Jump to content
Dogomania

Asia76

Members
  • Posts

    688
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia76

  1. Rozmawiałam ponowie z tą Panią z Jeleniej Góry, cóż mieszka w mieszkaniu a nie w domku z ogrodem, ale powiedziała, że ogródek posiada. Ma ponoć u siebie psiaka, szczeniaka, podobno zostawił go jej sąsiad, ale ona go nie chce. Adoptowała kiedyś psy ze schroniska jeleniogórskiego, ale go oddała bo były chore. Ten szczeniak w jej domu też jest prawdopodobnie chory, ale nie ma funduszy na leczenie. Więc ten dom raczej odpada. Druga sprawa. Jutro będzie w schronisku pewien Pan w sprawie adopcji Białego. Pies ma być dla jego dziewczyny, która ma dom z ogrodem - może tutaj znajdzie się dla niego chatka. Trzecia sprawa pani Jeleniej Góry ma chorego szczeniaka (być może parwowiroza), ale nie ma funduszy na leczenie no i jest kac moralny. Pies ewidentnie potrzebuje pomocy. Może z pomocą wolontariuszy z jeleniej uda się uzbierać grosik, pomóc w leczeniu o ile już nie jest za późno.
  2. Już wiem wizyta dzisiaj ok 18.00
  3. Poprosiłąm karcie z Jeleniej Góry. Zrobi wizytę przedadopcyjną dzisiaj lub jutro. Poczekamy na efekty, kobieta już kiedyś adoptowała psy ze schroniska ale musiała zwrócić były ponoć bardzo chore. Skarżyłą się na warunki w jakich piesy przebywała- może racja, a może nie. Ada rozumiem, że mamy do wyboru dwa auta - w tym jedno na gaz ?
  4. Ada Pani z Jeleniej Góry powiedziała, ze może adoptować, problem jest taki, że nie ma transportu, ale może uczestniczyć w kosztach. Daj znać co Ty na to i ewentualnie ile musiała by zainwestować. Ja jej wyślę ankietę adopcyjną, albo postaram się aby ktoś zrobił wizytę, tylko nie znam nikogo z tych okolic.
  5. Adka ja jak mam jakieś wątpliwości to kontaktuje się z giselką, ona jak wie to odpisuje a jak nie wie, to sprawdza w miarę możliwości.
  6. Pytał się jeden Pan, ale tylko pisaliśmy na sms tzn. on zapytał ja odpowiedziałam (wkurza mnie to - chcą znać szczegóły to niech dzwonią, takich spraw nie da się załatwić na sms), dla dobra Białego chyba do niego zadzwonię.
  7. Kiedyś pytał się o niego jeden Pan, prosiłam go o pojawienie się w schronie, ale on nie przyjechał :-(
  8. kurcze bo napisałam w ogłoszniach, ze do domu z dzieckiem
  9. Czy Neska nadaje się do domu z małymi dziećmi ?
  10. Neska śliczności dawaj do góry
  11. [quote name='Piromanka']To prawda! Bardzo dziękuję wszystkim, co zechcą przeznaczyć grosik dla Szmegesa!!![/QUOTE] Piromanko Ty też do nich należysz :-)
  12. Cioteczki pomóżcie podbijać bazarek http://www.dogomania.pl/threads/179389-SprzAE-t-AGD-bazarek-dla-Rokiego-do-30-03-2010
  13. Są anioły na tym świecie
  14. Fajne banerki, już wklejam u siebie
  15. no proszę i Sambo ma swój wątek :-). Dodałam co nieco z Twojego opisu na NK.
  16. Ja dałam info do Wiadomości Świdnickich - nie mam odpowiedzi
  17. [quote name='giselle4']Adka,Sawkowi juz nie rob wątku Sawek przestal walczyc.......jest mi dzisiaj bardzo przykro odszedł wczoraj za Teczowy Most nie pozegnałam sie z nim...w sobote jeszcze dawałam kiełbaski do pyszczka...... zegnaj mały przyjacielu [*] tam nie ma Dobrocina ani takich ludzi...... AMEN[/QUOTE] brakuje mi słów :-(
  18. pracuję nad ogłoszeniami, dodatkowo Bernisek jest na Naszej Klasie na profilu Psy do adopcji z Dzierżoniowa
  19. I Szmeges też jest na Naszej Klasie na koncie Psy do adopcji z Dzierżoniowa
×
×
  • Create New...