Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. [quote name='zielllona']Nie nie, na ręce nigdy jej nie brałam. Pająki z natury nie są stworzone do "miziania":). Słyszałam, że profesjonalni hodowcy nigdy nie biorą swoich pająków na ręce dla rozrywki :) Miałam kilka pajączków w swoim życiu i mimo, że jestem tylko amatorem, żadnego z nich, nawet tych spokojnych na ręce nie brałam:)[/QUOTE] Ja wiem że to nie pieski, ale czasem można sobie troszkę "ponosić", ja raz miałam to jak mi chodził po rękach to myślałam że zemdleję. Ładne jak ktoś je ma a ja na nie po patrze, popodziwiam, ale żebym ja miała w domu, to nie. Wole węże, szczególnie zbożówki, są najlepsze :D
  2. [url]http://img843.imageshack.us/img843/3315/dscf0629m.jpg[/url] hahahaha jaki luk..
  3. [quote name='zielllona']Szczerze, to troszkę zaczęłam się swojego pająka bać. To ptasznik nadrzewny i dosyć agresorek z niej jest;). A koleżanka się ucieszyła, gdyż powiększyło się jej pajęcze stadko:):). A Mice uszka jeszcze nie stanęły, tylko jak przechyli łepek to jej stają. :D[/QUOTE] A wcześniej brałaś ją na ręce? Ale to na pewno jeszcze z tydzień może dwa i będzie owczarek :d
  4. [quote name='zielllona']Szczerze, to troszkę zaczęłam się swojego pająka bać. To ptasznik nadrzewny i dosyć agresorek z niej jest;). A koleżanka się ucieszyła, gdyż powiększyło się jej pajęcze stadko:):). A Mice uszka jeszcze nie stanęły, tylko jak przechyli łepek to jej stają. :D[/QUOTE] A wcześniej brałaś ją na ręce? Ale to na pewno jeszcze z tydzień może dwa i będzie owczarek :d
  5. [quote name='Saththa']Legowisko kupowac :D[/QUOTE] Legowisko takie kupione w zoo :D to mam pierwszy raz, a tak to Diana miała wełniaki, miękkie gąbki, bo ja zawsze się bałam że je rozwali, juz tak na materacach robiła. Bałam się ze to nowe też rozwali a tu ja cała happy przychodze do domu, a ona kulturalnie sobie śpi na nowym legowisku jupii hehe ale odpukać, żeby nic się nie stało. Ale jutro to dopilnuje, żeby nic nie spsociła zostaje w domu :D, bo jestem chora (? - niby tak niby nie, boli mnie wszystko ale potem nie, i znowu boli, tak w kółko )
  6. [url]http://img42.imageshack.us/img42/576/1957812014.jpg[/url] słodziak, więcej zdjęć
  7. [quote name='zielllona']Jutro postaram się cos wrzucić:). Chyba, że dziś dopadnie mnie bezsenność:P A karaczany kupuję, a raczej kupowałam, bo wczoraj oddałam Lucynę koleżance:([/QUOTE] O nie czemu? [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0565.jpg[/url] o kurcze ale jej uszka stanęły super! jest taka śliczna. Więcej tej piękności proszę :D
  8. [quote name='Paula03'][url]http://img25.imageshack.us/img25/7553/sdc16267.jpg[/url] :D Ładne ma te legowisko, nie dziwię się, że nie chce zejść :D[/QUOTE] [quote name='Sylwia K']śliczne ma legowisko[/QUOTE] Dziękuje, mi osobiście tez bardzo się podoba. [quote name='Saththa']Ha, ja tez zrozumiałam, ze w zoo byłaś:) Legowisko fajne, i fajne kolorki;)[/QUOTE] A w zoo to i byłam nie raz :p Dziękuje.
  9. [url]http://i52.tinypic.com/t4xxlh.jpg[/url] OOOOO ALE GIGANT KOŚĆ!!!
  10. [quote name='dOgLoV']Mój pies linieje cały okragły rok :angryy: i to jest chyba zmora psów krótkowłosych :roll: ja rozumiem że psy trzymane w domu gdzie ejst centralne ogrzewanie może troche bardziej kłaczą ale Neron to już przesadnie , całe mieszkanie mam we włosach dywany czyszcze na kolanach ze szczotka w rece a za chwile jest to samo :angryy: teraz kupilam mu witaminy na wypadanie wlosa mam nadzieje ze to pomoże :lol:[/QUOTE] Moja ma krótką, gdzie nie gdzie są ok 4 cm ale to tylko na grzbiecie. Ja też swojej podaje witaminki i muszę powiedzieć, że pomogło mniej liniała prawie w ogóle nie, sierść ładnie się błyszczała i silniejsza jest. A jakie witaminy mu kupiłaś?
