Jump to content
Dogomania

Salo

Members
  • Posts

    939
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Salo

  1. [B]No nie kupiłam mu smyczy, bo byłam w Kadzidle u weta, a tu smyczy nie było. Mogę oddać swoją brązową, skórzaną smycz, na której teraz chodzi w zamian za to co zostało ze szczepienia. Szczepienie kosztowało 20 zł. [/B]
  2. [B]I pomyśleć, że Staszek jeszcze tydzień temu był umierający i zniechęcony do życia ... A dziś skacze, biega, chętnie na smyczy chodzi, wszystko je, itp.[/B]
  3. [B]A zresztą zauważyłam, że on na każdego psa warczy bez wyjątku i się do niego wyrywa. Chce pokazać jaki z niego twardziel, hehe. [/B]
  4. [B]No to ok. Staszek się nie boi, on chce dominować. Znam trochę psie zachowanie. Psy zachowują się tak, gdy w pobliżu jest właściciciel (czyli jak na razie ja). Poczuł się na moim podwórku panem i władcą, a podwórko jest dość spore. No, ale jakoś mam nadzieję, że zorganizujecie tak, by psy dojechały cało. [/B]
  5. [B]Niestety Staszek nie może mieć styczności z żadnymi innymi psami. Odradzam zabranie transportem jutrzejszym Staszka i tego starszego psa, bo nic z niego nie zostanie. Staszek przed wyjazdem do lecznicy rzucił się na mojego psa, mimo że Rufus zachowywał do niego dystans. To Staszek wybiegł z garażu prosto na mojego Rufusa i to on pierwszy zaczął nim szarpać. Staszek nie toleruje innych psów. Może ma uraz po tym ugryzieniu na dworcu, może czuje się pewny, może chce dominować, a może obroża go tak umocniła w swych poczynaniach (?) . Nie wiem. Już zaszczepiony, ma książeczkę.[/B]
  6. [B]30 zł - jednorazowo. Wpłacę po niedzieli. Proszę o numer konta w prywatnej wiadomości i dopisanie mnie do listy; dzięki. [/B]
  7. [B]No, zobaczymy czy dziewczyny tym razem się odezwą ...[/B]
  8. Dziewczyny, nie ignorujcie pomocy od obraczus87! Macie szansę, aby Dziadek mógł już w ten wtorek jechać do psiego hotelu wraz z naszym Staszkiem. Trochę zaangażowania ...
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176248-Oddaj-groszaka-na-Psiaka[/URL]
  10. [B]Staszek był dziś wypuszczony na dwór o 8 rano. Wesoły, podskakiwał, merdał ogonkiem, gdy mnie zobaczył. Poszedł załatwił swoje potrzeby i pędem do garażu i czekał na pokarm. Dałam mu tabletkę dziś. Potem ma jeszcze dostać na stawy. Wieczorem, przed snem kolejną tabletkę. Ma dwa rodzaje tabletek. Różowe tabletki daję mu rano i wieczorem i mają one te same działanie co zastrzyki, które wczoraj i przedwczoraj dostał. Tabletki ziołowe są przeciwko reumatyzmowi. Ma dziś dostać jedną z tej serii i jeszcze jutro. Wczoraj dostał u wet antybiotyk w zastrzyku i zastrzyk przeciwbólowy. Dlatego tabletki są podawane od dzisiaj. [/B]
  11. Jeszcze pogadam z moim kumplem, Piotrkiem. To może dogadamy się tak, że transport ten na 2 stycznia zabierze Dziadka, a my z Piotrkiem po niedzieli przyjedziemy ze Staszkiem. Jeszcze dam znać.
  12. [B]Zmieńcie tytuł tego wątku, niech się już ludzie nie stresują, skoro psiak ma się dobrze ! [/B]
  13. [B]Ludzie są bez serca i nie nauczyli się jeszcze empatii. Trzeba coś wykombinować, bo Saba to bardzo ładny pies.[/B]
  14. My mamy wstępnie transport mieć 2 stycznia, albo w ten wtorek/środa. Mój kolega może zawiezie. Mamy przetransportować Staszka. Z Kadzidła (20 km od Ostrołęki), również do Jaktorów. To może wasz piesek też się z naszym zabierze.
  15. [B]No i co zrobimy ???[/B]
  16. [B]Łapeczka ma się o wiele lepiej. Od jutra będzie dostawał tabletki. Rano i wieczorem. I tak do niedzieli. Tabletki są przeciwbólowe i przeciwko reumatyzmowi stawów. A w poniedziałek szczepienie przeciwko wściekliźnie. Może p. Agniecha założy mu jego książeczkę w końcu, hehe.[/B]
  17. [B]OK[/B] . [B]Prześlę w styczniu.[/B]
  18. [B]Do kogo trzeba wysyłać groszaki ? [/B]
  19. [B]To fajnie W końcu groszaki pójdą na dobry cel. A wiadomo już ile groszaków zebrano ? [/B]
  20. [B]Też chcę się zapisać. Mam sporo tych groszaków. Są mi nie potrzebne, więc oddam je na rzecz biednych piesków. Dopiszcie mnie do listy. Pozdrawiam.[/B]
  21. [B]To fajnie, że Muki ma już dom i jest zdrowy :-) . Pozdrawiam i Wesołych Świąt Życzę.[/B]
  22. [B]Dobrze, że z Allegro uzbierali na jego operację wszystkie potrzebne pieniążki. Dobrze, że są jeszcze ludzie dobrej woli. Jak to śpiewał ś.p. Niemen. Pozdrawiam. [/B]
  23. [B]Bez jakiegokolwiek dowodu to mu nic nie zrobisz. Na ludzkie słowa raczej nie ma co liczyć. Podobnie jest z wiarą. Wiara nie wymaga dowodów, ale w śledztwie trzeba je niestety mieć.[/B]
×
×
  • Create New...