jestem, od razu widać ten uśmiech na pysku:) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-ONlCjyIOTu8/Ud7yn0MoP9I/AAAAAAADKCY/P9K8DFMDRFU/s720/IMG_0485.JPG[/URL]
Będzie dobrze!
i mamy pierwszy telefon o Gucia... ale lepiej nie gadać. Jak Pani szkoda dać za psa 50-70 zł to tylko o niej świadczy... bo pisało w ogłoszeniu że za darmo .... mam nadzieję, że ktoś sensowny jeszcze zadzwoni, bo Gutek nie młodnieje
Dzięki Marzenko:) niestety kombinowałam jak mogłam, ale nie wyrobiłabym się na ślub i weselicho:evil_lol:
w czwartek już będę to zobaczę to guciowe posłanie, aaaa i Patryk Wszystkiego Najlepszego spóźnionego!:)
mnie jutro nie będzie niestety, Marzena weźmie Gucia na spacer. jeżeli nie ma pilniejszych psiaków Gutek ucieszy się z posłania:)
jest w boksie z Sarą.
najlepiej zapytać pracowników, może doradzą gdzie dać te posłania
[quote name='MagdaB']Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak wyglada dodawanie ogłoszeń do Metra i ile to kosztuje?[/QUOTE]
hmm są dosyć drogie [URL]http://bi.gazeta.pl/im/4/8943/m8943634.pdf[/URL]
bo te z cafeanimal ukazują się za darmo, tylko losowo są wybierane