-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[COLOR=#000000]I tu dopiero widać,jaka moja kruszynka jest w porównaniu do cielaczka Vitusia:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/e03cf7eea81ba1c8med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]I ja mam pamiątkę z odwiedzin-swoje zdjęcie z Vitusiem:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/05f97130a8a84acamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/523c959ea19e2cbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/e603f9b26c77246fmed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Vituś jest tak kochany,jak się tego spodziewałam i jeszcze piękniejszy na żywo,niż na zdjęciach:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/c20b7be1c5f3abc8med.jpg[/IMG][/URL]
-
Aduś ty się kuruj,a ja w końcu mam wklejone zdjęcia z Vitusiem w albumie Nikusi to i u ciebie wkleję ;) [COLOR=#000000]Pierwsze spotkanie Vita i mojej rudej Nikity:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/17e565040f6b5d66med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Pierwsze buzi buzi :[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/3925067ec98edfdamed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]I na spacerku:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/c0cec44aba5fab4fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/c51005bdfda27e4fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/d2d3f6422869eed6med.jpg[/IMG][/URL]
-
I tu dopiero widać,jaka moja kruszynka jest w porównaniu do cielaczka Vitusia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/e03cf7eea81ba1c8med.jpg[/IMG][/URL] I ja mam pamiątkę z odwiedzin-swoje zdjęcie z Vitusiem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/05f97130a8a84acamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/523c959ea19e2cbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/e603f9b26c77246fmed.jpg[/IMG][/URL] Vituś jest tak kochany,jak się tego spodziewałam i jeszcze piękniejszy na żywo,niż na zdjęciach: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/c20b7be1c5f3abc8med.jpg[/IMG][/URL] I na dziś już koniec zdjęć ;)
-
I w końcu doszliśmy do odwiedzin u Ady i Vitusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188060-Don-Vito-Morceau-de-Roi[/URL] Pierwsze spotkanie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/17e565040f6b5d66med.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze buzi buzi : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/3925067ec98edfdamed.jpg[/IMG][/URL] I na spacerku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/c0cec44aba5fab4fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/c51005bdfda27e4fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/d2d3f6422869eed6med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dalsze zwiedzanie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/dbfc9dc9df5afe07med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/0740c7b3a58df470med.jpg[/IMG][/URL] Amela: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/e6daa34bdf66b1aemed.jpg[/IMG][/URL] Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/fbf8bbc8d67cfa28med.jpg[/IMG][/URL] Karina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/7634c17aca388b90med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/4a6a132d8fa2f9d4med.jpg[/IMG][/URL] I kolejny dzień za nami,a następny przed.Tym razem jesteśmy w Gdańsku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/1d8442c4ab4a82f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/052bf1a1c23a91a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/9769bab7d09689d2med.jpg[/IMG][/URL] I przerwa na obiadek malutki:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/751b953087385fd5med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/dc9589b733064f00med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/b487302606dfa389med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/945b0ea7971e49c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/b69bd3f853953602med.jpg[/IMG][/URL] I kolejny zez w wydaniu Nikity: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/2dec346129c79d2emed.jpg[/IMG][/URL]
-
I teraz seria zdjęć: "Kopiemy dołki": [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/0d5ba5f01e47ad71med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/176/7b3c96b59ce19720med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/3100ee7de0189dc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/bd4be14e030448b8med.jpg[/IMG][/URL] Zezolec: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/afe0c0f1754f3f5dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
I kolejny dzień w Krynicy Morskiej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/67719964b68cfd3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/1e2f3bbd1b4adb2cmed.jpg[/IMG][/URL] Niestety na plażę nie można było z psem,więc niech się wypchają,wróciliśmy do Stegny :) no bo jak się wygrzewać na plaży,to tylko wszyscy razem z Nikusią: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/207f4bfd6aaf18a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/2d336e7f6caae7a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/f4b1a215a3e39aacmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Moje modelki :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/84b3c83939be0621med.jpg[/IMG][/URL] I wojowniczki :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/6f18c3e4686b9b5bmed.jpg[/IMG][/URL] i takie tam : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/9617be649edbd6cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/aa831ac3e0763967med.jpg[/IMG][/URL] No i ruda ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/176/b2d489a402270d87med.jpg[/IMG][/URL]
