-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39764651_img_0425.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A oto Cecylka i nie tylko na wczorajszych wojażach. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39764636_img_0417.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Aż 50 zł ? to bardzo dużo.Zwykle dziewczyny mniej kasują. Pewnie ,że trzeba ogłaszać, bo sunia korzenie zapuści ,a tak Anulka ma jeszcze szanse innym psiakom pomóc.[/QUOTE] Tak ja sama zaproponowałam taką sumę,ponieważ nie mam ani za grosz talentu do pisania tekstu i nie mam pojęcia jak się ogłasza i gdzie,w związku z tym za niewiedzę zapłaciłam,ale nie żałuję tych pieniążków-dla Cecylki zrobię wszystko aby mogła mieć swój wspaniały domek-należy jej się to-ona taka jest kochana. Dzisiaj pojechaliśmy do znajomych z psiakami.Cecylka płacze w samochodzie,chyba nie lubi jeździć ale nie ma choroby lokomocyjnej.Parę razy zatrzymywaliśmy się w lesie-będą fotki ale jutro bo dzisiaj wszyscy jesteśmy zmęczeni. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Serdeczne dzięki za całuski i uściski i cieszę się bardzo,że o nas Kochane Cioteczki nie zapominają i wspierają nas swoją obecnością na wątku. Cecylka ma się bardzo dobrze oprócz Cuschinga nic jej nie dolega,jest wesoła bawi się z Mikim-szaleją.Stara sierść zaczyna się świecić-myślę,że to dobre odznaki-no ale dostaje mnóstwo witamin,nawet została raz posmarowana odżywką na sierść dla wystawowych psów ale dostała łupieżu i odżywka została w ekspresowym tempie odstawiona. Elmira miała porobić Cecylce ogłoszenia,na razie cisza-nie mogę się z nią skontaktować-pisałam nie odpowiada.Za ogłoszenia i tekst zapłaciłam 50zł. Może ktoś by mógł Cecylce zrobić allegro-ja zapłacę,bo szkoda suni aby siedziała na DT,przyzwyczajała się do nas coraz bardziej i nie miała ogłoszeń. -
Itske a może pomyślisz-ja postaram się pomóc finansowo jeżeli taka potrzeba będzie.To są tak piękne psy a tak już ich mało zostało.Gdzieś natknęłam się na artykuł i wyczytałam ,że ta rasa ginie.Oczywiście wątpię,że Kodi jest rasowcem ale na pewno mocno w typie rasy.
-
[quote name='maja602']On jest bardzo zaniedbany, ale gdyby tak trochę zabiegów pielęgnacyjnych, to mógłby śmiało udawać szpica miniaturowego. Jest śliczny.[/QUOTE] W Polsce przed wojną tylko dobrze sytuowani ludzie mogli sobie pozwolić na szpica.W czasie wojny te salonowe piękne pieski wyginęły a teraz jest ich bardzo mało nawet w typie rasy,a więc jeżeli ktoś Kodiego wypatrzy i zaadoptuje to tak jak by wygrał los na loterii.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Tak byłam na wątku-to rzeczywiście horror-taki piękny pies.Jak to możliwe,że nikt go przez tyle lat nie zauważył? Trudno mi powiedzieć,czy to mój typ-ja kocham wszystkie zwierzęta,nawet kiedyś mieliśmy jeżyka-Tuptusia-od wiosny do jesieni latał w nocy po chałupie i wydawał takie dziwne dźwięki stąd to imię a w zimę przesypiał w ziemniakach-bardzo go wszyscy kochaliśmy.Był z nami długo,aż do końca swoich dni. Jednak lubuję się w prawdziwych kudłaczach jak TT,Pon itp.No i oczywiście Lolito zawładnął moim sercem. -
Trzeba mu szukać Dt na cito-to straszne,że tak długo siedzi w schronisku i cud jakiś,że jeszcze żyje.Jeżeli będą zbierane deklaracje-ja pomogę-tylko proszę się przypomnieć.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Tak myslę, i pewne wszystkie "nowe" sa zinwentaryzowane ..;)[/QUOTE] Nowych na szczęście brak ! -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Anula replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też byłam z Tobą Kochana Tineczko od początku jak się pojawiłaś na wątku-trzymałam za Ciebie mocno kciuki-byłam przy Tobie myślami-nie spodziewałam się takich wiadomości.Tak mi smutno i źle-żegnaj,biegaj po zielonych łakach już bez bólu i cierpienia. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Anula replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem czy pisałam na tym wątku,że malawaszka ma sznaucerka,który przyjmuje od dwóch lat Vetoryl i ma się znakomicie.Ona kupuje 60mg tylko nie wiem w jakiej cenie-trzeba do niej uderzyć i się popytać.I też jest zorientowana bardzo dobrze odnośnie tej choroby.Nie ulega żadnej wątpliwości,że Bruno musi być w Dt,ponieważ psa trzeba przez 24godz.obserwować,ponieważ ta dawka może być za duża i wtedy w szybkim tempie trzeba tą dawkę zmniejszyć bo pies się wykończy.Najlepiej by było gdyby Dt nie było zapsione bo naprawdę temu psu trzeba poświęcić dużo uwagi.Oprócz tego Bruno powinien dostawać dobre jedzonko gotowane i suche, witaminy i coś na porost sierści np.Olekardin Omega 3-6-9+witamina E i wtedy można się spodziewać poprawy u psa. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale Anulka pewnie bedzie sie cieszyc z każdego odrosnietego włoska i podstrzyzyny niepredko będa...;)[/QUOTE] Tak ,głaszczę Cecylkę i jestem szczęśliwa,że wyczuwam już szczecinę na plackach.Do tych placków nawet lupa idzie w ruch! -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia Cecylki są w zasadzie dedykowane dla Agnieszki i Basi aby nie myślały,że Cecylce dzieje się krzywda.Cecylka jest w naszym domu priorytetem i tak zostanie aż do adopcji.A kochane dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty-chwała im za to-podczytuję ich wątki-są niesamowite! -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ano ja też to mówię-kto zaadoptuje Cecylkę to jak by w totka wygrał! -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki - zlatujcie się - oglądać Cudeńko w nowym ubranku-a myślę,że jest czym oko nacieszyć! -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Mordka przesliczna cudo,jeszcze ja obciac na sznaucera i bedzie miniaturka[/QUOTE] Na razie nie ma co obcinać-dopiero Cecylce odrasta sierść na plackach,które jeszcze ma-sierść ma dopiero 0,5cm. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Jaka Ona sliczna,ubranko super:lol:[/QUOTE] Ale jeszcze nie widziałaś pozostałych dwóch zdjęć,ponieważ ja nie umiem wstawiać kilka.Prawda,że śliczna? -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710119_img_0358.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710118_img_0367.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710115_img_0362.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No i na ogrodzie. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710112_img_0360.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A tu w nowym ubranku przed wyjściem na ogród. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710106_img_0356.jpg[/IMG] -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39710098_img_0352.jpg[/IMG]