja tylko na moment z amoku sennego wyrwana ... i wracam do łóżeczka ... dobranockowe pa, pa ...[/QUOTE] I obuchem w łeb...:roll: Dobranoc.
  14. PW do [B]Moniczki z Katowic [/B]poleciało. :multi:Pardon, to moja skrzynka popitolona była:oops::shake:
  15. Wszystkim konto wysłałam!:lol: [B]Monika z Katowic[/B] - masz zapchaną skrzynkę (niemożność wysłania informacji)!!
  16. [quote name='idusiek']chwila chwila, jak si nie zna? Poł godziny z nim wczoraj gadałam .... [B]Marcin,A umowy spisane z tymi co wzieli psiaki?[/B] Dowiedziałam się też, ze ktoś juz od wczoraj od rana mu pomaga- ktoś kto kiedyś pracował w Psim Aniele- to Ty obraczus? Nie oceniam, zachowania zostawienia sobie 11 psów na głowie,chociaż było wiadomo od 5 tygodni ze sunia jest w ciązy a MArcin nie ma ani miejsca ani warunków ani nei wie co dalej- to nie jest poświęcenie. Ale komentować dalej nie będę. Chodzi mi tylko o to ,że sie ciotki zaraz nastaracie a połowa z tych psiaków na łancuch trafi, bo "Marcin się nie zna" i jak mi wczoraj powiedział " Oddać trzeba, bo co mam z nimi zrobic?"Proszę, nie wynoście go na ołtarze....[/QUOTE] Kurka, ja już nic nie mówię:roll:
  17. [quote name='obraczus87']Psiaki narobiły wiele szkód w domu, jak to szczeniaki. Nie wiem nic więcej. Nijase pojedzie to wszystko zobaczy. Przez telefon jest cieżko sie dogadac, tym bardziej, że ja w pracy a Marcin z gromada psów. Karma może bedzie dzieki Ellig, więc dozywione zaczna być. Może matka nie miała pokarmu, nie wiem. Nie wiem równiez gdzie poszły psiulki. [B]Ale proszę[/B] (to tak prowizorycznie) [B]o nie ocenianie Marcina i Jego zachowań[/B]. Przypominam, że nie każdy zna schemat postepowania w przypadku suki cięzarnej czy w przypadku wydawania psów do adopcji. sama go kiedys nie znalałam. Musimy poczekac do wizyty Nijase u Marcina. Wtedy wszystko bedzie jasne :)[/QUOTE] My nie oceniamy - my podziwiamy taką postawę!!:lol: Marcin okazał wielkie serce:multi::multi:
  18. [quote name='idusiek']no tak, nie zauwazyłam, skupiłam się ba godzinie. tylko tak, Marcin mówił mi że psy zjadają mu sciany i farbę- moze niedożywione ( duza ilość szczeniaków, nie wiem co jadła matka i co jedzą one)- moze witaminy by się zdały? Gdzie poszły te 3 psiaki? - bo wczoraj była mowa o wsiach i budach. Szczenię do budy nie bardzo mi się patrzy.........:([/QUOTE] No, ciekawe gdzie się te trzy szczeniaki rozeszły, trzeba by to było przypilnować:roll:
  19. [quote name='Ellig']Moze, szczeniaki Marcina?[/QUOTE] Jak dla mnie, to może być. :)
  20. W tytule co będziecie pisać, trzeba to ujednolicić + oczywiście nick z dogo:lol:
  21. [quote name='obraczus87']Ellig bardzo bardzo dziekuje!!!! Kasę zbiera RenW - poproszę o numer konta to od razu wyslę swoją dolę ;)[/QUOTE] Zaraz wysyłam.:lol:
  22. [quote name='obraczus87'][SIZE=4][COLOR=Red][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE: [/B][/COLOR][/SIZE] - Wunia - 50 zł - RenW - 50 zł - obraczus87 - 25 zł - Monika z Katowic - 20 zł - Livka i Nikus - 20 zł. - Ellig - 100 zł. [B]RAZEM: 265 zł [/B] Halooooooo potrzebujemy pieniedzy na wizyte szczeniakow i mamusi u weta!!![/QUOTE] Rośnie maluchom:multi::multi:
  23. [quote name='Ellig']Reniu, na dobranoc nie zapomnij baba radzi:"Jeśli chcesz w nadchodzącym tygodniu pecha przegnać, oglundaj najbliższą Familiadę i na koniec machaj ręką w pseciwną stronę jak uczestnicy. Przez kolejne 7 dni los Ci powinien spsyjać… albo nie." Pa, Pa....:)[/QUOTE] Oj, to dla mojej mamy, bo ona namiętnie ogląda:D:D:D Cholibcia, dostosuję się, a nóż sprawdzi się :D:D:D
  24. [quote name='wenia41']No to już spadam - futerko moje kręci się i kręci, a co nagada do mnie. Pewnie opieprza mnie za ociąganie się ze spacerkiem. Idę pobiegać, rzut kulą psią poćwiczyć i slalom między drzewkami. jak ducha nie wyzionę i do kompa mnie znowu dopuszcza to się zamelduję, a jeśli mnie wykoleguja to dopiero jutro.:painting::Dog_run::scared:[/QUOTE] Ja też spadam, bo przez tego Twojego placka..to posikałam się:ekmm::errrr::ices_bla::eek2::flaming::D:D:grin::grin: :scared:
×
×
  • Create New...