-
Posts
1421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiga138
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kofeina']Retro przebywa u mnie a toro u Lilutosi.... Dklaracje sie przydadza;)[/QUOTE] Ale czy nr konta jest ten sam ? -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, Dawno mnie tu nie było. Czy z Toro i Retro juz jest ok ??Czy są nadal u Czarodziejki ? Czy mam nadal wpłacać swoje deklaracje ? -
Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!
wiga138 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie tu nie było i takie fajne wiadimości :):):) Małgosiu - trzymam kciuki ! ps. Seciu !!!!! co z Czarkiem ? Dziewczyny, czy mozna pomóc temu kociakowi wywalonemu z samochodu ??? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
wiga138 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie byo mnie tu dość długo i takie piękne wiadomości :):):) Mam nadzieję, że kochany Binguś będzie tam szczęśliwy, nie będzie tęsknił, pokocha nowy domek.....no i ...buziaczek dla Ciebie Bingusiu ! -
Balto, skrzywdzony husky - pojechał do domku :)
wiga138 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
wysłałam dla Balto 60 :) -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
wiga138 replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie są szanse i co potrzeba ? -
Balto, skrzywdzony husky - pojechał do domku :)
wiga138 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Właśnie, kto jeszcze??[/QUOTE] Ja :) nr konta na pw poproszę :) -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
wiga138 replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem tu na zaproszenie. Co sie dzieje z psem ? Nie mam czasu czytać :( -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Od strona 21... wstępne informacje od chwili zabrania psiaków z dt. Obecnie przebywaja w lecznicy. Środki finansowe bardzo są im potrzebne. Konto do wpłat dla nich nie zmieniło się. Postaram się zrobić "zbiorówkę" informacji na temat tych psiaków, ale to moment potrwa...[/QUOTE] W takim razie przelewam za wrzesień dla Toro i Retro -
Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!
wiga138 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cześć Małgosiu. Ostatnio jestem mega ! zajęta ale....daj nr konta :):):) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiga138']Długo mnie tu nie było i........co sie dzieje z Toro i Retro ? Czy mam wpłacać swoje deklaracje ? Gdzie obecnie przebywaja psiaki ?[/QUOTE] ponawiam pytanie -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Długo mnie tu nie było i........co sie dzieje z Toro i Retro ? Czy mam wpłacać swoje deklaracje ? Gdzie obecnie przebywaja psiaki ? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
wiga138 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Wysyłam za wrzesień i październik i pozdrawiam Szafranka b.b.b. serdecznie :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
wiga138 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Wpacam za wrzesień i pozdrawiam :) -
Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!
wiga138 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Gapcię i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę malucha :) Tę drugą sunię trzeba KONIECZNIE złapać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam WSZYSTKIM bardzo podziękować za : obecność, pomoc wsparcie i zaangażowanie :) Kora, Mam cztery szczeniory do rozdania - za ok miesiąc. Moze koleżanka Ola będzie jeszcze chciała ? :):):) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
wiga138 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Maluszek urodził się 20 sierpnia, tak pisały dziewczyny wcześniej na tym wątku. Teraz byłam u suni, próbowałam jej dawać szyneczkę z ręki - nic z tego. Szczekała cofajac się, a jak wrzucałam do miski, zjadała. Gdy wychodziłam z kojca, próbowała... rzucić się do nóg z zębami... Czy mogę jej założyć nowy wątek? I nazwać ją np. Bianka? Albo Białka?[/QUOTE] Czy to jest mikro sunia ? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
wiga138 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[FONT=Tahoma]Jestem :)[/FONT] [FONT=Tahoma]Wczoraj byłam też ale gdzieś mój post poleeeeeciał :)[/FONT] [FONT=Tahoma]Jaki może być wiek suni i jej maluszka ?[/FONT] -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Bo Wiga138 jest zwierzęcym aniołem na ziemi:loveu:[/QUOTE] :):):):):) -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
następne wiadomości od pani Bożeny :) Oczywiście będziemy uważne jeśli chodzi o strzały i burzę. Zresztą szakal też boi się strzałów ale na szczeście nie ucieka. Na razie jeszcze Lizunia będzie jednak na smyczy dla jej dobra. Była Marzenka z niunią u weterynarza. Liza ma około 6 miesięcy. Marzenka wzięła dla niej tabletki na odrobaczanie a za tydzień umówiłyśmy się na szczepienia. Mamy już dla dziewczynki książeczkę zdrowia. Lizunia zapoznaje się z okolicznymi pieskami i jest po prostu szczęśliwa. A do szakala robi takie podchody aby go sobie zjednać że pękamy ze śmiechu. Pozdrawiam Bożena -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Mam ogromną prosbę o pomoc - udało sie złapać dziką sunię w Tomaszowie (w bannerku), daję jej bdt, ale potrzebna pomoc w dowiezieniu jej z Warszawy do mnie, za Maków Maz. to tylko 100 km....... Proszę........[/QUOTE] ........ Jestem poza Warszawą ! Zorganizowałaś już coś ?? -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Calibri]Już jestem [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]Domek REWELACJA !!!!!!!!!!!! Relacje sunia jej nowe Pańcie i ich stary pies REWELACJA !!![/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Sunia dostała na imię LIZA. Imię wzięło się z jej permanentnego obcałowywania swoich nowych właścicielek. Wieczorami robią spacery ok. 8km. Liza chodzi krok w krok za Szakalem ( ich stary piesek ) Uwielbia siedziec na parapecie. Jest traktowana jak dziecko……jednym słowem BAJKA ![/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Liza oczywiście zostanie gruntownie przebadana i wysterylizowana !!! Możemy byc o to spokojne ![/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri]Dostalam zdjęcia. Gosiu jeżli mżesz to wklej [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[FONT=Wingdings]J[FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213369-Znaleziono-młodą-dużą-czarną-sukę-z-czerwoną-obrożą-Modlińska-Warszawa-Jabłonna/page4#_ftn1"][FONT=Calibri][1][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213369-Znaleziono-młodą-dużą-czarną-sukę-z-czerwoną-obrożą-Modlińska-Warszawa-Jabłonna/page4#_ftnref1"][FONT=Calibri][1][/FONT][/URL][SIZE=2][FONT=Calibri] Am [/FONT][/SIZE] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
wiga138 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Oj te stare tetryki-ramole...:)Troszku upierdliwe....-nic tylko kochac:)[/QUOTE] uwielbiam takie wiadomości :):):) -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
[quote name='paszula']Ona za młoda na sterylkę raczej. Wczoraj dostałam maila w tej sprawie. Ta suczka - meiszaniec labradora ze szramą na brzuchu po sterylce miała około 6 lat. A nasza to młodziak.[/QUOTE] nie jest za młoda ! Sterylkę powinno się robić PO PIERWSZEJ cieczce :) Moje suczki były sterylizowane kiedy miały 9 miesiecy -
Znaleziona czarna sunia ma już dom tj wymarzony dom!!!!
wiga138 replied to paszula's topic in Już w nowym domu
nowy domek napewno o tym będzie wiedział. Problem nasz to Czas a raczej jego brak. Sunia przebywa na terenie naszej firmy i jest pod opieka fajnego ochroniarza. Ale jutro rano przychodzi taki co " ma uczulenie " na zwierzęta..... Decyzję musimy więc podjąc szybko - CO DALEJ ! Kora, proszę odezwij sie do mnie . Co z Olą ? Wysyłam Ci na pw mój nr tel :)