Salo
Members-
Posts
939 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Salo
-
[B]No to ok. Staszek się nie boi, on chce dominować. Znam trochę psie zachowanie. Psy zachowują się tak, gdy w pobliżu jest właściciciel (czyli jak na razie ja). Poczuł się na moim podwórku panem i władcą, a podwórko jest dość spore. No, ale jakoś mam nadzieję, że zorganizujecie tak, by psy dojechały cało. [/B]
-
[B]Niestety Staszek nie może mieć styczności z żadnymi innymi psami. Odradzam zabranie transportem jutrzejszym Staszka i tego starszego psa, bo nic z niego nie zostanie. Staszek przed wyjazdem do lecznicy rzucił się na mojego psa, mimo że Rufus zachowywał do niego dystans. To Staszek wybiegł z garażu prosto na mojego Rufusa i to on pierwszy zaczął nim szarpać. Staszek nie toleruje innych psów. Może ma uraz po tym ugryzieniu na dworcu, może czuje się pewny, może chce dominować, a może obroża go tak umocniła w swych poczynaniach (?) . Nie wiem. Już zaszczepiony, ma książeczkę.[/B]
-
[B]30 zł - jednorazowo. Wpłacę po niedzieli. Proszę o numer konta w prywatnej wiadomości i dopisanie mnie do listy; dzięki. [/B]
-
Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!
Salo replied to Kika9004's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, nie ignorujcie pomocy od obraczus87! Macie szansę, aby Dziadek mógł już w ten wtorek jechać do psiego hotelu wraz z naszym Staszkiem. Trochę zaangażowania ... -
[B]Staszek był dziś wypuszczony na dwór o 8 rano. Wesoły, podskakiwał, merdał ogonkiem, gdy mnie zobaczył. Poszedł załatwił swoje potrzeby i pędem do garażu i czekał na pokarm. Dałam mu tabletkę dziś. Potem ma jeszcze dostać na stawy. Wieczorem, przed snem kolejną tabletkę. Ma dwa rodzaje tabletek. Różowe tabletki daję mu rano i wieczorem i mają one te same działanie co zastrzyki, które wczoraj i przedwczoraj dostał. Tabletki ziołowe są przeciwko reumatyzmowi. Ma dziś dostać jedną z tej serii i jeszcze jutro. Wczoraj dostał u wet antybiotyk w zastrzyku i zastrzyk przeciwbólowy. Dlatego tabletki są podawane od dzisiaj. [/B]
-
Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!
Salo replied to Kika9004's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze pogadam z moim kumplem, Piotrkiem. To może dogadamy się tak, że transport ten na 2 stycznia zabierze Dziadka, a my z Piotrkiem po niedzieli przyjedziemy ze Staszkiem. Jeszcze dam znać. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Salo replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[B]Zmieńcie tytuł tego wątku, niech się już ludzie nie stresują, skoro psiak ma się dobrze ! [/B] -
[B]Ludzie są bez serca i nie nauczyli się jeszcze empatii. Trzeba coś wykombinować, bo Saba to bardzo ładny pies.[/B]
-
Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!
Salo replied to Kika9004's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My mamy wstępnie transport mieć 2 stycznia, albo w ten wtorek/środa. Mój kolega może zawiezie. Mamy przetransportować Staszka. Z Kadzidła (20 km od Ostrołęki), również do Jaktorów. To może wasz piesek też się z naszym zabierze. -
[B]No i co zrobimy ???[/B]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Salo replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[B]To fajnie, że Muki ma już dom i jest zdrowy :-) . Pozdrawiam i Wesołych Świąt Życzę.[/B] -
[B]Dobrze, że z Allegro uzbierali na jego operację wszystkie potrzebne pieniążki. Dobrze, że są jeszcze ludzie dobrej woli. Jak to śpiewał ś.p. Niemen. Pozdrawiam. [/B]
-
[B]Bez jakiegokolwiek dowodu to mu nic nie zrobisz. Na ludzkie słowa raczej nie ma co liczyć. Podobnie jest z wiarą. Wiara nie wymaga dowodów, ale w śledztwie trzeba je niestety mieć.[/B]