Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. I w końcu pokazał się mój rudzielec :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/0f9864091e415a94med.jpg[/IMG][/URL] Oktan :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/3ef67c42d1001c82med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/1b59a3534fbbe598med.jpg[/IMG][/URL] I takata ja z moim rudzielcem ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/915c1b2595304bd4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/bc1eb557f00d3956med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/e2d7c7f494fa81bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/90cb117d05ad907fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/06d08bbbd2cfcf20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/f866089c8aa7acaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/668c9eef14d3ed8cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. No to zaczynamy relację z wakacji,wyjechaliśmy 18.08.2013 w stronę Stegny(kawałek za Gdańskiem),po drodze zajechaliśmy do Koszalina do znajomych,więc zaczynamy od zdjęć u znajomych i ich psiaka: Oktan: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/708f5f04c14030ffmed.jpg[/IMG][/URL] Mój mężuś: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/6605d10aacf7bcf1med.jpg[/IMG][/URL] Moja najstarsza córa Karina z Oktanem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/72e6b1b1c5f620a4med.jpg[/IMG][/URL] i średnia córeczka Eliza z Oktanem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/5eca42aa281bdde5med.jpg[/IMG][/URL] I znów Karina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/581aed384027dbadmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Nutusia']Naszej Liluni też trzeba wydzielać. A potem powiedzieć "Lilunia, skończyło się", bo dopóki tego nie usłyszy, wylizuje pustą miskę :) Odważamy co do ziarenka ;)[/QUOTE] Nasza wchodzi za nami za każdym razem do kuchni i się wpatruje jak w malowane wrota puki nie powiesz,nie ma,ty już dostałaś swoje,wtedy z miną potępieńca wraca na swoje miejsce,ale zastukaj tylko garami ,a znów przy tobie z maślanym wzrokiem :) och te nasze boksie ;)
  5. [quote name='Nutusia']No chyba nie... Ewentualnie... druga boksinka, albo np. boksinkopodobna bulwka ;) Niom, trochę jej więcej niż naszego Gliździocha! Naszej Lili długo nie można było wyprowadzić z zachudzenia. Teraz trochę spotężniała, ale tłuszczu nie ma. Nabrała masy mięśniowej i po prostu zmężniała. Na jej tuszę muszę bardzo zwracać uwagę ze względu na wadę bioderek...[/QUOTE] A no tak,w takich wypadkach trzeba uważać.Moja niestety głodomór nad głodomory i wydzielać jedzenie trzeba,bo zje wszystko,co jej wpadnie w zasięg pyska ;) Teraz i tak schudła,bo byliśmy 10 dni nad morzem,latała w wodzie,cały dzień na podwórku i nawet karma w misce leżała dłużej niż jak zazwyczaj 3 minuty.No ale woda jej służyła,bo tu lata i bardzo szybko się przegrzewa,kilka razy lądowała pod prysznicem tak sapała po zabawie na dworze,że musiałam ją chłodzić,bo myślałam,że jej pikawa wysiądzie,nad morzem latała cały dzień i nic jej nie było :)
  6. [quote name='kejciu'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/04pz.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3474/04pz.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Bosko śpi,moja podobnie :) [IMG]http://images65.fotosik.pl/145/62c1b12f3688bed1med.jpg[/IMG] tylko moja zdeczko spasiona :p
