Ja mam pytanko dotyczące mojej suni. Pare miesięcy temu miała swoją 2 cieczke, teraz ma ciąże urojoną, leży na łóżku z zabawkami, mało je, nie chce wychodzić na dwór itd... Jedyne czego nie ma to mleka w cycuszkach () mam nadzieje że nie bedzie miała) Czy teraz przy takim zachowaniu mogę iść z nią na sterylke czy poczekać aż jej "dziwne zachowanie" minie?