Jump to content
Dogomania

chrupcia

Members
  • Posts

    3969
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chrupcia

  1. Cześć Klaudia :) i gratuluje zdanego egzaminu ! :cool3:
  2. [quote name='agamewa']Nie Kasia właśnie nie,miałam ją zamiar kupić ale P.Małgosia nie kazała zmieniać kosmetyków,jesteśmy teraz na all system i je sobie chwalę..[/QUOTE] a z jakiej serii, bo ja sie w tym all systemie nie mogę połapać ... :roll: a co z witaminkami ?? zdradź secret ?:eviltong:
  3. Aga, Ty chyba miałaś styczność z odżywką christiansena ?? jak się sprawowała/sprawuje ? szukam jakiejś dobrze nawilżającej odżywki :) a jak nie to przy gottliebie zostane pewnie:p a i jeszcze jedno :) szukam jakiś witamin na włos ? może znasz ? :razz:
  4. Ale ludzie są dziwni... bardzo współczuje takiej sytuacji :roll: ja na problemy suni nie pomoge, Jazz nie miał nigdy rozwolnienia. ale jeśli chodzi o trudności ze zrobieniem qupki to polecam marchewkę gotowaną :) u nas pomaga :p
  5. Cześć Aga :)
  6. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/1051.jpg[/url] o boże hannah:mdleje: haha, pewnie córka lubi ;) a Filipek jest najkochańszym, pięknym świnkiem :loveu::loveu::loveu: Pipi fajnie wyszła:loveu:
  7. chrupcia

    Luśka & Mailo

    [url]http://i55.tinypic.com/246uzab.jpg[/url] no to masz super wesoło Iwonka :cool3: zaaazdroszcze !! ;)
  8. właśnie się zastanawiałam nad odżywką christiansena jak mi się będą kosmetyki kończyć :) jak sie sprawuje ? tylko ja bym pewnie z jakimś inny szamponem pomieszała go hmm.. no nie wiem ;) zastanawiam się też nad zestawem bio groom, albo espree
  9. Cześć Dusie :) jakich kosmetyków używacie dla Dusia ?:)
  10. Fredziola w kapturku chodzi na sniegu nawet :cool3:
  11. Cześć Aga :) wystawa wystawą, ale co tam u Weścia ? :razz
  12. Fredziole przyszłam z nadzieją na zdjęcia, ale widzę że nie ma... :roll:
  13. chrupcia

    Panna Furia !

    [url]http://img510.imageshack.us/img510/7742/kimg7906.jpg[/url] widać że to prawdziwa piękna Furia :loveu: Witamy i zapraszamy do nas ;)
  14. Cześć Daria :) ee tam się będziesz przejmować, chłopak przynajmniej nie miał problemu ze wstaniem tylko się orzeźwił :p
  15. Cześć Klaudia :) gratuluje zdanego egzaminu i życzę kolejnych zdanych :p
  16. [url]http://img688.imageshack.us/img688/7704/p1010228a.jpg[/url] w kombinezonie nie jest już tak fajnie na śniegu :evil_lol: ;) [url]http://img94.imageshack.us/img94/2765/p1010222px.jpg[/url] no Ula ładnie Cię zasypało :o u mnie też non stop pada śnieg, ale aż takiego śniegu nie mamy.. jak na razie... Cześć :p
  17. Cześć Lilki :) Jazzowy też kilka razy był "deptane" teraz cały czas mam wzrok do podłogi przykuty heheh ;) a że przy Jazzie każdy pies wydaje mi się olbrzymem to tak ;) nawet Axel który zawsze wydawał mi się mały w porównaniu do innych teraz jest wieeelki :D
  18. śliczny z niego chłopak :loveu: Hej :p
  19. Cześć Martyna :) nie załamuj się, raz jest lepiej raz gorzej ;)
  20. Cześć Fredziole :) ja poprosze dla nas na prezent śliczne zdjęcia ślicznej Fredzi :loveu:
  21. Ogromne gratulacje Aga dla Ciebie i Moniego :multi: świetnie Wam idzie, oby tak dalej !! :)
  22. No to wszystko super :) kiedyś się spotkamy w takim razie ;)
  23. Klaudia nie odrzucam Twojej propozycji ;) jestem baardzo chętna, ale jak na razie mogę tylko pomarzyć, muszę trochę poczekać :roll: odległość jaką będę musiała pokonać nawet nie stanie mi na przeszkodzie ;) [url]http://img607.imageshack.us/img607/3702/1001425.jpg[/url] cudowny :loveu: [url]http://img210.imageshack.us/img210/2070/1001429edited.jpg[/url] gromadkę masz przecudowną :loveu:
  24. [url]http://i52.tinypic.com/sn17ut.jpg[/url] model z niego śliczny :loveu: Cześć Karolina :)
  25. Cześć Yokule :) zimowy nowy banerek widzę dzisiaj :cool3:
×
×
  • Create New...