  7. [quote name='andegawenka']Stanowczo za mały fotelik:p[/QUOTE] Większych nie było :( ale jak się dobrze ułoży to nic nie zwisa ;)
  8. Nikita z nowego fotelika mówi dobranoc:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/145/62c1b12f3688bed1med.jpg[/IMG][/URL] A może jutro w końcu uda mi się powklejać zdjęcia z wakacji ;)
  9. Zapraszam na bazarek tozowy,tym razem do kupienia figurki psie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246824-FIGURKI-PSIE-na-takiego-psiaka-mo%C5%BCe-pozwoli%C4%87-sobie-ka%C5%BCdy-do-23-09-na-TOZ-POLICE?p=21269555#post21269555"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246824-FIGURKI-PSIE-na-takiego-psiaka-mo%C5%BCe-pozwoli%C4%87-sobie-ka%C5%BCdy-do-23-09-na-TOZ-POLICE?p=21269555#post21269555[/URL] [IMG]http://images64.fotosik.pl/139/076ba008c8b8e76cmed.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Kara.']A jak klikniesz prawym przyciskiem i "pokaż informacje o obrazku" Otwierają się "media". Trzeba na u góry jeszcze raz na nie kliknąć. Powinna się pojawić informacje, miedzy innymi o wielkości zdjęcia. Zdaje się, że na forum może być max 640x480.[/QUOTE] Tylko w tym problem,że jak klikam w zdjęcie to nie ma komunikatów,jakie wypisałaś.Na szczęście ju do tobciu dzwoniłam i kochana dziewczyna wszystko mi wytłumaczyła ;)
  11. Jakiej wielkości mogą być zdjęcia na bazarku i jak sprawdzić wielkość zdjęć,bo jak mam wklejone tu na dogo to już nie umiem sprawdzić,w komputerze wciskam na zdjęciu prawym przyciskiem myszki i mi wyskakują właściwości i wszystko wiem,jak jest tu na dogo?
  12. [quote name='Don_Vito']dzięki, też mi się podoba :loveu: No jeszcze tylko pare dni i poznasz tego gałgana! :eviltong: Na zdjęciach dużo lepiej wychodzi niż na żywo :evil_lol:[/QUOTE] Gałgana poznałam :multi: i to nieprawda,co pisałaś-na żywo jeszcze piękniejszy:loveu:,zdjęcia już na fb wstawione,teraz muszę jeszcze na dogo wstawić ;)
  13. Super wiadomości,bardzo się cieszę :) Buziaki dla wszystkich boksiów,dla Zuzi i dla Ciebie,a Jacka całuj sobie sama :evil_lol:
  14. Kurczaczku takie piękne zdjęcia wklejasz Vitusia,że chyba nie wytrzymam i jajko zniosę ;),a tylko parę dni do wyjazdu na urlopik i spotkania z wami mi zostało :D
  15. [quote name='AniaGucio']Właściciel tego hotelu nie ukrywał, że po dwóch tygodniach psy od niego trafiają do schroniska. Wcześniej gmina Chociwel miała podpisaną umowę z hyclem - psy albo trafiały do mordowni w Białogardzie albo znikały. Jesteśmy w patowej sytuacji - mama ma dwa psy i 7 kotów, wszyscy znajomi zapsieni, a psiak ledwo się trzyma na nogach. Jest duży, ale łagodny i młody.[/QUOTE] To miej nadzieję,że szybko miną te dwa tygodnie i pies rzeczywiście trafi do schroniska,tam dziewczyny jako wolontariuszki prężnie działają i jest opieka weterynaryjna,bo w Sierakowie ciężko niestety.Jak dasz zdjęcie to dziewczyny może zobaczą co u psiaka słychać,o ile go znajdą tam.
  16. Znów mocno trzymamy kciuki ;) Musi być dobrze,po prostu musi :)
  17. [quote name='AniaGucio']Witajcie cioteczki, wraz z mamą znalazłyśmy dużego psa w miejscowości Chociwel, niedaleko Stargardu Szcz. Gmina twierdzi, że ma podpisaną umowę z hyclem, który odwozi psy do Hotelu dla psów i kotów w Tanowie (Sierakowo 1) u p. Z. Kończaka. Czy znacie ten hotel? Właściciel twierdzi, że współpracuje z TOZem w Policach. Bardzo proszę o szybką odpowiedz.[/QUOTE] Tak,często wyciągamy psiaki z tego "hotelu",niestety nie ma on dobrej renomy.Z tego hotelu psiaki po 2 tygodniowej kwarantannie trafiają to schroniska w Szczecinie.
