[url]http://i53.tinypic.com/28anqtj.jpg[/url] widzę że Arwena zainteresowana jak i ja przy książkach :roll: :evil_lol:
a cóż to za ubranko ma Arwi z kożuszkiem ? :razz:
w sumie nad tym chris christiansenem się też zastanawiałam, może faktycznie spróbuje :)
już mam mętlik w głowie od tych wszystkich kosmetyków, bo tyle ich jest ciągle czytam i już sama nie wiem :roll: :p
Dziewczyny wiem że to trochę nie w temacie, bo chodzi mi o odżywkę, ale nie chce zakładać nowego tematu :p
może ktoś z Was miał styczność z odżywką summerwinds albo lady bel ?? :razz:
Ale wszyscy ciekawi zakończenia Twojego świętowania nowego roku ;)
Cześć Klaudia, jak już tak pytają to ja ni będę :p ja bym fotki chętnie sobie pooglądała :)
[url]http://img839.imageshack.us/img839/4200/26444242.jpg[/url] ojej świetna fryzurka :loveu: bardzo mi się podoba :p
[url]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/webjunk/YorkieJapan.jpg[/url] to mi się też podoba, ale chyba bym się nie zdecydowała na takie cięcie ;)
[url]http://i55.tinypic.com/23wm9as.jpg[/url] ależ Ona śliczna :loveu:
i świetnie się błyszczy, razi po oczach :cool3: ;)
[url]http://i52.tinypic.com/112eo9x.jpg[/url] ale ładnie uczesana no no ;) pocieszka mała :loveu: czarnulka w porównaniu do Yokuli ;)
Ja jakbym miała kiedyś wybierać kuferek to chyba ten wyższy, bo butelki by się też pomieściły w nim ;) ta np z ring5 rozplątywaczem, ona dość wysoka, a fajnie by było mieć wszystko w jednym miejscu, butelki też ;)
[url]http://i54.tinypic.com/aoyvl.jpg[/url] oooo jejku :o Martyna zaskoczyłaś mnie :p zarasta malutka i to jak ładnie :cool3:
no to ok, nie pokazuj nam jej bez papilotów jakiś czas i będzie total szok :eviltong:
[quote name='agamewa']Ja mam z kolei wszystko porozstawiane w łazience i to tak nie za bardzo mi się widzi..dlatego pomyślałam o kuferku no i na wystawy wszystko w jednym a nie do reklamówki heh:)[/QUOTE]
hehe no tak ;) ja nie mam aż tyle rzeczy co Ty pewnie :lol: więc w koszyku się mieści jak na razie ;)