Jump to content
Dogomania

Gruba Berta

Members
  • Posts

    6262
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gruba Berta

  1. juz dzisiaj sie balkonowala ;) gdyby bylo wiadomo ile Mania pozyje - mam nadzieje ze po usunieciu guzkow z min 2 lata jeszcze bedziemy mogly sie soba nacieszyc. ale czy jej serduszko to wytrzyma. dzisiaj to myslalam ze nie doczekamy nawet wizyty - serducho bilo tak mocno i miala straszna zadyszke - jeszcze przez to ze ktos pozbyl sie jej u weta - wet zle kojarzy sie jej.
  2. bylysmy dzisiaj z Mania u weterynarza. 2 guzki powiekszyly sie :-( (na szczescie nieznacznie i nadal sa nie za duze) od czasu gdy Mania u mnie zamieszkala. przeswietlenie pluc wykazalo ze na szczescie nie ma przerzutow :lol: badania krwi tez od razu wykonano - nerki, watroba i inne sprawy w normie :lol: krew ma zageszczona co wskazuje na niedotlenienie :shake: - wychodzi na 3x pol godzinne spacery plus 1 krotszy wieczorem - to ani malo ani duzo - tak mi sie wydaje - do tej pory nie chcialam jej forsowac dlugiemi spacerami. czasami skracamy spacer jak Mania zdecyduje ze chce juz wracac do domu - ostatnio spacerujemy wolniej - tak Mania chce - pewnie jest to juz zwiazane z wiekiem. Manie czekaja min. 2 operacje :-( - najpierw usuniecie calej prawej listwy mlecznej (w czwartek przed swietami). potem usuniecie sporej pozostalosci (chyba bez 2 juz usunietych w schronisku sutkow) listwy mlecznej z lewej strony prawdopodobnie z przepuklina znajdujaca sie w pachwinie po lewej stronie. I innym razem conajmniej 'glupi Jas' zeby wyczyscic zeby ktore jeszcze posiada. Jestem szczesliwa ze nie ma przerzutow (bardzo sie denerwowalam) ale czy dobrze robie wysylajac ja w tym wieku (wedlug schroniska mogla urodzic sie m/w w lipcu 1997) na conajmniej 2 ciezkie operacje ???
  3. ja rowniez zycze Belci wszystkiego naj naj najlepszego w nowym domku :calus::iloveyou::buzi:
  4. tylko trzeba pamietac ze wiekszosc wetow w soboty otwarta jest do 13 lub 14. wiec niewiele czasu zostalo.
  5. a moze podaliby namiary weta (nazwe weterynarii i nazwisko - w internecie znalazloby sie namiary na ta weterynarie) do ktorego ich poprzedni piesek chodzil - i wet wydalby opinie temu domkowi i wtedy wizyta po adopcyjna moglaby wystarczyc? wydaje sie ze nowi Panstwo sa super ale zawsze istnieja swiry takie jak ta kobieta z Krakowa co bierze pieski ze schroniska i je w ciagu kilku dni usypia. napewno pod koniec zycia ich pieska musieli czesto chodzic z nim do weta.
  6. oj beda dziewczyny za soba tesknily
  7. i tutaj jest jeszcze jeden kudlatek http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-TERIERKOWATY-FAFIK-MALUTKI-ROCZNY-W0QQAdIdZ259674961
  8. http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lili-dla-milosnikow-kudlaczy-W0QQAdIdZ259755439 czy ta suczka (Lili) jest umieszczona gdzies na dogo?
  9. jak dzwonia inni w sprawie adopcji Belli to moze znacie jakies podobne pieski, mozna byloby im podeslac, moze jakis Belli sobowtor zalapalby sie na domek. jest cos takiego jak labradory lub labradoro podobne w potrzebie?
  10. super ze sie udalo :multi::multi::multi: tylko czy z innymi pieskami nie podzieli sie tasiemcem :-(
  11. Kiedy wreszcie zmienia sie przepisy ? i ludzka mentalnosc? odnosnie tzw tradycji w Polsce. Dlaczego 'tradycja' trzymania psow na lancuchach tylko obowiazuje?Jestem za przywroceniem tradycji trzymania ludzi w dybach - dla osob utrzymujacych 'tradycje' lancuchowa? To tez byla tradycja na wsi i tradycyjny PSL powinien byc za - a Pan Minister K. powinien byc pierwszy do przetestowania tej powracajacej tradycji. Przez takich 'tradycjonalistow' tylko takie biedaki cierpia.
