Jump to content
Dogomania

KT Arts

Members
  • Posts

    1268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KT Arts

  1. Klasa otwarta [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HyBdzAgOg1s/Th9ig9dRYuI/AAAAAAAADC8/IE_O7NcZ5rc/s720/DSC_0167.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8mVfF0y9gZU/Th9ij8ujBwI/AAAAAAAADDE/CJA0Ai6rl4c/s720/DSC_0174.JPG[/IMG] Koniec na dziś ;) Następnym razem moze jeszcze cos wstawię a teraz ide wkuwać biologię :) Pozdrawiam :loveu:
  2. KT Arts

    Demo(nek) xD

    Hej ! ;) Jaki on juz jest duuży :O !! :loveu:
  3. Ponieważ nie mam na razie nowych zdjęć, a nie pamiętam żeby były z wystawy Krakowskiej, więc wstawię ;) Wystawa była z jednej strony udana, bo przywieźliśmy res. Caciba i srebrny medal, ale z drugiej strony nie, bo zakończenie championatu polski przyblokował nam champion w klasie otwartej.. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qSM68OwWa6g/Th9hBsMatvI/AAAAAAAADCw/Wn6UvvPfK74/s720/DSC_0124.JPG[/IMG] Mój śliniak kochany :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DX-zoU2W3og/Th9hFJRpojI/AAAAAAAADC4/laxDpT6SOO4/s720/DSC_0125.JPG[/IMG] Całą stawka, my pierwsi ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Fm4XMmXk1iI/Th9hEUqT9OI/AAAAAAAADC0/WBipzAlWx6M/s720/DSC_0154.JPG[/IMG] Pędzimy :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HdHiD_BEo4M/Th9i_BJTSAI/AAAAAAAADDY/kKsxCDZU6tc/s720/DSC_0158.JPG[/IMG] Na lokacie :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6tqnUw7bizA/Th9jAK_xr0I/AAAAAAAADDc/PmKVq1fzoLc/s720/DSC_0165.JPG[/IMG]
  4. Cieszę się bardzo ;)
  5. Hej ! ;) Ale fajnie że macie galerię ;) Będę do Was zaglądać jak często dam radę ;) Powiem ci że jeszcze nigdy nie miałam okazji zobaczyć ładniejszego briarda niż Twój :loveu: No i oczywiście śliczne zdjęcia:loveu:
  6. To super !!! ;) O ile się nie mylę to w pierwszy weekend stycznia, ale nie wiem na 100 % :) No i oczywiście liczymy na jakiś spacerek po kwarantannie :D
  7. Koniecznie musimy sie spotkać ;) Tak, tak, mało tego Toro jest jego wujkiem, przecież Zela to jego siostra ;) Mam nadzieje że odwiedzicie nas w sobotę na pogorii i pokibicujecie na mistrzostwach ;) A i nie wiem czy już o tym wspominałam, ale w WOŚP prawdopodobnie będzie ustanawiany rekord w ilości niufów w jednym miejscu, a tym miejscem będzie spodek w Katowicach ;) Mam nadzieje ze nam pomożecie z Zeuskiem ;) w końcu jest przedstawicielem niufowej rasy :D Pozdrawiam Was :loveu:
  8. Ranyyy !!!! To już jesteśmy rodziną ! :loveu: Toro to jego wujek ;) Maluch jest bossski, chciałam wziąć psiaka z tego miotu, ale Toro protestował :P Jeeju też kocham takie umaszczenie :loveu: Musimy się kiedyś spotkać ;) Zazdroszczę i pozdrawiam ;)
  9. Śliczne zdjęcia !:loveu: Ja chce lustrzankę :P ! Śliczny Sator :loveu:
  10. Dziękuję wszystkim za ciepłe komplementy ;) Hehe, Toro nie chodzi na przedszkole, ale chyba zaczne go ze soba zabierać na zajecia ;) Przedszkolna fotka jest z praktyk ;) Lea (wilczyca) ma 68 cm w kłębie (około), ciekawa jestem ile ma Toro :P hi hi Kurcze, i zaczęła się szkoła, teraz to juz na nic nie mam czasu, a co bedzie potem, aż nie chce mysleć :) Jak znajdę wolniejszy dzień to bedzie prawdziwy CUD ! :) Pozdrawiam wszystkich naszych gości !:)
  11. Rudy kundel wychowany z wilkami Keijo :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/img0687nw.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1644/img0687nw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] TORO :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0640bz.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8365/img0640bz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zdjęcia straszne, tu porównanie wielkości :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/img0643yi.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8347/img0643yi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Piękna wilczyca Lea :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/img0665kopy.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9260/img0665kopy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/img0668cl.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4483/img0668cl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img0681u.