Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Czy ja już pisałam, że bardzo chciałabym się z Wami spotkać na żywo? :) Mamanabank, pamięć już przyszykowana i my też zwarci i gotowi do odwiedzin. Próbowałam dziś Kacpra upchnąć w ciuszek, który w zeszłym tygodniu był w sam raz... "Muskuły" nie weszły... Rozpoczeliśmy nowy etap - 68 cm ;) Becia - u mnie Szira z Nelką to siostrzyczki Kacpra :)
  2. Juldanowa bardzo dziękujęmy! może dom Borki w końcu ją wypatrzy :)
  3. [quote name='majuska']aha..myślałam, że można go jakoś z netu ściągnąć, bez wychodzenia z domu ;)[/QUOTE] Prędzej czy później będzie pewnie na YouTubie, pewnie na jakichś torrentowych stronach do ściągania już jest, ale dla mnie to czarna magia ... [quote name='Florentynka'] A' propos much - jest jakaś metoda na komary w kontekście dziecka? Przecież go nie popsikam żadnym repelentem , a szlag mnie trafia jak budzę się rano i widzę ślady ugryzień na tym małym łebku i na paluszkach.[/QUOTE] Zdecydowanie polecam"Pożegnanie z Komarem" z tej serii [url]http://www.zielonydom.pl/lista.php?katID=16&jezykID=1[/url] 100% naturalne - co prawda Kacpra tym nie pryskam, ale gondolkę jak śpi w ogrodzie na działce czy u aikowo jak najbardziej :) I jeszcze ani razu nie widzialam ugryzienia komara na dziecku :) I pachnie cytryną :) Jest jeszcze taki kanister do pryskania ogrodu przy użyciu węża - również sprawdzone - polecam :) Niestety Kacper jak się obudzi to już by gdzieś szedł, biegł, macha rączkami, wierzga nogami i koniecznie chce coś porobić. Strach, co będzie jak się sam będzie mógł przemieszczać...
  4. Informacja o dziecku z miską chyba jakoś umknęla w powodzi naprawdę ważnych spraw ;) Film o Kevinie wypożyczyliśmy - sprawdzę, bo może Bobasy też mają :) Współczuję zębowego ataku, biedna Paćka i biedna Ty majuska... :( I zapomniałam wcześniej napisać, że ja też pożądam naszego zlotu i czekam na niego z niecierpliwością :)
  5. Któraś pisała na poradnikowym, że jej raczkujące dziecko chodzi z miskami w buzi i je tylko wsadzając paszczę do misek, nie używa rąk ;) Oczywiście wychowane z psami ;) Majuska - Minni zachwyciła Mikropsy, zresztą już na jej wątku byłam. Kacper dał mi dziś pospać do 8!!! Tralalalalal!!!! mogę przenosić góry! Oczywiście ostatnia pobudka była o 5 rano, ale na śpiąco dostał cyca i o dziwo poszedł potem spać. Qrcze, to jest niesamowite jak on się zmienia i z dnia na dzień jest coraz bardziej kumaty :D Chcę obejrzeć Bobasy!!! Potrzebuję tego filmu dla równowagi tego o Kevinie, który mi cały czas siedzi w głowie :roll:
  6. Minni zachwyciła Mikropsy ;) Najpierw poprosimy o maila ze zdjęciami, opisem i kontaktem na [email][email protected][/email], będzie na stronie i na tablicy FB :) A jak zwolni się topowy dom tymczasowy Mikropsów (dwie sztuki zalegają...) to maleńką ściagniemy do Warszawy :)
  7. Anita, szukałam tego filmu na youtube, ale bezskutecznie. Szkoda, bo chętnie bym go obejrzała :)
  8. [quote name='majuska']Paćka jak chce kupę robić, to nieruchomieje, zaszywa się gdzieś po cichutku i stęka sobie tak, aż jej się kąciki ust unoszą troszkę do góry, jakby do uśmiechu :D [B]to potrafię wyczaić, ale siku nie bardzo[/B]:roll:[/QUOTE] Kacper cichnie, cokolwiek by nie robił - płakał czy gugał, przy sikaniu zawsze jest cisza ;)
  9. Qrcze, nasze synki to naprawdę podobne chłopaki :D Kacper nienawidzi mieć mokro, momentalnie jest syrena - kupę jeszcze zniesie, ale siku absolutnie, od razu trzeba przebierać. Artykuł przeczytałam kilka dni temu i od tego czasu obserwuje go jeszcze baczniej ;) , faktycznie da się zauważyć (nie zawsze, ale da się) kiedy przymierza się do zapełnienia pieluchy. Mimo to jestem zbyt wielką fanką pieluch jednorazowych, żeby z nich rezygnować i przy każdym przebieraniu dziękuję w myślach osobie, która je wymyśliła - oczywiście kobiecie :D Majuska - będziemy trzymać kciuki :)
  10. Hahahaha, dokładnie :D Jeszcze dodam, że Szirze przynajmniej raz dziennie wydaje się, że coś próbuje ją "zabić" ;) Albo suszarka do ubrań albo wózek albo kask do motoru. Jak w sypialni zamieszkało łóżeczko Kacpra to odmówiła wchodzenia do niej (ale potem się przekonała, nawet za bardzo - o czym pisałam u Łucji).