  12. i tutaj tez wrzuce bo wiele osob tutaj zaglada. czy ktos wie cos na temat tego biedaka :placz: gdzie on jest? czy ktos z dogo zajmuje sie nim? http://www.youtube.com/watch?v=v7z_aB4P6ts&feature=player_embedded
  13. wrzucam tutaj bo sporo osob tutaj zaglada. a czy ktos wie cos na temat tego biedaka :placz: gdzie on jest? czy ktos z dogo zajmuje sie nim? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=v7z_aB4P6ts&feature=player_embedded[/URL]
  14. a czy ktos wie cos na temat tego biedaka :placz: gdzie on jest? czy ktos z dogo zajmuje sie nim? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=v7z_aB4P6ts&feature=player_embedded[/URL]
  15. Maniusia chcialaby zyczyc: Wspanialego Nowego Roku wszystkim Cioteczkom ktore znalazly jej domek a wszystkim pieskom cieplych, kochajacych i wspanialych domkow oraz pelnych misek pelnych smakolykow :iloveyou::buzi::calus::iloveyou::buzi::calus::iloveyou:
  16. :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG: Dzisiaj mija dokladnie rok od kiedy Mania jest z nami :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  17. ale ten czas pedzi - wlasnie dzisiaj mija rok kiedy Mańce zaproponowalam DT :lol: zdjecia beda wkrotce - jak Mania szaleje w zaspach snieznych ;)
  18. a gdzie ona teraz przebywa? czy juz trafila do DS czy jej dopiero tam DS szukaja? ona jest bardzo podobna do Mani nawet w letniej fryzurze.
  19. ja tu tylko zagladalam i podgladalam co sie dzieje u Buni a teraz to juz naprawde nie wiem co powinnam napisac? Zuzia :buzi::calus::Rose: :Rose::Rose: :iloveyou: i jak sie nie pogniewasz? rowniez :buzi::calus::Rose: :Rose::Rose: :iloveyou:dla Twojego Meza, jestescie :angel::angel: wspanialej juz byc nie moze:sweetCyb::cunao::beerchug: :BIG:
  20. dzieki za wiadomosc :lol: bardzo ciesze sie ze Rawianin jest szczesliwy i to jeszcze z kotami ;) pewnie zmienil sie i odmlodnial.
  21. wlasnie sie przyjzalam sie Czoko na innych zdjeciach - i chyba jest znacznie mniejsza jest od Walbrzyskich pieskow. ale widze ze macie Franie - jest podobna do Czoko - moze drugi domek chcialby ta kochana sunie.
  22. podsylam podobne pieski do Czoko moze jak nie beda chcieli innego pieska z Dopiewa to je podeslecie? Nugat chyba jest nadal w Walbrzyskim schronisku, a Czaczi w hoteliku u Sylwiaso (Lowicz) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-czarne-mix-sznaucera-olbrzyma-prosz%C4%85-o-og%C5%82oszenia[/URL] z Milicza do Walbrzycha jest chyba tak daleko jak z Milicza do Poznania
  23. [quote name='leni356']"Nie mogę dłużej opiekować się moim pieskiem. Jestem starszą, samotną osobą i stan zdrowia uniemożliwia mi dalszą opiekę na suczką. Jest to jamniczka, wiek: 8 lat, wysterylizowana, z aktualnymi szczepieniami, bardzo zadbana i czysta. Mieszka w domu. Jest absolutnie niekłopotliwa. Nauczona zostawać w domu. Nie dokucza szczekaniem, Jedyne, co potrzebuje, to trochę czułości, Jestem gotowa zakupić roczny zapas karmy. Ze względu na stan zdrowia jest to dla mnie bardzo pilne. Proszę o adopcję. TERESA WOŹNIAK 603 096 784 " czy nie znalazlby sie ktos z dogo ktory blisko mieszka i moglby wyprowadzac na spacer sunie, moze wtedy psinka moglaby zostac ze swoja pania?
  24. tak tak, juz chyba z 9 ms jestem jej DS :lol:, ale zanim zdecydowlam sie na DT mialam nadzieje ze przychodzi do DS. nie nadaja sie na DT. nie bylabym w stanie oddac psa. Mania chodzi za mna jak cien. z pokoju do pokoju a nawet sprawdza czy jestem w wc. zeby przyzwyczaic ja do moich rodzicow wprowadzilysmy sie do nich i tak siedzimy. nie chcialam jej samej zostawiac jak zaczelam chodzic do pracy. wiec ma opiekunke w postaci mojej mamy - najlepsza jaka moze miec. niestety nadal zdarza jej sie troche porykiwac jak wychodze z domu. jest nadal nieposkromiona awanturnica na dworze - i tak juz zostanie ale w domu moja Mania to ideal
×
×
  • Create New...