-
Posts
6567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angel
-
Remik i Czita z innego wątku która też była na łancuchu została zamknieta w kojcu- ma wyłożone siano :)
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21'][COLOR=blue][B]potrzebujemy 300zł miesięcznie DEKLARACJE STAŁE: [/B]100zł ankub 20zł ms_arwi [/COLOR][COLOR=blue]20zł bazyli3101[/COLOR] [COLOR=blue]20zł corrida[/COLOR] [COLOR=blue]20zł piesia 20zł marchewa [/COLOR] [COLOR=blue] [B] DEKLARACJE JEDNORAZOWE: [/B]200zł chita 50zł ktoś od angel [/COLOR][COLOR=blue]50zł gryff80 [B][COLOR=black]a teraz wpłaty, które doszły na sunię: 30zł delaila 20zł corrida 50zł artur jan s. (nie było nicku) 100zł donvitow 50zł angel 30zł messalina 50zł bazyli3101 100zł ankub 30zł amazonka71 wszystkim serdecznie dziękuję:loveu: są to wpłaty z deklaracji i jednorazowe. z jednorazowych musimy mieć na transport, sterylkę i leczenie więc nadal proszę o deklaracje [/COLOR][/B] [/COLOR][/QUOTE] może zrób takie podsumowanie: [SIZE="4"][COLOR="#0000ff"][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/COLOR][/SIZE] 100zł ankub 20zł ms_arwi 20zł bazyli3101 20zł corrida 20zł piesia 20zł marchewa ___________________ [B][SIZE="3"]RAZEM: 200 zł[/SIZE][/B] [COLOR="#ff0000"](brakuje jeszcze 100 zł)[/COLOR] [B] [SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/COLOR][/SIZE][/B] 200zł chita 50zł ktoś od angel 50zł gryff80 30zł delaila 20zł corrida 50zł artur jan s. (nie było nicku) 100zł donvitow 50zł angel 30zł messalina 50zł bazyli3101 100zł ankub 30zł amazonka71 __________________ [B][SIZE="3"]RAZEM: 760 zł[/SIZE][/B] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[B]Agnieszka103[/B] to dokładasz 20 zł miesiecznie dla suniek ? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
tak przestała boleć ale nie bylam dziś w schronie :( bede jutro na chwile bo musze z jedna sunia isc do weta.. a tak po za tym rękawiczki zgubiłam i to 2 pary ;/ buty tez gdzies mi w schronisku wsiakły.. zostały tylko adidasy dziurawe.. ufff... wczoraj wieczorem bylam jeszcze w schronie bo trzeba bylo male psiaki i staruszki wylapac zeby trafily do ciepego pomieszczenia.. goscie ze sląska przyjechali.. zakupy trzeba zrobic.. jutro sylwester ! :D alee.. nie zbyt sie ciesze.. fajnie bo impreza.. moze nowy rok przyniesie wiecej fajnych wydarzen min dom dla dwupaku ? a z drugiej strony.. znowu o rok starsi... i dopiero teraz zauwazam jak ten czas błyskawicznie ucieka :( -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Angel replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
jaka ona piękna i wkońcu szcześliw ! :loveu: -
ja mojej domowej suni daje takie male niebieskie tabletki. nie wiem jak te schroniskowe biedy :( dziekuje ale ja Rudej nie wychowywałam.. no może troszke.. ale ja ja poprostu kochałam :loveu:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
no ok to zbieramy czy nie zbieramy tzn wplaty .. bo deklaracje tak ale nie mamy narazie DT żadnego i dlatego moze z wpłatami sie wstrzymac ? no nie wiem juz sama.. głowa mi peka dziś :( moze dlatego pisze nie od rzeczy.. uciekam ; ** bd wieczorem paaa -
zobaczcie na te ogłoszenia: może którys z tych to ta pseudo ? może trzebabgy zaczac weszyc ? [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/sprzedam_szczeniaki_yorki__305302_13340.html"]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/sprzedam_szczeniaki_yorki__305302_13340.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/20971/Sprzedam-szczeniaczki-Yorki/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/20971/Sprzedam-szczeniaczki-Yorki/[/URL]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka103']To znowu ja :) cały czas myślę o tym co napisałyście odnośnie mojego bycia wirtualną opiekunką Peggi i Meggi. Chodzi o moje wpłaty dla dziewczyn, które "idą" na ogólne potrzeby schroniska a nie bezpośrednio na pomoc "dziewczynom". Tak jak już wcześniej napisałam, wpłacam na dziewczyny każdego miesiąca od 5 lat. Wcześniej była to kwota 40 zł i nawet dostawałam zdjęcia dziewczyn np. w nowych obrożach, które były kupione za te pieniądze i informacje jak się czują, czy są zdrowe itp. Od jakiegoś czasu wpłacam już tylko 20 zł ale myślę, że to też kwota, która może się przydać. Chętnie wpłacałabym te pieniądze bezpośrednio na pomoc dla naszych dziewczynek. Pomyślałam tylko o tym (może to i głupie), czy jeśli przestane te pieniądze teraz wpłacać tak jak do tej pory, to czy jakieś zwierzaki przez to nie ucierpią... Nie wiem jaka jest teraz sytuacja finansowa schroniska, ale z tego co się orientowałam wcześniej, to pieniędzy zawsze brakowało. Przy okazji tak czy siak poproszę o numer konta, na które teraz są zbierane pieniądze dla Peggi i Meggi[/QUOTE] witam :loveu: sytuacja od zawsze kiepska.. narazie nie zbierajmy tych wpłat stałych co ? jakby co to moze deklarujesz jakby znalazł sie tymczas .. ale nie wiem czyz tym tymczasem jest sens.. kurcze chciałąbym zeby to byl dom juz na zawsze.. mysle ze trzeba zaczac od gazety ! :) -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
