-
Posts
8568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula03
-
[URL=http://img9.imageshack.us/i/s6300165.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8790/s6300165.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img251.imageshack.us/i/s6300161.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9116/s6300161.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/s6300156z.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8206/s6300156z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/s6300155.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5724/s6300155.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/s6300153.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5089/s6300153.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
[URL=http://img251.imageshack.us/i/s6300110.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5992/s6300110.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/s6300107.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7039/s6300107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/s6300101.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2931/s6300101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/s6300104.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6408/s6300104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/s6300102p.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9784/s6300102p.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
[URL=http://img175.imageshack.us/i/s6300129.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1791/s6300129.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/s6300111.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3784/s6300111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/s6300126.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1946/s6300126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/s6300119v.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1171/s6300119v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img246.imageshack.us/i/s6300118.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4686/s6300118.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Zdjęcia z wtorku, było chyba z 70, ale wybrałam 24 :) [URL=http://img186.imageshack.us/i/s6300138y.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7861/s6300138y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/s6300137.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3710/s6300137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/s6300136.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3214/s6300136.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/s6300132p.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2239/s6300132p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/s6300131.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4702/s6300131.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Film pieknie ukazuje życie tych psów, na początku chciałam płakać, że te psy tak cierpią itd. ale na szczęście są ludzie, którzy ratują takie psy.
-
Dalmatynka Pumba już w swoim własnym domku!!! :)
Paula03 replied to BUDRYSEK's topic in Dalmatyńczyk
zgłosiłabym się do ogłoszeń, ale niestety już mam mnóstwo do robienia, chyba że dopiero zacznę robić jakoś w środę albo czwartek pasuje? -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Tola siedziała blisko krat i obserwowała co się dzieje, dała się pogłaskać, ale każdy szybszy ruch ją przerażał... [URL=http://img237.imageshack.us/i/s6300105.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3494/s6300105.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/s6300205z.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2326/s6300205z.jpg[/IMG][/URL] -
A te już z dzisiaj: Tola: [URL=http://img695.imageshack.us/i/s6300231.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7141/s6300231.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/s6300230r.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9461/s6300230r.jpg[/IMG][/URL] I mamuśka Mela: [URL=http://img27.imageshack.us/i/s6300189.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1525/s6300189.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/s6300188.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/307/s6300188.jpg[/IMG][/URL] Mele trzeba koniecznie wziąć na spacer :loveu:
-
Z Milką: [URL=http://img651.imageshack.us/i/s6300209.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2466/s6300209.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/s6300208.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1939/s6300208.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/s6300198x.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4232/s6300198x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/s6300199c.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7469/s6300199c.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
[URL=http://img710.imageshack.us/i/s6300238n.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1167/s6300238n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/s6300226c.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7867/s6300226c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/s6300219.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3019/s6300219.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/s6300216i.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3572/s6300216i.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Zdjęcia małej Toli z wtorku: [URL=http://img682.imageshack.us/i/s6300257.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2200/s6300257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s6300254.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5439/s6300254.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/s6300244.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5377/s6300244.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/s6300241.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6405/s6300241.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Śnieżek do domku!
-
HERA - psi skoczek...Daj jej skrzydełka miłości...Hera znalazła dom
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ostatnie: [URL=http://img691.imageshack.us/i/s6300093g.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3803/s6300093g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/s6300092.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7977/s6300092.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/s6300090g.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1779/s6300090g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/s6300086f.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4356/s6300086f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/s6300080s.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/341/s6300080s.jpg[/IMG][/URL] Hera na 10m lince dostawała głupawek, że obie z Kają musiałyśmy ją trzymać, bo biegała jak szalona :loveu: Niestety Herka nie była dzisiaj na spacerku, a tak ślicznie prosiła, wyciągała łapki, ale potem, gdy zrozumiała, że nie wyjdzie zaczęła w boksie bawić się z Reksiem :) -
HERA - psi skoczek...Daj jej skrzydełka miłości...Hera znalazła dom
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img28.imageshack.us/i/s6300081.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4830/s6300081.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/s6300082.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6139/s6300082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/s6300087.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4867/s6300087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img522.imageshack.us/i/s6300095.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1475/s6300095.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s6300083.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8190/s6300083.jpg[/IMG][/URL] CDN -
HERA - psi skoczek...Daj jej skrzydełka miłości...Hera znalazła dom
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wtorkowego spacerku: [URL=http://img534.imageshack.us/i/s6300079r.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7362/s6300079r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/s6300084.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3953/s6300084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img186.imageshack.us/i/s6300085.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/5646/s6300085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/s6300078r.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9039/s6300078r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/s6300088.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1484/s6300088.jpg[/IMG][/URL] CDN -
Perełka w górę!
-
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
lepiej żeby chodziło o to pierwsze -
Lenka odeszła... :bigcry:
-
Ostatnie: [URL=http://img709.imageshack.us/i/s6300070.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6828/s6300070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/s6300065.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6962/s6300065.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/s6300051.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7663/s6300051.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/s6300052.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2199/s6300052.jpg[/IMG][/URL] Mało tych zdjęć, bo Zadra się strasznie rusza i trudno ją uchwycić, dlatego sądzę, że powinna mieć domek, który zapewni jej dużo ruchu :)
-
Zdjęcia z wtorku: Z Antkiem: [URL=http://img222.imageshack.us/i/s6300071.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2633/s6300071.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/s6300048.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4531/s6300048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/s6300047w.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6787/s6300047w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/s6300044z.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/849/s6300044z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/s6300043v.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5935/s6300043v.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Gryps kociak-trójłapek łowicki MA DOMEK :-D
Paula03 replied to argusiowa's topic in Już w nowym domu
To dobrze :) -
Blanka w górę!
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i już mamy ustalone :) -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje zadanie na kolejna sobotę zaprzyjaźnić się z Paulą :) Oczywiście Kaju pomożesz mi w tym :evil_lol::evil_lol: -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej to ja powinnam zająć się moja imienniczką, ale ona mnie nie lubi ciągle szczeka