  11. Poczytajcie, naprawdę ciekawe, chociaż osobiście bym się na to nie zdecydowała... [url]http://dziecisawazne.pl/naturalna-higiena-niemowlat-czyli-dziecko-bez-pieluchy/[/url] Hehe, Maks - mały sabotażysta :D Nas kiedyś zestresowała Szira, która tak boi się burzy, że wskoczyła do ... łóżeczka. Na szczęście nie było w nim dziecka, ale sama możliwość, że mogło być nieźle nas przerazila, bo owieczka swoje waży, a delikatna nie jest...
  12. Bardzo ciekawy artykuł, zapisałam sobie w zakładkach i będę wysyłać wszystkim "mundrym" mówiącym mi, że wychowam dziecko na maminsynka jak go ciągle będę nosić na rękach i przytulać :razz: Majuska, koniecznie daj go do przeczytania koleżance, aż mi się przykro zrobiło jak pomyślałam o tej małej nieprzytulanej dziewczynce :roll: Słyszałyście o NHN czyli Naturalnej Higienie Niemowląt?
  13. [quote name='Jasza']Fajnie je zobaczyć :smile: A Szira niedługo będzie bielsza od bieli :crazyeye: Ona tak wyjaśniała, czy ja do tej pory tego nie dostrzegłam?[/QUOTE] Szira jest srebrzysta, faktycznie wyjaśniała od czasu gdy u nas jest - chyba się wytarła, bo kąpieli unika jak może ;) [quote name='majuska']Andzike sory, ale tak mi się micha śmiała jak foty ogądałam :D :D :D ( a zwłaszcza po tym jak wyszło przypadkiem, że Szira nie grzeszy mądrością to już wogóle :D )[/QUOTE] Hehe, a wiesz jaka ona jest zabawna na żywo? ;) Chociaż mam trochę wyrzuty, że tak ją opisuję jako glupka, bo w porównaniu z większością znanych mi psów jest mega mądra - pilnuje się na spacerach (bez smyczy), nie hałasuje i nie brudzi w domu, jest przyjazna do wszystkich (chociaz koty zaczyna gonić - uczy się od Nelki...:mad:). Jest baaardzo posluszna :) ale pomimo tego jest taką typową ciapą i uroczym głuuupkiem :) Nelce nie dorasta do poduszek od łapek :) Super jest to, że one są tak rożne, a jednocześnie super się dogadują - uzupełniają się, Szira przy Nelce mądrzeje, a Nelka przy Szirze porzuca wrodzone zadumanie i zachowuje się jak szczeniak ;)
  14. Majuska, współczuję łobesrania bardzo... :roll: Przekaz filmu hmm... ja najbardziej z niego wyniosłam, że dziecko trzeba przytulać jak najczęściej i jak najmocniej :) (ale póki zajmuje się sobą grzecznie w bujaczku można posiedzieć na dogomanii :evil_lol:)
  15. Odpoczeliśmy w weekend u aikowo, Kacper zasnął w drodze powrotnej i nadal śpi, a wanienka czeka... Chyba dziś dziecko pójdzie brudne spać ;) Mamanabank - czekamy na znak, poczekamy ile będzie trzeba i chętnie wybierzemy się na spacer :) Majuska - bardzo, bardzo współczuję buraczanej kupki - nawet nie potrafię tego ogarnąć myślą... :razz: Ja muszę być mega czujna przy przewijaniu - zdjęcie pieluchy w 8 na 10 przypadków powoduje fontannę i otrzeźwia matkę, szczególnie przy "serwisowaniu" o 2 w nocy... Ale pas zostawię sobie na lepsze okazje... ;) Florentynka - na 6mies??? qrcze rośnie Maks jak na drożdzach :loveu: Kacper kolekcjonuje fałdki i podbródki - ma już całkiem pokaźną kolekcję :D Figa -ano właśnie... Paweł z zasadzie robi przy małym wszystko oprócz karmienia, ale wiadomo, że on chodzi do pracy, a my się z Kacprem rządzimy sami przez cały dzień... I nigdzie się tak dobrze synkowi nie śpi jak na mlecznym cycku mamy ;) btw - oglądałyście "Musimy porozmawiać o Kevinie"? My sobie dziś zrobiliśmy seans, jakoś mnie ruszył ten film... :cool3: Wysłałam Wam jeszcze parę fotek mojego słońca zwanego Rysiem, z uwagi na podobieństwo do pewnego polityka a w szczególności upodobanie do kolekcjonowania podbródków ;)
