[quote name='Bambino']Postaram się zrobić Melbie zdjęcia, ale nie mam w domu komputera, więc przekaz bedzie trochę utrudniony, ale jakoś się postaram. Mama powoli się oswaja. Do weta mam 18 km. w jedną stronę. Postaram się Melbę zaszczepić p-ko wściekliźnie w przyszłym tygodniu. Mamy jeszcze nie ruszam, niech się bardziej oswoi. Na łózko niestety też sikają, ale raczej Melba niż mama. ( Kurcze mam nową sofę - ale cóż ). Z tych 50 zł. od wigi - 10 zł. na paliwo + 22 na krople ( wzięłam fv, więc można potem oddać widze z konta fundacyjnego. Zostało na dalszego weta 18 zł. ( pierwszą wizytę dostała ode mnie. ) Oczka już brązowe i nie mruży. Melba jest słodziutka, a mama szczekliwa.[/QUOTE]
Te 18e zł na co wystarczy ?
w razie czego, to PISZ SMS , ok ?