cioteczki przestancie sie kłucic ! [B]Nadziejo[/B].. przykro mi ze tak wyszło.. no ale cóż lepiej późno niż później, jednak sadze ze to poprostu temu ze niunia ci sie znudziła..ale nie wnikajmy w to. Nie dziw sie Asior ze tak reaguje.. pierw Wera, a teraz Negra ! empatia kochane ! Asior i NadziejaA wczujcie sie jedna w sytuacje drugiej.. i kończmy kłutnie bo tym niz nie zdzaiłamy.. -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Angel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']jak jest oceniany jej wiek?[/QUOTE] z 3/4 miesiące ma :) -
jejkuuu...moja była podopieczna Rudzia ! :loveu: nie moge sie napatrzeć ! ona zawsze była przekochanym i uśmiechnietym psem.. aż płakać sie chce ! takie szczescie.. jeszcze żeby dwupak tak trafił :(
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wala2006']Na zdjęciach nie widać aż tak bardzo jej uroczych oczków jak na żywo poprosytu cudne :)[/QUOTE] dokładnie.. cała jest urocza :loveu: -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
mi też sie wydaje że troszke przybrała.. ale i tak wygląda paskudnie chudo ! Nie ma za co wala :) przyjemność po mojej stronie.. sunia jest piękna i kochana.. a te jej oczy.. tak prosza o zlitowanie. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
to podajcie konto na jakie przelac ta dyszke :D ja wlaśnie wróciłam ze schroniska.. spacerek jak zawsze super, tylko meggi dziś od tego mrozu rozwalila sobie warge... krew strasznie kapała na początku ale potem ustało. Tak sie wystraszyłam ze to cos poważnego bo cały język wszystko od krwi.. :( ale zajrzałam w pychol i to tylko warga.. jak chodziłam na wybiegu a dziewczyny siedziały na placu to patrzyły tak na mnie.. śledziły tylko co robie hehehe. Nooo ufff.... wykonczona jestem.. -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Angel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
tak tak mam 2 fotki bo sunia strasznie ruchliwa.. i troche płochliwa do ludzi. trzeba do niej ostroznie i powoli podchodzic. Coprawda cieszy sie na widok człowieka ale jest niepewna.. [IMG]http://i51.tinypic.com/2ro4byq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/10h95p3.jpg[/IMG] PS. nie mam lepszych zdjeć bo bateria mi padła w schronie ;/ ale jeśli jest potrzeba zdjęć lepszych i reszty maluszków to jutro będe w schronisku także moge porobić ; ) -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wala2006']Ciekawe czy sunia dziś dostanie coś do jedzenia ... Mam nadzieję że tak...I że nie wyciągną jej znów miski.[/QUOTE] dopiero wróciłam ze schroniska.. suczka nie miała miski ;/ może później jej wsadza ale póki co ja ja nakarmiłam.. dałam jej pełno kiełbasy, szynek i różnych wędlin. Jadła strasznie łapczywie.. ale tak na mnie patrzyła. Wiecie co wam powiem ze z tego co zaobserwowałam jest agresywna do psów, bo wychodzi z budy i szczeka jak jakis przechodzi okok jej boksu. A do ludzi nie wiem.. ale mi udało sie ja pogłaskac po nosku :loveu: za każdym razem jak przechodziłam obok niej to wychodziła z budy i merdała ogonkiem ! Jeśli jest agresywna to tylko ze strachu.. noo to mamy prawie 200 zł deklaracji stałych ! :) jeszcze tylko stówka i sunia bedzie zabezpieczona.. a kiedy planowane jest zabranie jej ze schronu ? -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Angel replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wala2006']Angel zmień tytuł wątku Poli bo ona już od prawie miesiąca nie jest na łańcuchu tylko sobie swobodnie biega po podwórku...:)[/QUOTE] ja nie jestem założycielka watku :D -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Miejmy nadzieję, ze sunie sa młodsze..:evil_lol::evil_lol: .Ruda z tego samego schronu miała miec podobno tez w okolicach 10 lat, a wet stwierdził, ze jest dużo młodsza...:evil_lol: i co najważniejsze, zachowuje się jak szczeniak.:multi::multi:.tak pisze klops, u której jest Ruda.:loveu:[B] Ruda sam żywioł i radość. Oby i nasz dwupak miał taki dom i życie.[/B] [B]Dziewczyny, tutaj jest link do bazarku ogłoszeniowego /Asia_Rawicz/ pakiet 50 ogłoszeń za 10 zł. Aktualne do 31.12. Myslę, że warto skorzystać z okazji i zamówić hurtem dla dwupaku. 10 zł to nie majątek, a psiaki maja kasę. Nigdy nie korzystałam z tej formy ogłoszeń; zawsze robiły to ofiarne cioteczki w pocie czoła i mozole, ale może teraz zamówimy te ogłoszenia ...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198445-50-ogłoszeń-za-10zł-dla-Oriona-i-Kamy-do-30.12-godz.-21-00/page8[/URL][/QUOTE] to możemy zamówić :D danusiu zamów ja najwyżej podeśle tekst i zdjecia ; ) kase też wyśle na podane konto