-
Posts
1398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gawronka
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
gawronka replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']SOS dla zwierzat ze schroniska! Nie moge otworzyc link[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!-Ruska-wieś-!!-Potrzebny-transport-DT!-POMOCY!!!!!!!?p=19257460[/URL] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
gawronka replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Może ogłoszenie daj na BO. tylko trzeba uważać bo kupują króliki, myszy i inne gryzonie na pokarm dla węży -
Daisy - poszukiwanie domu wstrzymane, mała walczy o życie...
gawronka replied to plinka54's topic in Już w nowym domu
jak sunia? -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
gawronka replied to yup's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś widział suczkę/szczeniaki? -
A co tu się wypowiadać? pomimo całej sympatii uważam ,że skoro Kaszanka zawarła umowę cywilo-prawną(adopcji) to tylko ona lub jej pełnomocnik może ją wyegzekwować czyt. zabrać psa.Pies powinien wrócić. A czy do kaszanki to zupełnie inna sprawa. Żeby nie skończyło się tak jak z innym psem z Dogo który gnije na łańcuchu do tej pory.
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
gawronka replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę. Myslałam o małej cały czas. Do tej pory nic chyba dobrego jej nie spotkało, do tej pory... teraz już musi być lepiej :) -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
gawronka replied to yup's topic in Już w nowym domu
mi nic o tym nie wiadomo ,żeby suczka była złapana. Nie wiadomo też jak jest obecnie tzn. czy już urodziła i czy szczeniaki mają otwarte oczy( podejrzewam,że tak). -
Daisy - poszukiwanie domu wstrzymane, mała walczy o życie...
gawronka replied to plinka54's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej malutka... -
Daisy - poszukiwanie domu wstrzymane, mała walczy o życie...
gawronka replied to plinka54's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości :multi: No i czekamy na zdjęcia :cool3: -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
gawronka replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje ,że zaszło nieporozumienie. Nikt nikomu nic nie wypomina. A co za różnica jak kto pomoga? Czy fizycznie czy finansowo. Jak i taka i taka pomoc potrzebna. najważniejsze ,że się pomaga. Słuchajcie z tym Urzędem to wcale nie głupi pomysł. No nie wierzę,że na tyle osób tam pracujących nikt nie może pomóc. Chociaż sterylki opłacić. Parę dni suczka/kotka u veta który by zaświadczał,że wykonał zabieg(bo nie ma DT) i można wypuścić na wolność . Trisia z jednostki też parę dni posiedziała u Pipi do zagojenia się szwów i wróciła na tzw. stare śmieci. Za Radysy (odłowienie) ile sie płaci?Pewnie ponad 1tyś. Taka sterylizacja to połowa tej ceny albo jeszcze mniej.