[quote name='Connected']Cześć :multi:
my z podkładów korzystaliśmy jak Pączek był mniejszy . Niby wychodzimy z nim jak pada deszcz, ale szkoda mi go jak taki zmoczony do domu przychodzi.. a potem najgorsze jest czyszczenie :roll:[/QUOTE]
Weronika, a ja leniwa, a dla Jazz'a fajna zabawa i go nie susze tylko sam się suszy, tarzanko sobie urządza :lol: