Oto fotki Gabi z nowego domu. Państwo są bardzo szczęśliwi. Gabi nie odstępuje ich na krok, ciągle chce się bawić
[IMG]http://asiaasia76.wrzuta.pl/sr/d/2eZeD3Itkez/zdjecie0162[/IMG]
[IMG]http://asiaasia76.wrzuta.pl/sr/d/1yiASux0CDR/zdjecie0170[/IMG]
[IMG]http://asiaasia76.wrzuta.pl/sr/d/2MnxioJRH9d/zdjecie0169[/IMG]
[quote name='giselle4']Napisze w poniedzialek
wet ma podjąc decyzje.Dosteje antybiotyk i jedzonko
czekamy...:([/QUOTE]
Smutne to. Czekam na wiadomość o psinie.
[quote name='kamilawa']Nie wierzę, po prostu nie wierzę! Co on jeszcze robi w schronie?
Ja go pamiętam jeszcze chyba od wakacji - myślałam, ze chwilkę po kwarantannie poleci do domku, a on jeszcze szuka domu! Co się dzieje na tym swiecie...
Jest na ogólnym wyżełkowym? Ciotki od rasy powiadomione?[/QUOTE]
Nie ale już się poprawiam
Na allegro już jest, jest również na lokalnych ogłoszeniach tzn. Świdnica i Wałbtrzych, jest też na forum dla wyżłów, gratce, adopcja.org i nawet na foruma dla seterów.
Oczywiście liczę na pomoc i z góry dziękuję ;)