Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
tak, ale Koda sobie wszystkich poustawiała. Jak coś jej nie "przypasi" to przechodzi do ataku bez ostrzeżenia. Nigdy prze nigdy psiaki nie są same zostawione na ogrodzie czy w pokoju razem. Tak jak niedawno zaatakowała Sarę, tylko dlatego, że leżała w przejściu - gdyby nie rozdzielić, myślę że kiepsko by się to skończyło dla Sary. Jakiś czas temu suka od sąsiadów przełożyła łeb przez plot, to Koda też dopadła od razu do szyi. To oczywiście tylko moje zdanie, ale to tak po prostu z obserwacji zachowania Kody. Wspólna zabawa - super, wspólne spacery - fajnie. Ale w domu już sobie ustawia. Sołtysa też niestety sobie ustawiła, a to przecież on jest psem rezydentem. Ona chce być w centrum uwagi i najważniejsza. Na samym początku było inaczej, teraz poczuła się PANIĄ DOMU, jest pewna siebie. Ale tak jak na początku napisałam, nie miałam nigdy asta w domu. Tak po prostu czuje, że Koda lepiej czułaby się w domu będąc jedynaczką. Mając Panią i Pana tylko dla siebie, dla siebie kanapę itd... Tak mi podpowiada intuicja, która mnie często nie zawodzi, ale oczywiście mogę się mylić :)
-
Kodzinka jest super w stosunku do ludzi, każdego wita zawsze z radością :) ale potrafi też wyczuć, że ktoś się jej boi i wówczas z większym dystansem podchodzi do nowo poznanego człowieka. Kodzinka najlepiej jakby poszła do domu, gdzie byłaby jedynaczką, gdzie nie byłoby innych psów. A już na pewno bez kotów. Na podwórko w DT czasami przychodzi jeden kot, więc Kodzinka na niego poluje, niestety nie w celach zabawowych, ale konsumpcyjnych... No i to typ pieszczocha, uwielbia się przytulać i wymusza głaskanie. Idealny psiak dla rodziny bezdzietnej, bez innych psów. Ale dom, w którym Koda miałaby ruch, uwielbia spacery, szaleństwa na ogrodzie lub łące. Na pewno to musi być dom, ktory już miał w swoim życiu amstaffa, który nie zrazi się jej "chrumkaniem", który będzie prowadził ją konsekwentnie, ale da jej przy tym dużo miłości i nie pozwoli wejść sobie na głowę.
-
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A ja dzisiaj widziałam się z Wendy :) Pięknie dziewczyna przytyła :) Już nie czuć tak żeberek :) Wet ostatnio ma bardzo napięty grafik, ale na przyszły tydzień możliwe, że uda się wcisnąć Wendy na sterylizację :) no i ogłaszamy dziewczynkę :) musimy jej znaleźć najlepszy domek pod słońcem :) -
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
wow... super wieści :) ale się cieszę :) ma dziewczyna szczęście :) -
Aaaaaa :) Witaj kochana na wątku u Lenki :) Ale nam radość sprawiłaś pojawieniem się tutaj :) Zdjęcia cudowne :) Wlaśnie chciałam sama pisać, że rozmawiałyśmy, że opowiadałaś o wyjeździe na wieś, a tu już się sama pojawiłaś, ale fajnie :) Chciałabym widzieć, jak się Lenka z krową goniła - musiało wyglądać zabawnie :) No i jak na myszy polowała - może jej się pomyliło i myśli że jest kotem?? :) Fajnie zobaczyć Lenkę :) I cieszy mnie, że tak super trafiła, że jest szcześliwa i że ma tak super domek :) również pozdrawiam Was serdecznie :)
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
i ja cały czas odwiedzam wątek Frygulca, ale niestety nie wiem co napisać... ostatnio miałam u siebie w domu Dorkę, która dziobała na moje psy i koty, musiałam izolować, na spacerach wspólnych masakra... odstawiłam ją do DS, gdzie jest jedynaczką - dzisiaj rozmawiałam z państwem - są w niej zakochani po uszy. U nich nie ma na kogo kłapać, jest wielkim przytulakiem. Ja po kilku dniach takiej separacji miałam dosyć, więc podziwiam Cię Poker, że nadal wytrzymujesz i dzielnie o zmianę jej zachowania walczysz, ja bym już dawno wysiadła i się poddała. -
[IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/9e19bb4f0a18b381med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/b24a122e4355928dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/f9e7f1d88fcbdfbemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/2f310aceebced9bcmed.jpg[/IMG] i kosteczka w nagrodę, że był dzielny u pana doktora :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2109/d8ad33b92ed8f291med.jpg[/IMG]
-
Czaki dzisiaj został zaszczepiony :) dzielny chłopak był :) jeszcze kilka dni i będzie można chłopakowi ściągnąć kołnierz :) bez niego jest o wiele radośniejszy, ale jak tylko chwilkę biegał bez niego dobierał się do ostatniej części niezagojonej jeszcze ranki. Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia ran. Antybiotyk + początkowo maść NEWCHARM, teraz balsam Szostakowskiego zadziałały cuda :) Ranka się szybko goi jak na to, w jakim stanie była na samym początku, gdy Czakiego do weta pierwszy raz zabraliśmy. Ogólnie z psiaka wychodzi coraz większy pieszczoch :) Przytula się do człowieka, wręcz się wpycha pod ręce, byle tylko go przytulić i pogłaskać :) kochany Czakulec :) Oczywiście żeby nie było za wesoło... dzisiaj przyjęliśmy pod opiekę kolejnego rannego, tym razem kota. Ostatnio ja musiałam wyjść z gabinetu, jak wet oczyszczał pierwszy raz rany Czakiego, dzisiaj Pyrdka nie wytrzymała, tyle ropy wylatywało z ran na tej małej główce... :(
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/d5ad8cd251fe30a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/26a84b64d00ec81amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/129cabe8727656c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/c14a19e9eb60ae71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/1cb7373929f21ac7med.jpg[/IMG]
-
Korbiszon pozdrawia :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/58284ce07602cf28med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/8e0dbe1103165b42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/37252215c5fe6ee1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/a1c64ceade0b313dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/0412c95512a0b6admed.jpg[/IMG]
-
Fanta już się czuje coraz lepiej :) Jeszcze trochę i w ogóle zapomni o tym, że była sterylizowana :) Domku, gdzie jesteś??
-
Fanta pozdrawia :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/afeab0dffb93ef85med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/8e0dbe1103165b42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/37252215c5fe6ee1med.jpg[/IMG]
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/b0e7b994414807f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/afeab0dffb93ef85med.jpg[/IMG] wspólny posiłek :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/58284ce07602cf28med.jpg[/IMG] -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze kilka fotek Fridy z DT: zabawa z psiakami: [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/24aea3acfe590136med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/0c9a56d8f53c0e2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/356bdd8f7b05a118med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/c770ee4ef17687c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2103/1515f469a38ab077med.jpg[/IMG] -
[SIZE=4][B]ROZLICZENIE od 07 do 13.08.2012 r.:[/B][/SIZE] [SIZE=4] PAULINA P. - 20 zł Elżbieta M. - 13 zł Anna M. - 50 zł Joanna P. - 35 zł Izabela S. - 30 zł ślicznie dziękujemy za wpłaty :loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [IMG]https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQPaqSpDDyraLNUphumzeyF8uMB-wUJbYadwjBPjemiL8laVXHu[/IMG]
-
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
odwiedzam piękną Beti :) I mocno zaciskam dzisiaj kciuki :)