-
Posts
7137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lolalola
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
Lolalola replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
witaj psinko:).............u Daski bedziesz mial jak u pana Boga za piecem:)bardzo sie ciesze,ze tam jestes i trzymam kciuki,zeby dobra forma utrzymywala sie jak najdluzej!!!!!!! -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Lolalola replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Misku slicznoto gdzie ta chaluuuuppaaaa? miziam Cie po pyszczku:) -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Lolalola replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tedziakumedziaku:)jak zyjesz Ty ziolko rozkoszne???cos tam zmajstrowal ostatnio? -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lolalola replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Usiaaaaa serduszko slodkie-ale masz fajowsko:lol:jak ja sie ciesze,ze jestes gdzie jestes:) BTW...........................chcialabym zobaczyc ten wytrzeszcz i bezdech ciotki Neris:evil_lol:...ja tam sie tylko po brzuchu glaskalam:diabloti: -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Lolalola replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
cioteczki wyslalam 100 zl na Tedziochamedziocha,jak juz wiecie wiecej wplat od moich znajomych-juz niezanjomych nie bedzie:(,juz od m-cy nic nie dostalam i nie dostane..........wobec tego ja podniose swoja deklaracje do 30 zl,zdaje sobie sprawe,ze bedzie masakrycznie ciezko dozbierac brakujaca czesc:(,wiec postanowilam teraz wesprzec Tedika 100............... bardzo,bardzo mi przykro,ze nie jestem czesciej,ale nie moge:shake: trzymam kciuki za domek dla kudlaczka!!!!! -
[B]witajcie[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) a wiec tak:).........wlasnie idzie do Neris kwota 170 zl na Maksiutka:)..........Nerisku potwierdz jak doleci:) do cioci Cancer ida fanty na bazar.........kosmetyki,fatalaszki,jedno psie ubranko hehehe;)cos tam bizuterii.......mam nadzieje,ze sie uzbiera jaks kwota przyzwoita;) moze ktos pomoze w ogloszonkach Maksia?......:) niestety dalej nie bede tutaj czestym gosciem,co mam nadzieje,ze wybaczycie i Maksio tez......:oops:
-
DOPIERO DZIS TO PRZECZYTALAM....................jestem wstrzasnieta:(:(.tak mi przykro Serduszko:(((((( badz szczesliwy psinko za TM......... [*]
-
i do gory Myszko!!!!!!!!!!!!!!!!!nowe ogloszenia kolujemy i ruszamy z atakiem o domek!!!!!!!!!! Cioteczki mam taka prosbe..............KTO POMOZE MI ZROBIC BAZAREK DLA MAKSA???MAM MASE FANTOW,ALE NIE MAM CZASU,BUDZET MAKSA BY SIE PODREPEROWALO.............KTO MI POMOZE I ZROBI BAZAREK................PROSIEM!!!!!!!!:oops:
-
kurcze te moje wplaty to beda chyba za listopad i pazdiernik i cos tam jeszcze zostanie tak??.......to bedzie na czesc grudnia,a reszte dosle na dniach...
-
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Lolalola replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
[IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola. -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Lolalola replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola. -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lolalola replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.