[quote name='inga.mm']Cholerny świat, nie moge w tym tygodniu wziąć urlopu, nawet zwolnienia, chociaż jestem byle-jaka.
Tak wzięłabym go na szpital, bo weta mam na parterze do 21-ej, a do lecznic całodobowych tez niedaleko.
Natanku, śliczności nasze, pozbieraj się, prosimy[/QUOTE]
ale Ty jesteś z Warszawy .... a Natanek ?