Jump to content
Dogomania

gawronka

Members
  • Posts

    1398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gawronka

  1. Dziewczyny, może te psiaki "w typie" zgłaszać do osób /fundacji które specjalizują się z w takich psach. teriery to chyba malawaszka, asty doddy i Kana. Zawsze to jakiś cień szansy ,że psiak znajdzie dom. Smutne jest tylko to ,że najlepiej być psem w typie rasy by otrzymać szybciej pomoc
  2. Świetne wiadomości :multi: Chyba będzie dobrze :cool3:
  3. Znów pojawiam się z rana by się z Tobą przywitać :) Żaden kłopot ale mogłabyś Kami lecieć już do swego domku :)
  4. daj znać co z malutką , jak już będziesz po rozmowie z vetem. kciuki wciąż zaciśnięte :)
  5. "W Białymstoku nadal można zgłaszać zwierzęta na bezpłatną sterylizację do lecznicy przy ul. Zielonogórskiej 2 (tel. 85 661 77 99)."-TOZ Nie wiem tylko czy dotyczy to tylko suń z B-stoku czy też z okolic. Podałam Ci nr tel; zadzwoń i zapytaj.
  6. [quote name='jhet']nie znalazłam właściciela suni ;/ Za jakiś czas jeszcze porozwieszam ogłoszenia w okolicy jej znalezienia, ale marnie to widzę ;( Sunia może zostać tu, gdzie jest, choć niestety nie są to najlepsze warunki i będzie musiała mieszkać w budzie na podwórku. Wkrócę zacznę zbiórkę datków ;) na sterylizację suńki, niestety aktualny opiekun psiny nie da na to grosza :roll:[/QUOTE]Skoro sunia jest "właścicielska" to może kwalifikowałaby się na darmowe sterylki w Białymstoku? :roll:
  7. trzymaj się daisy i Ty, plinko. obydwie jesteście bardzo dzielne.
  8. [quote name='Kuna']upalnie, czekamy az się ochłodzi, zeby wyjść na spacer :)[/QUOTE] Cieżko takim futrzakom w upalne dni . Ale za to jak zimą mają dobrze :)
  9. koszmar jakiś :angryy: trzymaj się malutka Daisy
  10. Widział ktoś tą drugą sunię (niewysterylizowaną)? Może szczeniaki ? I gdzie jest klatka - łapka?
  11. tej najbardziej dzikiej suni nie widzialas? Wg mnie skoro jej nie widać (a wcześniej Bakteria widziała ją w zaawansowanej ciąży) to juz się oszczeniła
  12. witaj kami. :) A z tym, ogłoszeniem to faktycznie nerw człowieka może trafić. szkoda ,że pseuduchów tak szybko nie usuwają :/
  13. I jak zwykle pokazujemy się z rana na pierwszej stronie :) Zapraszamy też na bazarki. Cuda wianki :)
  14. [quote name='zuzlikowa'] Kuna, a co to znaczy:[B]"przez psi wyczesana"[/B]? Wybacz zgredkowi, ale ciekawość to jego podstawowa cecha ;), a jak nie rozumie to marudnie wypytuje :)[/QUOTE] [B]psi[/B](jej nick na dogo) to jest nasza, zawodowa fryzjerka psia :loveu: nie tylko czesze ale i pomaga podlaskim bezdomniakom (tak w skrócie)
×
×
  • Create New...