  16. A po spacerze psu należy się odpoczynek :) Jak psu kanapa :D [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3429/p8166649.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5411/p8166714.jpg[/IMG][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5536/p8166695.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2919/p8166684.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6684/p8166683.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/720/p8166682.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7966/p8166668.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Jasza']Mina bomba :p Sziry oczywiście.[/QUOTE] To patrz na to ;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8347/p8166687.jpg[/IMG] I reszta dziewczyn z urlopu ;) [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7232/p8166691.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/354/p8166690.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/658/p8166696.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9102/p8166698.jpg[/IMG]
  19. [quote name='mamanabank'] już wiem co odpowiadać na pytanie [I]czego potrzebujecie, co wam kupić [/I]- sofiiii żirafiiiii!!!!! [/QUOTE] Jak sobie życzysz ;) Dasz tylko znać, że jesteście gotowi na gości i zjawiamy się z żyrafą ;)
  20. Figafiga, a myślałam, że ja mam dziwne pory wstawania... ;) Chociaż z okazji weekendu pospaliśmy dziś do 6 ;)
  21. Ja też nie widzę zdjęć... Dziękuję za życzenia - moje pierwsze urodziny jako mamy :D Jak sobie przypomnę zeszłoroczne, to w szoku jestem ile się zmieniło :) Na lepsze :loveu: A Łucja przypomniała sobie, że jest uciekającą parówką?
  22. [quote name='majuska']Kurde...dopiero co mnie fejsbuk olśnił, że Andzike ma dziś urodzinki ( Panienka - najlepszy znak :D ) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] Wszystkiego naj kochana, pociechy z obu chłopaków , spełnienia marzeń i może .....jakiejś słodkiej malutkiej córuni[/B][/SIZE][/COLOR]:cool3::eviltong:;)[/QUOTE] Majuska, dziękuję bardzo :) Na razie napawam się słodkim malutkim synusiem i to mi wystarczy ;) [quote name='mamanabank'] A ja nie wiem co to jest żyrafa Sophie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [/QUOTE] Wychowałaś czworo dzieci bez żyrafy Sophie??? Niemożliwe! ;) Toż to niezbędnik każdego niemowlaka... A na serio (chociaż jak to czytam to i tak mam wrażenie, że ktoś sobie robi ze mnie jaja ... ) [url]http://www.zyrafa-sophie.pl/[/url] Na razie najbardziej zafascynowana żyrafą jest Szira - ma kilka podobnych zabawek i ta super by jej pasowała do kolekcji ;) EDIT: Wysłałam kilka nowych zdjęć i jedno stare ;) Jak ktoś nie dostał to krzyczcie :)
  23. [quote name='majuska']... chwilami wręcz upajam się posiadaniem Paćki i nie mogę się napatrzyć na nią, niczego mi więcej do szczęcia nie trzeba... [/QUOTE] Też to mam :D szczególnie jak Kacper śpi ;) Wczoraj księciunio miał mnóstwo atrakcji poza odwiedzinami w biurze, był też w knajpie na plaży, usnął w 10min po kąpieli ;) Za to dziś od rana obudził się w bardzo złym humorze i od rana (znaczy się od 5...) jest niezadowolony :mad: magiczna żyrafa nic a nic nie pomaga ;) Poza żyrafa dostaliśmy z Kacprem nosidełko i z tego jestem mega zadowolona - zawsze jak się zaplotę w chustę to mam lęki, że coś źle związałam i mu za ciasno, za luzno, zaraz wypadnie itp itd... :roll: Posiedziałabym sobie w baseniku z kulkami... albo bez ;)
  24. [quote name='Florentynka']Żyrafę????[/QUOTE] Dokładnie! Moje dziecko nie będzie miało zmarnowanego życia, dostało żyrafę Sophie!!! ;)
  25. Hłe, hłe, nie zgadniecie co Kacper dostał od moich ludzi z pracy ;) Gdzieś tu się z tego wyśmiewałyśmy ... ;)
×
×
  • Create New...