Dzisiaj Dianeczka dała się pogłaskać w boksie, pomimo tego, że Diego skakał, ona go omijała, żeby ją pogłaskać, a potem podeszła do mnie na dziedzińcu i ją pogłaskałam po pysiu :)
W górę śliczna!
Kora w poprzednią sobotę:
[URL=http://img191.imageshack.us/i/s6300427.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4243/s6300427.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img251.imageshack.us/i/s6300424.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5982/s6300424.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img411.imageshack.us/i/s6300420.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5686/s6300420.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img28.imageshack.us/i/s6300417.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/753/s6300417.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img121.imageshack.us/i/s6300406.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9681/s6300406.jpg[/IMG][/URL]
W górę maleńka!
Rebus na spacerze:
[URL=http://img687.imageshack.us/i/s6300401r.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9884/s6300401r.jpg[/IMG][/URL]
Wszystkie zdjęcia tyłem, jedno bokiem, ale trochę rozmazane :)
Śnieżek na spacerze:
[URL=http://img63.imageshack.us/i/s6300441.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3126/s6300441.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img717.imageshack.us/i/s6300435.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7379/s6300435.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img191.imageshack.us/i/s6300434n.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5038/s6300434n.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img532.imageshack.us/i/s6300431.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/3049/s6300431.jpg[/IMG][/URL]
W górę kochany!