Widzę,że niepotrzebnie zadeklarowałam bezpłatny DT, teraz piszę sama do siebie...
Problem rozwiązany, można iść na inne wątki, przykre to...
A sunia siedzi na ulicy i potrzebuje pomocy.
TRANSPORT - brak
KASA NA SZCZEPIENIE - brak
Jak to do konca sierpnia? Czytalaś moj post? ;)
DT u mnie jest aktualne pod pewnymi warunkami, o których napisałam, bez ich spełnienia nie mogę z różnych względów przyjąć suni.[quote name='Paulina78']A jak nikt jej nie wezmie do konca sierpnia? Nie jest tak latwo wyadoptowac psa i to jeszcze w wakacje... Pisalam o DT Rybki :) Trzba miec alternatywe chyba, prawda...???[/QUOTE]
Mogę wziąć Miłkę na Dt do końca sierpnia (po 1.09 nie mogę). Nie mogę zająć się transportem suni ani jej ogłoszeniami.Mam daleko do weta, więc Miłka powinna być po przeglądzie i aplikacji Advocate, czegos na robale i zabezpieczona na kleszcze. Mój DT jest bezpłatny, poprosłabym tylko 40 PLN, bo muszę kupić kosmetyki do kąpieli.
Nie wiem. Jak brałam kontenerek, to osoba,ktora przywiozła Dinę, miała go odebrać. Mąż zawiózł ten kontenerek, bo pracuje w poblizu dworca, ale ta osoba w ostatniej chwili zmieniła plany.Moze odswiezcie z nią kontakt, to odbierze kontenerek.Inne wyjscie ,to Maddalena ma znajomego kuriera, moze pomoze w transporcie.
Trzymam mocno kciuki za udaną akcję, kibicuję małej nieuchytnej od zimy. :)[quote name='erka']
Dzisiaj kupiłam podrywkę na ryby, albo kasarek, juz sama nie wiem, jak sie to nazywa:eviltong:.
W każdym razie jest to siatka na obręczy i trzeba będzie probowac łapać malutką kudłatkę z działek, bo lada moment bedzie miałą cieczkę i te wielkie psiury ją zamęczą juz do końca.
A,że odporna na wszelkie środki uspokajające, trzeb będzie próbowac na żywca:diabloti:.
[/QUOTE]
A jak jej zachowanie? nadal startuje z zębami? Ona jest z wyglądu bardzo adopcyjna, podobna do mojej Pchełki (moze to rodzina;)? Tak wygląda Pchełka, obecnie Lusia: [URL]http://www.e-zwierzak.pl/post/0,0,0,3,0,540,0,0,0,1/11543/[/URL]
Niezbędne będzie spotkanie w twoim domu i podpisanie umowy o domu tymczasowym. Sądzę,że spotkam się z Tobą ja i Migdalena. Podaj na pw twoj nr telefonu.
Ja do Maddaleny mam bardzo duże zaufanie. Jak ona sprawdza dom, to do 7 pokolenia. ;)Polecam korzystanie z wyszukiwarki, tam można przeczytać historie jej psiaków z DT, wszystkie bez wyjątku domy są super.
A sunia nie ma na imię Karla już od dawna, coś mało uważnie śledzisz jej losy...
Fotki są rewelacyjne, teraz widać że Abbi to wielkiej urody psiak :) A ja zakochałam się w fotce, gdzie Abbi z takim uwielbieniem wpatruje się w Hanię,siedzącą na kolanach Taty. Nie spotkałam jeszcze takiego psa, ona jest wyjątkowa :)
A ta prezentowana tutaj mix pekineczka , jest malizną przecież :)[quote name='erka']Tutaj szukają mikro suni wielkości yorka, takich niestety nie mamy.
[/QUOTE]
Ja kilka stron wcześniej zadałam pytania o opiekę nad psami ,ale odpowiedzi nie dostałam. Zdjęcia ratlerków: słownie jedno, za to masa zdjęć schronu, co mnie mniej interesuje. Czy będą jakieś konkretne informacje o poszczególnych psiakach, bo na to liczymy.
Jesli chodzi o nicnierobienie, to nie będę Ci udawadniać,że wielbłądem nie jestem. Kto mnie zna, wie co robię dla psów.
Jeśli chodzi o lokal,to nikt nie podważał wysokiego poziomu tego miejsca. Ale lokal jest rzeczą trzeciorzędną. Ważne jest traktowanie zwierząt. Tutaj to schronisko zajmuje wysokie miejsce na liście najgorszych. I taka jest prawda.