Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. dziękuje za miód dla oczu ! świetne filmiki i foteczki a Sauronek ajki zaczepiaka hehehe :)
  2. ja musze uciakac na sapcer, bo glowa mnie boli.. potem nauka i spac. Bo pół nocy dziś nie przespałam.. i padam zwyczajnie na twarz. Do usłyszenia cioteczki. Pamiętajmy o dwupaczku ; **
  3. jejuu teraz widac jaki Sauronek olbrzymek :loveu:
  4. [quote name='danka4u1']Płaciłaś za transport? Rodzicom przejdzie. Sama byłam i jestem rodzicem i wiem. ...zobaczą wreszcze jaką mają wspaniałą córkę i " przejrzą " na oczy. Rodzice- to taki dziwny stwór, który zawsze chce najlepiej dla swojego dziecka, chociaż często to wygląda, że działają przeciw tym dzieciom.. Bedzie dobrze, a [B]psiaki uratowałaś. [/B][/QUOTE] to KateBono je uratowała nie ja.. nie nie płaciłam. Nadawałam kumpla którzy maja prawko i pojechali ze mna wkońcu. Wszyscy wiedza jakiego mam "hopla" na punkcie psów.. i udało sie. Chciałabym aby wkoncu mnie choc troche docenili.. ale dla nic to co robie.. to nie wiem ta jakby było złe. Jakbym nie liczyła sie z nimi.. a gdybym zawsze słuchała co mówia to tych psów bym nie wyciagła ze schronu.. ale musi byc dobrze :)
  5. [quote name='agaga21']wieczorem założę jej wątek. mam nadzieję, że pomożecie z rozsyłaniem próśb o pomoc finansową, z bazarkami czy deklaracjami.[/QUOTE] pomoge jak tylko sie da :)
  6. malce juz u KAte i BeatBono :)
  7. nie inaczej załatwiłam. Rodziche maja focha ;/ nie wiem o co chodzi.. wszystko robie źle. Zawsze problemy ufff ! tylko to mnie zwala z nóg .. ale co tam ważne że maluszki bezpieczne !
  8. malce jada do KateBono ! nie wygladaja chorobowo wiec sie udalo namówic.. temperatura wzrasta :D w kupkach byly robaki wiec to zarobaczenie.. a balam sie ze moze to byc wirusowe zapalenie jelit. Ale naszczescie mozemy to wykluczyc w 99% !!
  9. [quote name='masuimi33']oki czekam do środy na znaka;D[/QUOTE] już wiadomo ! jada do DT i możesz przelac kase ale jutro :) dziękuje bardzo :loveu: podam konto jak dostane :) i przepraszam ze tak wyludzam ale to naprawde potrzebne ..
  10. udalo mi sioe przekonac panie ze ten DT to dobre wyjscie i damy rade ! bylam w shronisku i mierzylam temp ciała- podwyższa sie :multi: male u mnie i dziś jada do KateBono :)
  11. przepraszam wszystkich za zamieszanie :( bede namawiac panie zeby chociaz jedna pojechała..bo mysle ze koszty leczenia jednej bedziemy w stanie oplacic.. pani jedna mowila ze prawdopodobnie zaczyna sie u nich jakas choroba.. i lecznice w poznaniu sa strasznie drogie i zadne bazarki nie pomoga... bo mozliwe ze wyjdzie nawe po 5oo zl na jedna malizne ;/ ma racje tutaj .. ale glupio mi. Dowiem sie wszystkiego jak najszybciej.. przepraszam KateBono.. mysle ze nie bd zla jesli w sr najpozniej ci odpowiem czy przyjada maludy ?
  12. [quote name='danka4u1']Byłam u maluszków na wątku i wiem już....[/QUOTE] kurcze pogwatmane to wszystko.. ale to nie moja wina :( nie chce wyjsc na osobe ktora miesza wszystko no ale to nie ja zadecydowalam tylko sily wyzsze.. pani z TOZ'u moze oplacic tylko leczenie u naszego weta bo to przedzial Oborniki a w poznaniu nie bd placic bo koszty sa naprawde wysokie. Bede namawiac by chociaz narazie jedna pojechała.. mysle ze jej leczeniu bysmy podolali.. głupio mi przed wszystkimi. Ale pierw mi jedna babka gada ze moga isc super ze sie znalazlo.. a druga ze koszty tam sa wysokie i jesli sie okaze ze zaczela sie jakas choroba to sie nie wyplacimy.. ;/ a bazarki same tu nie pomoga.. uffff ! jakie to wszystko trudne ! przepraszam wszystkich..
  13. [quote name='masuimi33']to ci przesle te 100 a zostanie mi 80 starczy na razie?????[/QUOTE] narazie nie trzeba.. dopiero w srode bd wiadomo czy moga jechac na DT, bo koszty leczenia w poznaniu sa strasznie wysokie i nie podolamy.. w srode bd wiadomo wszystko.
