-
Posts
1268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KT Arts
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
ahedok - dzięki ;) doglov - hehe nareszcie udało mi sie jakieś w miare zrobić, życie bez aparatu jest ciężkie :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jeszcze troszkę kica:loveu: [URL=http://img862.imageshack.us/i/dsc00770h.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/2848/dsc00770h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Radarki:loveu: [URL=http://img18.imageshack.us/i/dsc00772lr.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6127/dsc00772lr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/dsc00773kw.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9577/dsc00773kw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] w porównaniu;) [URL=http://img825.imageshack.us/i/dsc00775la.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2273/dsc00775la.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zważyłam go wczoraj:) waży 2.5 kg :loveu: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[URL=http://img687.imageshack.us/i/dsc00754r.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6564/dsc00754r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/dsc00755tx.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4438/dsc00755tx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Kic kic :) Nie ma jeszcze imienia.. [URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc00760hh.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4686/dsc00760hh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Spacer z Gwiazdą :loveu: [URL=http://img190.imageshack.us/i/dsc00766et.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4750/dsc00766et.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Hmm.. Pusto tu, nikt nie zagląda.. Może kilka fotek ?:) Nowy kolega;) [URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc00749p.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7049/dsc00749p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Spacer z misiami;) [URL=http://img402.imageshack.us/i/dsc00750g.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2733/dsc00750g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/dsc00751z.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8758/dsc00751z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/dsc00752m.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3300/dsc00752m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc00753oc.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9601/dsc00753oc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06898.jpg[/url] Pędzi, pędzi:loveu: Jaa ciee, mamy taką samą drogę w lesie :D:D
-
Ma ktoś może spis wystawców, bo mi sie nie otwiera :( Proszę o podesłanie jeśli ktoś by mógł [email][email protected][/email]
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Dzięki za radę Avaloth ;) Ja teraz mam hybrydę canona (zepsutą) i jestem z niego zadowolona, bo robi bardzo ładne zdjęcia, ale wkurza mnie bo robi straszne szumy i zanim się zoom przesunie albo zdjęcie zrobi to mój pies 5 000 razy zmieni swoją pozycję :) Myślę, że chyba zostanę przy tym nikonie, jak patrzyłam to najtaniej wychodzi pentax i najtańsze obiektywy ma, ale moja znajoma go ma i szczerze mówiąc nie podoba mi się :P A reszta to w sumie ceny są porównywalne lub niewiele się różnią :) A wiadomo, zaawansowana nie jestem, wręcz przeciwnie, także myślę że to będzie dobry wybór:) Teraz tylko czekać na jakieś fundusze lub sponsora hahaha !;) Dzięki za pomoc, co prawda nie pogardzę wszelkimi radami dla zielonych ;) Buźka dla was i ide na spacer ;) -
Takiemu to dobrze :loveu:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Prawie cały dzień dzisiaj spędziłam na poszukiwaniu i czytaniu i porównywaniu lustrzanek ;) Siedzi mi w głowie Nikon D90 (ok. 2797 PL razem z 18-55) + 70-300mm f/4.5-5.6 (ok. 1627 PL) i coś czuje że tak zostanie, tyle że obiektyw kupie dopiero potem, potem :D:D Co o tym zestawie sądzicie? -
[quote][COLOR=blue]kobieto łon nie chcioł wylyź:evil_lol:[/quote] [COLOR=black]hahaha, skąd ja to znam :D:D[/COLOR] [/COLOR]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
KT Arts replied to Amber's topic in Foto Blogi
Amber - też mi to przeszło przez myśl i chyba tak zrobię ;) dzięki za pomoc;) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Szukam tak jakoś żeby łatwiej nauczyć się robić fajne fotki, i właśnie kwestia tych obiektywów.. Myślałam też właśnie nad pentaxem lub canonem.. Ma któś może canona na dogo?? :) -
Właśnie też mnie to dobija, że te obiektywy są takim problemem w nikonach, mój wujek ma olympusa i szczerze przyznam że ten aparat chyba wykreślę z mojej listy, ale druga sprawa jest taka że on nie robi zdjęć psów w ruchu i nie wiem jak wychodzą fotki z tego aparatu, na tyle co miałam go w ręce to jest taki sobie..
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
KT Arts replied to Amber's topic in Foto Blogi
Hmm.. Ja się powoli przymierzam do zakupu, ale nie mogę się zdecydować jaką wybrać :P Zbieram opinie :mdrmed: -
Ogólnie to zaczęłam się rozglądać po lustrzankach bo mam takową w planach, ale chciałabym żeby to był zakup z którego będę zadowolona, poza tym nie mogę się zdecydować na model, miałam już w rękach różne lustrzanki (pentax, olimpus, nikon, sony) i nie wiem którą wybrać.. Chciałabym też żeby był to wybór na lata a nie na rok i potem znowu nowy bo ten będzie za mało atrakcyjny lub nudny lub nie wiem co jeszcze. Najbardziej zależy mi na wmiarę łatwym ustawieniu ostrości żeby ładnie złapać psa w ruchu, reszta to wiadomo, da się jakoś tam połączyć. Cena w sumie też gra rolę wiadomo.. więc będę wdzięczna za każdą pomoc ;) Szczerze mówiąc najbardziej mnie ciągnie do nikonów ;) Biedny Duffel.. Wracaj szybko do zdrówka ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Kurde naczytałam się o tych aparatach i teraz już sama nie wiem.. pomóżcie jeszcze troszkę;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://img853.imageshack.us/img853/8687/dsc0154r.jpg[/url] Bramkarz:D:D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To tak jak z moją Kroszetką :) Też ludzie mają problem z wymową :) Ja na Toro często mówię Misiu, albo Malutki (hodowczyni tak na niego mówiła) a waży niecałe 70 kg ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Podoba mi się Tiamat i Toran :loveu: A już myślałam że Tora z tego filmu :P "Tora, tora, tora" hihi ;) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Dziękuję w imieniu "Groszka" - tak się ją ostatnio przezywa :P haha -
[url]http://img861.imageshack.us/img861/9475/dsc04355s.jpg[/url] Ale mu doobrze :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
KT Arts replied to Amber's topic in Foto Blogi
[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00527.jpg[/url] Hihi tu wygląda jak taki dzieciuch :P :loveu: Śliczny jest:loveu: Czym focicie?:)