Niestety, jeszcze nie znam kosztu operacji.Czekam, aż wróci weterynarz, który ją będzie operował - będzie w Warszawie pod koniec tygodnia.Pokaze mu wszystkie badania Bianci,ktore zrobiliśmy i zalecenia z kliniki. Bedzie to na pewno ulgowa cena. Ale przy zabiegu musi być dodatkowo stomatolog, bo robiona będzie mastektomia, sterylka i zdjecie kamienia.