  18. [quote name='olly']Super :) już wysłałam pw. Dziękuuuuuuuję w imieniu Kiniuty :)[/QUOTE] Ja wysłałam jeszcze tego samego dnia i widzę,że już doszły,więc wpisuję w rozliczeniu ;) [quote name='olly']Siedzę i patrzę to to małe cudo i się zastanawiam, czy wszystko ok, bo Zuzia taka grzeczniutka :)[/QUOTE] Ty się ciesz,że grzeczniutka,a nie zastanawiasz się czy wszystko ok,bo na pewno ok :) Tacy wspaniali rodzice to i córeczka wspaniała :) [quote name='olly']Tak jak się spodziewałam, reakcja psiaków na Malutką była przewidywalna. King gapił się na Zuzię i kręcił mordką jak gołąb, raz w prawo, raz w lewo, ale tylko pierwszego dnia, teraz nie zwraca na Nią uwagi. Wigor ucieka, chyba tak na wszelki wypadek, jak zwykle ceni sobie spokój, a Luna nie odstępuje jej na krok, przewijanie-Luna obok, karmienie- Luna obok, kąpiel-Luna obok. Niekiedy do łóżeczka nie można podejść, bo ona leży przed i pilnuje :) Pomalutku ustalamy sobie noworodkowo-psiowy harmonogram dnia, ale do perfekcji jeszcze brakuje. Ale wierzę, że z biegiem czasu wszystko będzie dopracowane jak w zegarku :)[/QUOTE] Luna to prawdziwa bokserza mamusia,moje obie rude ,ta staruszka i teraźniejsza to najlepsze mamki na świecie :) A córcia po prostu boska :loveu:
  19. [quote name='kejciu']Poproszę na PW numer konta z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/244722-koniec-rozliczam-Ubrania-na-SZCZUPAKI-i-DZIECIAKI-do-10-07 uzbieralo się 48zł :) [quote name='Nutusia']Tatankas, podasz?... Bo Ola to chiba już rozłączna z Zuzanką jest - tak czuję ;) Zaraz poszukam i wyślę pw ;) Dziękujemy bardzo w imieniu Kiniutka naszego :loveu:
  20. Już się nie mogę doczekać,by na żywo go zobaczyć ;)
  21. [quote name='chita']Mialam dzis zapytanie o Dumcie, zobaczymy czy pani sie jeszcze odezwie.... Tymczasem mam wielka prosbe....fundacja Ostatnia Szansa ktora dziala juz dlugo i jak wszyscy wiecie robi MNOSTWO dobrego walczy o karme w krakvecie... no i jak zwykle bardziej potrzebujacy przegrywaja...bardzo ale to bardzo prosze o glosy :( [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16773[/URL][/QUOTE] Zagłosowane,ale brakuje jeszcze 58 głosów do pierwszego miejsca :(
  22. [quote name='olly']Kinio dostał 50zł od Kochanej cioteczki Andegawenki, wpłacam te pieniążki na poczet długu ostatniej wizyty w Klinice, Przelew już przyszedł 23.07. Andegawenko, dziękuję za pomoc :):loveu:[/QUOTE] Dziękujemy cioci andegawence,zapisuję w rozliczeniu ;)
  23. [quote name='Alicja']sprawdź miejscówkę może kiedyś będzie okazja skorzystac ;)[/QUOTE] Dogłębnie będzie sprawdzona ;)
  24. [quote name='Don_Vito']Oczywiście, że Gdańsk to piękne miasto :eviltong: Do zobaczenia! :loveu:[/QUOTE] No ja się chwalę spotkaniem,a ty już u mnie tu też :multi:
  25. [quote name='Yana']Gdańsk to przepiękne miasto, będziecie miec na pewno udane wakacje :-) życzę miłego wypoczynku i czekam na relację zdjęciową po powrocie :-)[/QUOTE] Oj będzie na pewno-gotować nie będę musiała to już jest super :evil_lol: Relacje na pewno będą,już też jestem wstępnie umówiona na spotkanie z Vitem,boksiem Ady Konicer,też aparat wezmę i relacje ze spotkania prosiaczków będą :D
×
×
  • Create New...