Jump to content
Dogomania

asiulek-85

Members
  • Posts

    613
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiulek-85

  1. Pare miesiecy temu to znaczy 2,5 miesiaca temu. Dzięki za odpowiedz
  2. Ja mam pytanko dotyczące mojej suni. Pare miesięcy temu miała swoją 2 cieczke, teraz ma ciąże urojoną, leży na łóżku z zabawkami, mało je, nie chce wychodzić na dwór itd... Jedyne czego nie ma to mleka w cycuszkach () mam nadzieje że nie bedzie miała) Czy teraz przy takim zachowaniu mogę iść z nią na sterylke czy poczekać aż jej "dziwne zachowanie" minie?
  3. Piękny duży misio. Czy zbieracie kase na rehabilitacje albo na hotel??
  4. Jaki on piękny i te oczka
  5. czekamy na info co z Gapciem
  6. hmmm widze że dogo wariuje
  7. A ja mogę polecić Lancet Na Bałutach, uratowali mi moją suczke ... miała parwo i co tu ukrywać dzięki nim żyje szybko zareagowali no i oczywiście sunia miała wole walki... Z tą samą suczką byliśmy też w klinice Dog na łagiewnickiej i pan doktor jak usłyszał że szczeniak ze schroniska machnoł ręką i powiedział "hehehhe normalka" ... kazał robić kroplówki a żle założył wejście i tyle... nawet testu na parwo nie zrobił.... dlatego poszłam z czystej ciekawości do Lancetu , tam reakcja była natychmiastowa propozycja testu... kroplówki... jaką forme leczenia chcemy itd lekarz zajoł się nią a nie machnoł ręką... za co jestem mu wdzięczna i moja suczka również
  8. W górę śliczny
  9. W górę śliczny
  10. W górę śliczny
  11. W górę śliczny
  12. k..... a już miałam nadzieje:( że moze to ten dom... Nic trzeba dalej czekać
  13. Trzymam mocno kciuki :) tak mocno mocno
  14. To było by fajne ... w Pabianickim schronie tak robią
  15. Super by było gdyby udało się go zamknąć u ciebie... a na karme pewnie uzbierało by się troche grosza...zeby tylko był bezpieczny
  16. A wiadomo czy on nadal tam jest? A moze ci państwo u których lezy pod bramą wezmą go choć na jakiś czas zeby nie leżał na ulicy... Jej nie wiem co wymyśleć...
  17. Nika trzymam kciuki,żeby coś się udało zoorganizować
  18. podnosze............
  19. podnoszę.................
  20. Cioteczki prosimy o pomoc... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180220-Bezdomny-duA-y-pies-A-pi-na-A-niegu[/URL]
  21. a jakieś fundacje z łódzkiego moze by go przygarneły...
×
×
  • Create New...