Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. to zaciskamy wszyscy kciukiiii ! :loveu:
  2. [quote name='jola_li']Poproszę numer konta - niewiele, ale dorzucę ;-).[/QUOTE] dziekujemy :loveu: nr konta wysłałam. [B]Danusiu[/B] deklaracji stałych mamy 200 zł ale wpłynęło narazie od 3 osób z 9.. no i ktoś pisał ze przez pay.. nie wiem jak ta nazwa brzmi wpłaci za pół roku (120 zł) ale nie wiem na kogo konto poszło to. Ogólnie razem wszystkich dotychczasowych wpłat: bazarki i te 3 stałe deklaracje + od cioteczek to mamy równe 705 zł :loveu: [B]moni12[/B] ty deklarowałaś 20 zł czy 30zł na miesiac ?
  3. [quote name='xxxx52'] przepraszam ,ze zasmiecam ten watek ,ale mieszkam tak daleko ,jestem taka bezradna tutaj i nie tylko ja ,a na miejscu nikt zupelnie nikt psami sie nie zajmuje i nie walczy o nie.Czekaja wszyscy na cud juz od wielu lat.[/QUOTE] wcale tak nie jest :( my wolontariusze walczymy ! moze nie tak bo wielu pewnie mówi: dzieciaki, smarkate to niech sobie gadają.. staramy sie jak możemy.. i te słowa troche mnie zabolały.. bo całym sercem i czynami może nie tak ogromnymi ale staram sie pomagać. I nie trzeba na to cudu..
  4. [quote name='Evelynkaa'] Angel ty się znasz na bazarkach, mam 5 szaliczków ale chcę by udział brali też ludzie z forum westie i terrierkowa, jak to najlepiej zrobić? Wystawić wszystke tu i aktualizować na 3 forach czy dwa tu dwa tu i jedno jeszcze gdzie indziej wystawić?[/QUOTE] hmm.. myśle że moznaby było zrobić tutaj jeden i np link wstawic na tamtym forum i wtedy aktualizowc nikami z tamtego forum na dogo.. bo mozesz miec urwanie głowy i ciezko bd sie połapac na 3 równych bazarkach.. myśle ze jeden aktualizowany ogólnie powiniein byc okej :D pisałam do worty masiumi ale nie daje odezwu na fb :( nie wiem co z surowicą..narazie maluchy zdrowe i nie wiem czy bd potrzebna narazie.. teraz zbieram kase na ogólne potzreby schronu... myśle o postawieniu kilku boksów lub zakupie nowych bud.. w zaleznosci ile kasy sie uzbiera. NO lub karma :) Hmmm.. świetnie :loveu: skąd bierzesz te dobre duszyczki Evelynko które podarowuja takie cudeńka ?
  5. kochana Dalia ? :loveu: ciesze sie że tak sie sprawy potoczyły !
  6. ja słyszałam ze właśnie fundacja rotka ma go zabrać :loveu: ale lepiej sie dowiedzieć/ na 100%
  7. ciesze sie ze ja uratowaliście :loveu: dziękuje i chyle czoła do was ! ona jest bardzo milusia :) ja jak dawałam jej z reki jedzenie to mimo iz byla bardzo glodna to chwytała bardzo delikatnie
  8. [quote name='xxxx52']Angel-no i co sasiadka nie wie ,ze tego dnia sie psa nie spuszcza z linki,petardy sie puszcza 31 grudnia przed popludniem czy jeszcze wczesniej?:angryy:a poza tym dziwna jest ta kobita ,ze pies jej zaginal ,a ona nie zaczela poszukiwac swojego najwierniejszego przyjaciela.Co za opiekunowie zwierzat?:mad:[/QUOTE] ja nie wiem.. to jest osoba która mieszka kilka bloków dalej.. nie wiem czemu sie nie zainteresowała ale ważne że w sylwestra nie siedział w schronie.. i jest bezpieczny. nie weim co z nia..
  9. [quote name='Wala2006']Biedna dobrze że zamkłaś ją w bokisie bo ona na łańcuchu by na głowę dostała bo za dużo enaegii ma w sobie...[/QUOTE] ale nie wiem co z czita.. tez byłazamknieta w boksie- nałozyłyśmy jej słome a nie było jej w boksie.. mam nadzieje ze nikt z pracowników jej nie wypuścił! była w ostatnim boksie.. hmm.. zobaczy sie przy najblizszej okazji
  10. ona jest taka kochana... kurcze! furciaczek dziękuje ci za to ze ja uratowałaś ! i za wszystkim cioteczką które w tym uczestniczyły.. coprawda spędziłam z nia tylko kilka chwil.. ale tak jakoś mnie do siebie przekonała. A jak zniosła podróż ? co z jej agresja ?