-
No i mam chwilkę,więc kolejne dni z wakacji zrelacjonuję .Tym razem byliśmy w Malborku w zamku krzyżackim :) Mężuś z córeczkami : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/5a131118e1f834d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/176/2e9be99129e49acbmed.jpg[/IMG][/URL] i same córcie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/03663f4e2afb6bfbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/176/9b3ccbcddac04512med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/176/4a927ecd837c743amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='andegawenka']Boksia z czerwonymi oczami...... typowe:evil_lol:[/QUOTE] Niestety te ich alergie wszędzie wychodzą ;) [quote name='Alicja']Fajne te twoje 4 dziewczyny :) :lol: bowsko jak zawsze [URL]http://images64.fotosik.pl/159/457dda63d37e2ffbmed.jpg[/URL][/QUOTE] Moje cztery córeczki :D [quote name='Kaaasia'][URL]http://images64.fotosik.pl/159/d0e0602214b638eamed.jpg[/URL] Uwielbiam jak im te ciapki wychodzą :loveu:[/QUOTE] Śmiesznie wygląda :)
-
[quote name='Don_Vito']Nikita dalmatyńczyk :eviltong:[/QUOTE] No popieprzona to ona jest i to nieźle :evil_lol:
-
I więcej Nikusi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/075775706745e510med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/159/457dda63d37e2ffbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/7756317870442de0med.jpg[/IMG][/URL] I dziś już dodaję ostatnie zdjęcie z dnia drugiego:" Ja i moje cztery córeczki" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/b5871d17526401d6med.jpg[/IMG][/URL]
-
Na urozmaicenie jeszcze trochę Amelki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/f10289d27c23ce37med.jpg[/IMG][/URL] Trochę tatusia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/2fd4aaa850ae1792med.jpg[/IMG][/URL] I ogromnie piękny mój rudzielec w całej swojej krasie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/159/d0e0602214b638eamed.jpg[/IMG][/URL] Oraz gonitwy rudej z pańciem w morzu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/a2c0471dda460a8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/097ae3fa052d0368med.jpg[/IMG][/URL]
-
I jako ostatnie zdjęcie z dnia pierwszego mamy Nikitę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/76e40ca11ab8155dmed.jpg[/IMG][/URL] A drugiego dnia Nikity było o wiele więcej :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/d771311eb0e28781med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/7aa024ed35663803med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/f37de9d76941ff29med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/23e26ab71b551bf6med.jpg[/IMG][/URL]
-
Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/27a8d049436fef82med.jpg[/IMG][/URL] Amelia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/150d7c52b35ee642med.jpg[/IMG][/URL] Eliza z Nikitą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/45682052cb91215amed.jpg[/IMG][/URL] Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/992e401d533c6035med.jpg[/IMG][/URL] Amelia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/53ae44134cd1f516med.jpg[/IMG][/URL]
-
Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/2a1a5c93b2c8a9c6med.jpg[/IMG][/URL] Karina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/b5d1c1a9c511d9bfmed.jpg[/IMG][/URL] Karina z tatą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/8ba38739b6b66abemed.jpg[/IMG][/URL] Karina z Elizą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/159/100703eb8cf97224med.jpg[/IMG][/URL] Amelka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/159/081d275cea40f1ecmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/bbc6d3e284726c7emed.jpg[/IMG][/URL] No i ruda : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/45ca43c7d9bdb79emed.jpg[/IMG][/URL] Karina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/59097969b5a26330med.jpg[/IMG][/URL] Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/d03816931f4cf4aemed.jpg[/IMG][/URL] Amelia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/0608a92b10f55538med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/c81091221517f01dmed.jpg[/IMG][/URL] I wyjazd z Koszalina,Nikita jak zwykle pasażer idealny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/158/fcac47b345e21e59med.jpg[/IMG][/URL] No i na zachód słońca dojechaliśmy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/159/dc5f2fadf87cd3c8med.jpg[/IMG][/URL] I cała moja rodzinka nad morzem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/158/955eff8b61795bdamed.jpg[/IMG][/URL] I w końcu pokazała się też najmłodsza córcia Amelia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/158/27850fb2fc52aaefmed.jpg[/IMG][/URL]