Jump to content
Dogomania

asiulek-85

Members
  • Posts

    613
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiulek-85

  1. Ale to był jego piesek?? Czy się w Smutasku zakochał??
  2. Wkońcu jestem. Odzyskałam kontakt ze światem :) Co u Greya ?? Zostaje u ciebie??
  3. Pani Natalia jest poprostu aniołem, gdyby nie ona to nie wiem co bym z małą zrobiła Cieszę się że są tacy ludzie :)
  4. Dziewczyny orientujecie się czy są jakieś wolne DT czy hoteliki?? Jak przejdzie na boksy ogólne to klapa.
  5. Boze jaki on smutny. i te oczy. Nikt nie moze wziaść biedaka?
  6. Witam Ja chyba musze zainwestować w ponton, bo mi dom powoli zalewa :( i ciągle pada......
  7. Sunia jest bezpieczna i raczej zostanie u p. Natalii. Sunia znalazła swojego anioła :)
  8. Trzymam kciuki za Froda. Oby się udało
  9. Dziwne ze ktoś porzucicił takiego psa. Ja wciąż mam nadzieje ze ktoś go szuka.
  10. Musi szybko domek znaleść, taki psiór cudowny
  11. Widziałam zdjęcia :) Szymuś ślicznie wygląda, jakby pozował :) To Szymuś ma ogłoszonka nawet w radiu, to super :) :) :) Buziaki dla chłopaka
  12. I ja pamiętam. Jak się chłopak ma?
  13. Taki mały i chce zjeść, nadrabia ..... :) :) :) :) tyle jego ze sobie postraszy
×
×
  • Create New...