  11. masiumi czy ludzie z bazarku napisali czy doszły paczki do nich ? :) a od violi doszła kasa? co tam u Poly słychac ? jakies domki chetne sa ?
  12. [quote name='Hala']Masz jakiś pomysł na wypromowanie jej?[/QUOTE] to o czym była mowa na gg to super pomysł ! :D może w sobote ta wpadniesz do schroniska ? ;)
  13. [quote name='jogolcia@pdx']Cześć Dziewczynki ;=)[/QUOTE] nooo witamy :loveu: doszła wpłata stała od piove- 20 zł
  14. [quote name='Mella']Angel, super, brawo! wiesz o co chodzi. A co jest z tym Yorczkiem, wiadomo czemu trafił? jak się czuje i zachowuje, można prosić jakieś zdjęcia?[/QUOTE] piesio był mi taki bardzo znajomy.. hmmm myślałam i myślałam. Wróciłam wieczorem do schronu- znowu na mnie nawarczał ale wziełam go na rece i było juz dobrze. Okazało sie ze to pies mojej dalszej sasiadki. No i wziełam go i zaniosłam do domu :loveu: pies strasznie bał sie petard i okazało sie ze uciekł jak wyszczeliła petarda.. biedactwo.. naszczeście wszystko jest sii ; )
  15. [quote name='Mella']ana666, i robię jak jestem w schronie i rozmawiam z kierownictwem i dużo wyżej, bo nie ma tłumaczenia, że kierownikowi czy pracownikowi się to nie podoba, a w sumie jak dla mnie, dla kierownika tego co jest/był i pracowników obecnych nie powinno być już dawno miejsca w tym schronisku, to nie są ludzie odpowiedni na swoich stanowiskach niestety, taka prawda, nie oszukujmy się, a poprzednia władza, co im to ponoć zakazywała np. leczenia i sterylizowania powinna być pociągnięta do odpowiedzialności bo złamała prawo, nie wywiązywała się z ustawy o ochronie zwierząt i mam nadzieję, że tak się stanie! dla mnie tez skandalem jest wydawanie ze schronu nie sterylizowanych, teraz wiem że to się ma zmienić, zostało wyznaczone i remontowane jest pomieszczenie do przechowywania piesków po sterylkach itd, więc mam nadzieję, że ruszą z tym niebawem sukcesywnie[/QUOTE] musza być tylko lepiej ! :D
  16. nie ma za co :) to nasz obowiązek - czuwac nad bezpieczeństwem i dobrem tych psów. Aaa będe dopiero w czwartek w schronisku.. niestety wcześniej nie dam rady-szkoła :(
  17. [quote name='faith35']Kasa wszędzie jest potrzebna, a z nią krucho, ale wierzę, że się uda....:)[/QUOTE] ja wspomoge jakimś bazarkiem :)
  18. hmmm.. super :) kochana sunia to jest naprawde ! tylko troche czasu jej poświęcic trzeba :) dajcie potem znac co i jak :loveu:
  19. nowy rok sie zaczął a u dziewczyn zamiast głośniej to ciszej sie robi :( ciotki ! wracajcie !! :loveu:
  20. [quote name='Hala']Ania O a te ogłoszenia są aktualne? Angel..czy w ogóle ktoś dzwoni w sprawie Strzały?[/QUOTE] niestety nie :(
  21. poproście o kaganiec.. jeśli p.Magda bd to bez problemu da tylko powiedzcie. To naprawde wspaniały pies..trzymam kciuki ! :loveu:
  22. dziękuje :)teraz przez 3 dni bylam u nich, siedziały w kuchni rzez troche czasu.. Meggi wczoraj uciekła do budy i nei chciała wyjść.. tak bardzo nie chciała iść na wybieg.. aż mi łzy w oczach sie pojawiły :( jak je zamknełam tak bardzo na mnie patrzyły.. z takim smutkiem. Musiałam isc bo chyba bym sie pobeczła.. Peggi boi sie strzałów..
×
×
  • Create New...