A u Maddaleny jest do adopcji taka malizna sunia, co ma za najlepsza psiapsiuółkę Benię Nanę :)
Zajrzyj:[url]http://www.dogomania.pl/threads/181296[/url] -kropka-ma-bezplatny-DT-ma-gwaracje-milosci-ale-niema-Potrzebne-wsparcie-i-DS
[quote name='laikinia']Dziewczyny, czy np. ta sunia z 232, albo Lusia sa jeszcze w schronisku? Wasz watek jest tak dlugi, ze zaczynam z przodu, pozniej od konca, ale sie nie przekopie... :) Rozgladam sie powoli za sunia, ulegla, pogodna, nieduza do kotow, psa i dzieci (mlodziezy). Moj pies (benek) ignoruje wszystkie psy, bawi sie jedynie z malymi suczkami. :)[/QUOTE]