No tak, ale papilotować to go raczej nie będę, ostatnio myślałam nad papilotowaniem wąsów zamiast gumek i nie wiem... myśle cały czas jak zacznę wiazać znowu gumki to sie zobaczy ;)
a ostatnio mówiłaś że jak jej urosną włosy do ziemi to będziezz równać, to czas przyrównać:cool3:, w sumie nie dawno to pisałaś gdzieś ;)