  14. [quote name='danka4u1']Maluszki, nie chorujcie. Czy w schronowych warunkach psiaki mają szansę na opiekę i dopatrzenie, gdyby ewentualnie działo się coś? Wiem, ze to słuszna decyzja, ale chciałoby się, by były już bezpieczne....[/QUOTE] sa leczone, ja bede dogladac.. po szkole bd chodzic jak sie wyrobie czasowo i sprawdzac co sie dzieje, czy w kupach sa robale czy nie. NIe wiem.. ja bym je wysłała do KateBono ale.. nie ja decyduje naprawde. A faktycznie chyba nikt z nas tutaj nie chce by Kate sie zadłuzyla u weta ;/
  15. [quote name='danka4u1']To Angel masz i tak dużo szczęścia, że tylu sojusznkiów w domu. I zawsze jeszcze masz przecież nas, zauważyłaś? Nie zostawimy Cie samą, dziewczyno[/QUOTE] tak mam was i za to wam dziękuje :loveu: a z malutkimi musimy poczekac najpóźniej do środy.. nie moga pojechac bo jesli rozwija sie choroba to leczenie w poznaniu jest strasznie drogie.. nie podołamy z kasa a KateBono nie moze wykladac i tez sobie nie poradzi.. tam sa naprawde kosmiczne ceny ;/ poczekamy do srody..
  16. niestety malutkie nie przyjada jutro.. nie z powodu braku transportu.. ale musimy sie wstrzymac do wtorku-góra środy z tym DT. Koszty lecznia w poznaniu sa drogie.. i możemy nie podołać. A chyba nie chcesz KateBono byc mega na minusie.. przepraszam za zamęt ale no musimy poczekac.. rozmawiałam z pania maluszka spadła znowu temperatura i moze rozwijac sie jakas choroba.. poczekamy na diagnostyke tutaj u naszego weta do srody i zobaczymy co z tym DT. Jeśli nie rozwinie sioe choroba to pojada do cb, a jesli sie rozwinie to musimy szukac na miejscu DT bo inaczej nie damy rady z kasa ;/
  17. nie, nie od dwupaku nie wyciagam one sa jedyne i niepowtarzalne i maja swoja skarpete z kasa :) wykombinuje cos spokojnie :) musze uciekac.. paaaaa ; ** dam znac co i jak. trzymajcie kciuki ! z mama poszlo by latwo ale tata.. ;/ to jedyna osoba ktora sprawia ze moj optymizm znika.. ale oczywiscie nie bezpowrotnie bo moja cudna dinula polize mnie po mordce czy poprostu sie przytuli i wraca ! no i moja niezastapiona babcia i dziadek ! ohhh gdyby nie oni.. jedyne osoby w domu ktorzy mi kibicuja w tym co robie, podziwiaja i kibicuja !
  18. [quote name='KateBono']Jak będzie transport to maluchy będą jutro u mnie[/QUOTE] transport bedzie :) mowilam ze bd 200 zł ale niestety sprawdzilam i mam tylko stówke ;/ postaram sie cos szybko ogarnac- zrobie bazarek z bizu :) i bedzie kasa.
  19. masiumi ? masz z bazarku tego kilka groszy ? aby przeznaczyc na szczeniaki te zarobaczone ? bo znalazł sie DT ale kasy zeroo ;/
  20. [quote name='danka4u1']Dziewczyny, weszłam na watek maluszków. [B]Jeśli bedzie transport, jutro maluszki mogą być u KateBono....[/B][/QUOTE] tak wiem :loveu: pisalam do niej - odrazu jak zalozylam watek, bo wiem ze sauron takze mial takie problemy.. rozmawiałam z nia przez tel i sie zgodzila:loveu::loveu:. ja z mama prawdopodobnie zawieoze jutro.. jak bede jechała do plazy- bo podslyszalam jak gadala z tata ze maja jechac.. a jesli nie to i tak bd musiala pojechac..powiem ze za paliwo te 20 zl jej zwroce ze swoich i tyle.
  21. [quote name='agaga21']ja mam miejsce dla niej za 200zł miesięcznie z profesjonalną opieką.[/QUOTE] i juz tam jedzie :loveu: kase poszukamy... szybko !
  22. [quote name='xxxx52']wlasnie czytam dokladnie 2gdybym tylko mogla to naprawde...ale jak tu mowa o parwo"tylko gdzie tu mowa o parwo? Pfuj nie wywoluj wilka z lasu[/QUOTE] byla mowa bo napisalam wczesniej ze mozliwe ze to parwo..ale dzwonilam do pani odpowiedzialnej za zdrowie psow w naszym schronie i powiedzaila ze ani wymiotow, ani biegunki nie ma a te wzdete brzuszki to mozliwosc robali we wnetrzu.. wiec wiadomosc o parvo usunelam.. bo o tym nie ma mowy ! wiec hala nie jest winna tylko ja ;p ale upewnilam sie i to nie parvo chocaiz 100% nie ma nigdy.. jakby byly dluzej w schronie to balabym sie ze tak moglo bys ie skonczyc.. ale zostały uratowane.. ja zawioze malce z mama bo jutro do plazy prawdopodobnie jade i umowie sie z KateBono :)
  23. [quote name='Hala']Kurcze...gdybym tylko mogła to naprawdę... ale jak tu mowa o parwo....:shake:[/QUOTE] to nie parwo tylko zarobaczenie... to co miał sauron i elmo z naszego schronu.
  24. trzeba sie sprezyc...
  25. [quote name='Hala']Normalnie szkoda.... wielka szkoda. No ale mam nadzieję, że facet po prostu nie mógł dzisiaj. Moze w przyszłym tygodniu się pojawi?[/QUOTE] mam taką nadzieje..
×
×
  • Create New...