[QUOTE]haha :evil_lol: miałam co innego na myśli, ale faktycznie jak to czytam to tak zabrzmiało :evil_lol: chodziło mi o tą część, że samo komentowanie Cię nudzi ;-)
[B]ale właśnie, patrząc na to jak Ty mi pocisnąłeś to ja też mogę[/B] :diabloti:[/QUOTE]
Komentowanie mi się nudzi bo zawsze to samo : "ślicznie " :D
[B]Możesz, pewnie, ale musisz sie postarac bo to i tak byłoby strasznie słabo :D
[/B]