-
Posts
7137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lolalola
-
oj milo slyszec ,ze u Aronka jest wszystko ok:)
-
Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom
Lolalola replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
oj Buliku oby i tobie sie udalo........wierze w to mocno!!!!!! -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Lolalola replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
madry Mis:) a i zartownis widze...;) -
kurka stane na glowie zeby jutro dac karme Martice,wszystko zalezy od tego o ktorej odzyskam auto...najpozniej w czwartek podjade z dostawa....jeju jak zal mi maluszkow i mamuni,zeby ona tylko nie zmarla z tego niejedzenia:(............. co mam kupic karme w puszkach czy ryz i jakies miesko plus marchewe np???????
-
[quote name='Martika@Aischa']w czwartek dzięki naszej Iwonce dostanę informację czy mamy kolejny DT ....Aguś kochana karma na wagę złota!!!!! Pięknie Ci dziękujemy :loveu: Dziewczynki trzymajcie proszę kciuki za pozytywne wieści !!!! I oby do czwartku!!! To kolejna bida będzie zabezpieczona :)[/QUOTE] super:)poniewaz jestem teraz rzut beretka od Ciebie to ja bym postarala sie jutro podac zarelko badz w czwartek,mam od Iljovej Twoj numer wiec bede dzwonic jutro i doogadamy szczegoly:)
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Lolalola replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Iguniu jestes bezpieczna,glowka do gory!!!! -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
Lolalola replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
Misiulku czy ktos tu jeszcze zaglada do Ciebie?...... -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lolalola replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Daśka niestety netu nie ma byłam u niej w poprzedni weekend i nie było szans na net A cancer nigdzie nie zwiała :-) jest na swoim miejscu :-)[/QUOTE] a Ty to jakis wloczykij widze jestes:eviltong: ja tez sobie pojade kiedys tu i tam...... hope sooooo;) -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Lolalola replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
oki ciotki...ja sie zorganizuje jakos i wplace pieniazki w inny sposob;) -
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Lolalola replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tedik ty tak jak moja Lolcia pier******cia:) dodajesz ludziom pracy,nie dosc ,ze Lolka z cieczka gwalci moje biale poduchy i zesikala sie na sofe to tez wywalila kopyta na moje czyste i pachnace wiatrem pranko zrobione w sobote,Wy jestescie IN:evil_lol:NI -
Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom
Lolalola replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
jeszcze buliczek zostal...:( -
no wlasnie,no wlasnie....
-
jestem....jestem i sie zalamalam od razu......:(.....dziecinki biedne i mamunia:(:(....moglabym cos jednorazowo podeslac....ale w ogole co bedzie z psinkami to nie wiadomo tak?....albo moge nakupowac jakiegos jedzonka i podrzucic bo widze,ze jestem teraz blisko "zamieszkania" rodzinki:(....jest juz tak zimno:(:(...