Jump to content
Dogomania

Lolalola

Members
  • Posts

    7137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolalola

  1. witaj psinko:).............u Daski bedziesz mial jak u pana Boga za piecem:)bardzo sie ciesze,ze tam jestes i trzymam kciuki,zeby dobra forma utrzymywala sie jak najdluzej!!!!!!!
  2. Misku slicznoto gdzie ta chaluuuuppaaaa? miziam Cie po pyszczku:)
  3. Tedziakumedziaku:)jak zyjesz Ty ziolko rozkoszne???cos tam zmajstrowal ostatnio?
  4. Usiaaaaa serduszko slodkie-ale masz fajowsko:lol:jak ja sie ciesze,ze jestes gdzie jestes:) BTW...........................chcialabym zobaczyc ten wytrzeszcz i bezdech ciotki Neris:evil_lol:...ja tam sie tylko po brzuchu glaskalam:diabloti:
  5. Maksiu kochany buziaki:)!!! co sadzisz o tej zimie?mam nadzieje,ze nie jest Ci zimno bo masz fajne kudelki i troszke sadelka;).................ale byloby lepiej gdybys mogl swa doopke grzac w domku!!!!!domku przybywaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. i ja rowniez!!!!!!w zyciu zadna wiadomosc tu nie zostala napisana.........tottalna zlewa!!!
  7. witaj mama rozrabiarko:)10 zl polecialo do Ciebie...tzn wprostdo cioci Neris:) 3mam kciukasy za sukces ogloszen:)
  8. cioteczki wyslalam 100 zl na Tedziochamedziocha,jak juz wiecie wiecej wplat od moich znajomych-juz niezanjomych nie bedzie:(,juz od m-cy nic nie dostalam i nie dostane..........wobec tego ja podniose swoja deklaracje do 30 zl,zdaje sobie sprawe,ze bedzie masakrycznie ciezko dozbierac brakujaca czesc:(,wiec postanowilam teraz wesprzec Tedika 100............... bardzo,bardzo mi przykro,ze nie jestem czesciej,ale nie moge:shake: trzymam kciuki za domek dla kudlaczka!!!!!
  9. bardzo dziekuje Anji za przelanie wplaty na Szilunie:)....sliczna, zimowa dama:)
  10. [B]witajcie[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) a wiec tak:).........wlasnie idzie do Neris kwota 170 zl na Maksiutka:)..........Nerisku potwierdz jak doleci:) do cioci Cancer ida fanty na bazar.........kosmetyki,fatalaszki,jedno psie ubranko hehehe;)cos tam bizuterii.......mam nadzieje,ze sie uzbiera jaks kwota przyzwoita;) moze ktos pomoze w ogloszonkach Maksia?......:) niestety dalej nie bede tutaj czestym gosciem,co mam nadzieje,ze wybaczycie i Maksio tez......:oops:
  11. Diarusia i cioteczki HAPPPYYYYYYY NEWWWWW YEARRRRRR:)
  12. cioteczki przypominamy sie:):)...................prosiem o pomoc w bazarku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
  13. DOPIERO DZIS TO PRZECZYTALAM....................jestem wstrzasnieta:(:(.tak mi przykro Serduszko:(((((( badz szczesliwy psinko za TM......... [*]
  14. i do gory Myszko!!!!!!!!!!!!!!!!!nowe ogloszenia kolujemy i ruszamy z atakiem o domek!!!!!!!!!! Cioteczki mam taka prosbe..............KTO POMOZE MI ZROBIC BAZAREK DLA MAKSA???MAM MASE FANTOW,ALE NIE MAM CZASU,BUDZET MAKSA BY SIE PODREPEROWALO.............KTO MI POMOZE I ZROBI BAZAREK................PROSIEM!!!!!!!!:oops:
  15. Maksulina moja kochana.....i nikt nie zadzwonil:(..........................z calego serca zycze Ci domeczku,a cioteczkom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:) nie wiem,kiedy znow uda mi sie bywac na dogo w miare systematycznie ,wiec zagladajcie do Maksinki za mnie prosze!!!!!!!!!!
  16. do Anji polecialo ppaylem 15 funtow na Szilunie.....przepraszam za zaleganie....
  17. kurcze te moje wplaty to beda chyba za listopad i pazdiernik i cos tam jeszcze zostanie tak??.......to bedzie na czesc grudnia,a reszte dosle na dniach...
  18. [IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.
  19. [IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.
  20. [IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.
  21. [IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.
  22. Cancerku.......czy Ty sobie o czyms nie zapomnialas??????napisalam Ci 2 eski i wiadomosc na dogo 17 -tego i nic.....:razz:
  23. [IMG]http://przybornikszkolny.blox.pl/resource/tapetybozenarodzenie19411.jpg[/IMG] [B]******[/B] Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok zyczy wszystkim Lolalola.
×
×
  • Create New...