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6474/img0681u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/img0684hz.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1176/img0684hz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Wstawię wam moje ulubione zdjęcie z psiego przedszkola w Będzinie ;) 7 tygodniowy wilczak Sariel i 3 miesięczny corsiak :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/img0804uy.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1925/img0804uy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Potem będzie więcej :) Dodam ze zdjecie jest surowe, musze je troszkę podreperować :)
  14. Witam Was ;) Niby wakacje jeszcze a ja juz nie mam czasu :) nie wiem jak to bedzie w roku szkolnym bo już poniedziałki, środy i czwartki po południu są zajęte, wtorek lub piatek korki z matmy ojjj... Czemu tydzień ma tylko 7 dni?;( Wstawię wam potem kilka zdjęć, na razie niestety brak czasu ;/ Fajnie ze zaglądacie ;)
  15. Ahh, Irysek jak zawsze piękny :loveu:
  16. Hejka ;) Jaka ona ładna :loveu: Lumpek ta wampirowskim zdjęciu wygląda jak te roboty co jak sie naciska guziczek to oczy im świecą :P ha ha
  17. Piekni jesteście :loveu: Widać w tych oczach dobrą zabawę :loveu:
  18. Cieszę się że zaglądacie do nas ;) Widzę że stęskniliście się za Toro ;) W poniedziałek Krosia idzie na sterylkę, a ja dokształcam się w szkoleniu psów, praktycznie oczywiście ;) Od niedawna Toro ma wzbogaconą dietę o BARFa i powiem wam że pierwszy raz widziałam jak POŻARŁ jedzenie niemal z całą michą ! Nigdy nie widziałam żeby tak szybko jadł ! jestem w pozytywnym szoku ;) Przez te suczki trochę mu się schudło, bo w zeszłym tygodniu nie jadł chyba z 3 dni pod rząd, teraz będziemy się tuczyć :) Wczoraj byliśmy na treningu, padłam jak trup po przyjeździe do domu.. Było nas duużo, były: nowofundlandy: Toro, Sharaya, Jerbah, Bruno(szczyl 2 mies.), Ina (młoda łaciatka), Tajga, Nigro; labki: Brownie (8 lat), Uran (piękny, szalony młodzik).. chyba tyle, w sumie 9 futrzaków ;) Jeśli chodzi o fotki to nie mam ani jednej :) Dokopałam się do wilczych fot, jak obrobię to wstawię bo są straszne.. Oczywiście można jak najbardziej przyjść i nas podziwiać gdzie tylko macie ochotę, a ja i Toro chętnie Was i wasze futra poznamy osobiście ;) Nie będzie trudno nas znaleźć bo jesteśmy dość specyficzni ;) Pozdrawiam was wszystkich, przepraszam że nie udzielam się w waszych galeriach, ale zapewniam że je regularnie odwiedzam i podziwiam wasze zdjęcia i futerka ;)
  19. Śliczny psiak ;) Mam sentyment do podhalanów ;) Pozdrawiam ;)
  20. Naturalnie, jeśli tylko się do nich dokopię to wstawię ;)) A i zapomniałam Wam powiedzieć: Sekcja psów ratowniczych WOPR w DG w wielką orkiestrę świątecznej pomocy chce ustanowić rekord guinesa w ilości nowofundlandów w jednym miejscu, a tym miejscem będzie spodek w Katowicach ! Zaproście też waszych znajomych z niufkami, liczymy na waszą pomoc ! Szykuje się super zabawa !!!! Zapraszamy na VI Mistrzostwa Polski Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie 17 wrzesień 2011r. Plaża POGORIA III godz. 10.00- 11.00 – rejestracja zawodników, godz. 11.00 – rozpoczęcie zawodów [SIZE="4"]Wiecej tutaj[/SIZE] !! [url]http://www.woprdg.com/sekcjapsow/[/url]
  21. [img]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/284795_212859335427183_100001093550183_588397_478353_n.jpg[/img] Od lewej: Ja i Toro, Karolina i Brownie, Ania i Nigro, Marek i Tajga :) [img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/270550_212859405427176_100001093550183_588399_5409885_n.jpg[/img]
  22. Widzę że tęsknicie za nami ;)) Kilka zdjęć z treningu ;) [img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/285230_212859202093863_100001093550183_588395_84007_n.jpg[/img] [img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267610_212859258760524_100001093550183_588396_3378856_n.jpg[/img] Pochwalę wam sie jeszcze że Toro ma nowych znajomy, ja przy okazji też ;) Są nimi 3 wspaniałe wilczaki Sorja, Lea, Gajowy szczyl i kundel Kejiro :) Ipowiem Wam jeszcze że znów spełniają mi się marzenia ;) Niedługo wrzuce wam jeszcze kilka fotek ;)
  23. zagladamy, ale czasami :)
×
×
  • Create New...