Ja też się cieszę, Lalcia dobrze trafiła, choć Pańcio z lekkim żalem w głosie się zwierzył,że mała woli Pańcię ;)
a na niego czasem powarkuje. Poradziłam mówić 'fe' bo ona dobrze łapie o co chodzi. To sikanie na ogródku to od mojego gada podłapała ;) Ona uwielbia piłeczki, gryzaki - dałam jej tego sporo do nowego domku. Zwierzak z niej przekochany, będą mieli pociechę.Mój pies wyraźnie za nią tęsknił kilka dni :( Poproś o przesłanie zdjęć, ja też prosiłam. No to idziemy ratować inne psiaki ;)