Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. znalazła się! znalazła się!! No i wiosna przyszła ;)
  2. dziś już znikam spać, weszłam tylko na chwilkę - jutro zdejmę szczęśliwców ! najbardziej cieszy Odi ;) Nie zapowiadało się na początku, że tak szybko znajdzie dom! Dodam też jutro Wedla :)
  3. Fin fajnie wybiła się na łapkach :) szkoda, że masz taką sytuację z babcią. Ale rodziny się nie wybiera, trza ją kochać taką jaką jest ;)..ja po Maksie nie miałam mieć psa, bo mój brat był chory, a ojciec to...ale bez psa to nie dom...tylko teraz Holi ma swoje wady i jest strachliwa i nieufna do mężczyzn - czasem lepiej odstawić serce na bok i posłuchać rozumu - dla dobra psa. Ja nie żałuje, że przytargałam do domu Holi, a potem Maszę, ale z domu zwiałam tak szybko, jak tylko mogłam :P Może jednak babcia się przekona i przestanie "zagrażać" Fince ;) a jak tam Morus? ;)
  4. musisz wejść w MOJE USTAWIENIA, następnie w ZMIEŃ SYGNATURĘ potem musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy w wstawiony banerek (w wybrany) i skopiować adres url grafiki - w edycji sygnatury klikasz OBRAZEK i tam wklejasz adres url (tak samo jak wstawiasz zdjęcia na wątek) krok drugi to wracasz do banerka i klikając prawym przyciskiem myszy wybierasz KOPIUJ ADRES LINKU, w edycji sygnatury zaznaczasz banerek i klikasz ikonkę LINK, tam wklejasz adres a potem zapisujesz zmiany :) inaczej nie umiem tego wytłumaczyć ^^
  5. oj tam, myślałam, że mam wątek zapisany..ale okazało się, że nie...ach ta nowa dogo. No to szukałam w śląskich psiakach do adopcji ;) nie pomyślałam o katowickim wątku :P jak coś zrobię inne :)
  6. ...o tym nie pomyślałam :D ->bez komentarza :P
  7. ponieważ Vris jest od listopada nieobecna :(
  8. za parę chwil zajmę się banerkiem...jeju wątku szukałam 10 minut -.-
  9. no cóż na południe się burzy nie śpieszy ;) pewnie minie nas daleko bokiem, ale ładnie leje. To dobrze, trochę wyczyści to chodniki ;)
  10. no i czarne chmury przynoszą burzę :D daleko jest jeszcze, ale już się błyska! i znów zaczęło lać...dobrze, że wróciliśmy już do domu ;) nawet grad się pojawił
  11. oby pozostało...;) Rupert Boga (znaczy Holi) się nie boi...nadal wciska łepek do JEJ miski, kiedy ONA z niej JE...i nic to, że na niego burczy -.- za to z Maszą ładnie jedzą z jednej miski kot i pies...czemu nie :) bylismy teraz na spacerze z kolegą A. oraz jego 6 miesięcznym mix foxa i jamnika, Fado. Fado super psiak, poganiał trochę z Maszą :) i wszystko byłoby super,gdyby nie deszcz..zmyło nas :D ale czego się nie robi by psiaki miały spacer ! oczywiście jak już wracaliśmy i byliśmy blisko domu, to wyszło słońce...ot taka złośliwość natury ;) A za oknem znów zbierają się czarne chmury, ale teraz jak psy już umyte, ogrzewanie włączone, herbata zrobiona...to teraz może sobie już padać :)
  12. i dla Majkiego - jak coś zrobię inne :)
  13. banerek obiecany -> jak nie przypadnie do gustu to zrobię inny :)
  14. rodzina Łatkowa śliczna ! Daj znać jak mamusia dostanie imię ;) a psiak faktycznie w typie Collie ni to długowłosego ni to Smooth - może to jakiś brat Bety ? ;) też czekam aż dostanie imię :)
  15. chyba by nam musieli zagrozić eksmisją...no nie oddamy i już ! (oby jednak nikt nam eksmisją nie groził pf pf ) ile po nim sprzątania...ile zniszczonych rzeczy...i ile jeszcze będzie..no nie ważne...jest nam trochę ciasno..ale to też nie ważne! Od kilku dni Sol śpi z nami w łóżku ! I jak na razie obyło się bez nagłych kałuż i plam! I choć nie raz śpi mi zaraz koło twarzy, to alergia się nie odzywa ! Sol chyba połączyła przyjście Ruperta z wiecznie otwartą sypialnią (chyba, ze nas w domu nie ma, bo w tedy w sypialni zamykamy nasze szczekacze) i dlatego tak go polubiła ;) A jak fajnie się gonią! I Rupert z Maszą potrafią się świetnie bawić! Za to Jarvis ze Stichem Ruperta się nadal nie boją...Rup do nich podchodzi jak do zabawek, a oni go gryzą po łapach...albo zamiast od niego uciekać, to drepczą za nim krok w krok ^^. Serce rośnie z radości, gdy patrzy się na takie stado - dziwne, łączone jak..patchwork, ale stado - rodzinę :)
  16. ok, tak jak w przypadku majkowego banerka - będzie jutro albo w pon :) jeju dziś po 8.5 h pracy, ledwo umiem cokolwiek napisać^^ a to tylko dlatego, że sobie usiadłam..dopóki coś robiłam/szłam do domu, to nie byłam zmęczona :D PS. Lilo ma aktualne ogłoszenia? bo miałam jej kiedyś ponowić, ale zabijcie mnie (albo i nie :P ) nie miałam kieeedy...ale jak nie ma to jej zrobię w tygodniu kilka :)
  17. to jutro rano będzie :) albo w pon, jeśli jutro dopadnie mnie przedpracowy leń ^^'
  18. melduje się, zrobić mu banerek ? ;)
  19. Myślałam że ten nowy agresor nazywa się Simba? mam mu zmienić na Sigma? :) nową sunię dodam z rana, teraz maja prace serwerowe i strona administracji mi ciężko chodzi. szkoda mojego czasu i nerwów, skoro rano już będzie szybko i sprawnie :) super że berneńka się znalazła! również ją rano zdejmę.
  20. mimo tego śniegu Holi i tak wyglądała jak potwór z bagien...tu dopiero zaczyna tak wyglądać ;) a w domu w spływ prysznica poszło jakieś pół kilo ziemi :P
  21. gdzieniegdzie i w lesie już śniegu nie ma ale i tak jest wart fotografowania ;) No a tu znów Masia
  22. Masza pędziwiatr, a Holi ogon rozwiało ;) Holi zrzuca futro.. na potęgę, ale to dobrze, bo na razie wygląda jak płaskogrzbiety miś ;) i hopsa :D
  23. Let's play! czy tam coś się rusza? u Holi obroża nie jest tak widoczna...standard! chyba, że patrzeć od dołu :)
×
×
  • Create New...