Nie miałam wieczorem dostępu do netu, wrrrr ... a tak chciałam do dziewczynek przybiec ... Państwo Pokerowie mają wielkie serducha ... miłość wielka, to żal po dziewczynach ogromny i łzy się cisną do oczu - zrozumiałe, najważniejsze , że domki dobre, że czekały, nie rozmyśliły się, nie poddały, będzie dobrze, mui być dobrze! :) Pokerku myśl już o urlopie, odetchnij głęboko i wypoczywaj ..... :loveu: