Jump to content
Dogomania

gawronka

Members
  • Posts

    1398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gawronka

  1. Napisałam do Kuny (husky) i do Zuźlikowej(Benio). Kto jest od owaczarków na Dogo? Mógłby ktoś napisać? I od spanieli.
  2. [quote name='xxxx52']SOS dla zwierzat ze schroniska! Nie moge otworzyc link[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!-Ruska-wieś-!!-Potrzebny-transport-DT!-POMOCY!!!!!!!?p=19257460[/URL]
  3. Może ogłoszenie daj na BO. tylko trzeba uważać bo kupują króliki, myszy i inne gryzonie na pokarm dla węży
  4. Czy ktoś widział suczkę/szczeniaki?
  5. [quote name='kaszanka'] O pieniądzach porozmiawiamy później ( po wekkendzie ) bo jestem nie obecna od dziś do niedzieli późnym wieczorem.[/QUOTE] Dziś jest już wtorek :shake:
  6. A co tu się wypowiadać? pomimo całej sympatii uważam ,że skoro Kaszanka zawarła umowę cywilo-prawną(adopcji) to tylko ona lub jej pełnomocnik może ją wyegzekwować czyt. zabrać psa.Pies powinien wrócić. A czy do kaszanki to zupełnie inna sprawa. Żeby nie skończyło się tak jak z innym psem z Dogo który gnije na łańcuchu do tej pory.
  7. Mojej zdjęli po 10 dniach a do 7 kazali pilnować jak oka w głowie.
  8. przepraszam Kami ,że dopiero wieczorem zawitałam do Ciebie ale cały dzień nie miałam neta
  9. Jak się cieszę. Myslałam o małej cały czas. Do tej pory nic chyba dobrego jej nie spotkało, do tej pory... teraz już musi być lepiej :)
  10. mi nic o tym nie wiadomo ,żeby suczka była złapana. Nie wiadomo też jak jest obecnie tzn. czy już urodziła i czy szczeniaki mają otwarte oczy( podejrzewam,że tak).
  11. Wspaniałe wiadomości :multi: No i czekamy na zdjęcia :cool3:
  12. Mi się wydaje ,że zaszło nieporozumienie. Nikt nikomu nic nie wypomina. A co za różnica jak kto pomoga? Czy fizycznie czy finansowo. Jak i taka i taka pomoc potrzebna. najważniejsze ,że się pomaga. Słuchajcie z tym Urzędem to wcale nie głupi pomysł. No nie wierzę,że na tyle osób tam pracujących nikt nie może pomóc. Chociaż sterylki opłacić. Parę dni suczka/kotka u veta który by zaświadczał,że wykonał zabieg(bo nie ma DT) i można wypuścić na wolność . Trisia z jednostki też parę dni posiedziała u Pipi do zagojenia się szwów i wróciła na tzw. stare śmieci. Za Radysy (odłowienie) ile sie płaci?Pewnie ponad 1tyś. Taka sterylizacja to połowa tej ceny albo jeszcze mniej.
  13. [quote name='suślik']Ciotka zgubiła sobotę :D[/QUOTE] O matko i córko :lol: Dni starej babie sie pomieszały :lol: to już dziś chyba nie powinnam nic pisać jak wczoraj za dziś się wpisałam :evil_lol:
×
×
  • Create New...