[quote name='wiolabiszop']Dziekuje za zaproszenie.Jaki on sliczny nie wygląda na tyle lat.Ale klatka rzeczywiście zbyt mała.Dlatego trzeba coś zrobic aby znalazł DT,a najlepiej DS.Na dzien dzisiejszy nic nie obiecuję zastanowie sie jak mogę pomóc .Może jutro cos wymyślę.Pozdrawiam :))[/QUOTE]
Dziękujemy za przybycie. Domowy DT byłby super, ale DS byłby najlepszy