  11. i samo [img]http://img543.imageshack.us/img543/9056/sdc16280.jpg[/img] [img]http://img88.imageshack.us/img88/4629/sdc16281q.jpg[/img] Diana się bardzo cieszy, cały czas leży i zejść nie chce :eviltong: [img]http://img809.imageshack.us/img809/917/sdc16282.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/9574/sdc16283.jpg[/img] * na zdjęciach wygląda na małe, ale nie jest
  12. [quote name='DominikaAnna']Ha ha na początku zrozumiałam, że nie w zoologicznym byłaś tylko w zoo (ze zwierzętami) i się zdziwiłam, że tam też mają legowiska. :D:D:D:D:D A zdjęcia prezentuj, jasne, że tak :)[/QUOTE] Hehe, już zdjęcia wklejam, najpierw te 2 dniowe : [img]http://img14.imageshack.us/img14/5636/sdc16266j.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/7553/sdc16267.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/2297/sdc16269f.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/9238/sdc16275x.jpg[/img] I legowisko z psią właścicielką [img]http://img404.imageshack.us/img404/4449/sdc16279.jpg[/img]
  13. [url]http://i51.tinypic.com/71kb4h.jpg[/url] świetnie by się nadawał ;) [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c899bc928116822d.html[/url] braterska miłość [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf810228a7beb372.html[/url] " no ile mam czekać ! " :D
  14. Hej, hej :multi: kiedy kolejna dawka zdjęć Tinki i królisia :loveu: ona jest taka słodka :loveu: może na spacer się wybierzemy, po wale np w sobotę?
  15. [quote name='dOgLoV']Witamy :multi: Przesliczny ten wasz zwierzyniec :loveu: jak ja wam zazdroszcze że możecie trzymać psy razem z kotami , u mnie to by nawet króliczek nie przeszedł , Neron atakuje wszystko co się rusza :roll: chociaż ostatnio podczas wizyty małego kuzyna Westa zachował się jak dzentelmen i nawet nie warknął ba nawet się z nim troche pobawił :lol: Sonia jest cudowna :loveu::loveu::loveu::loveu: jak u was wyglada linienie ?? bo ja juz dostaje szału z latajaca sierścia po całym domu ;)[/QUOTE] Twój psiak już linieje? Moja jeszcze cały czas ma długą sierść :D
  16. [quote name='kalyna'][URL]http://img156.imageshack.us/img156/1491/sdc16255.jpg[/URL] Bardzo pożyteczna jest :) i widać lubi pomagać :)[/QUOTE] Ależ oczywiście, z moją małą pomocą, ale naprawdę jak chce to wystarczy że będę koło niej szła a ona już pociągnie dalej sama. Byłam dziś w zoo i znalazłam nawet tanie legowisko za 50 zł i jutro je kupię jeśli nikt wcześniej mi jego nie zabierze, oby nie bo zatłukę :mad::mad:!!!, jeszcze jutro przejdę się do drugiego zoologicznego może tam akurat mi się trafi tańsze:cool3:, trzymacz kciuki :eviltong: Jeśli chcecie zaprezentuje je jutro Wam z psią właścicielką :cool1:
  17. [url]http://img405.imageshack.us/img405/6777/p1010033cl.jpg[/url] ale ładne ma kolory [url]http://img405.imageshack.us/img405/7155/p1020044d.jpg[/url] hihi, jak się bawią :D Moja jak zobaczy kota, do jest tragedia, od razu by go zjadła
  18. [quote name='zielllona']zazwyczaj daję mu karaczany:)[/QUOTE] kupujesz czy hodujesz? Już doczekać się nie mogę, kiedy pokażesz kolejną gwiazdkę :p
  19. [quote name='Sylwia K'][url]http://img831.imageshack.us/img831/7417/sdc16227z.jpg[/url] świetne[/QUOTE] Diana dziękuje. Hej, śliczny ma cie banerek :p
  20. [url]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/67/82161101.jpg[/url] ale misio, wymiziaj Więcej fotek proszę
  21. Witamy się
  22. [url]http://img221.imageshack.us/i/img6508g.jpg/[/url] ale słodka, jak bym mogła od razu bym ją więzła, czy nikt nie chce słodkiej kruszynki?
  23. [quote name='DominikaAnna']witam się :) [url]http://img412.imageshack.us/img412/9687/sdc16233.jpg[/url] jak fajnie się oblizuje, pewnie po jakimś smakołyku :D[/QUOTE] Po kiełbasce :D [quote name='Saththa']No prosze jaka madra psina :) Głaski ode mnie prosze przekazać ;)[/QUOTE] Ok :p
  24. [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/Zdjcie0551.jpg[/url] ale ma słodkie uchole, wymiziaj ja ode mnie, zobaczysz uszka jej staną jak ONkowi :p [url]http://i164.photobucket.com/albums/u22/zielll/bc82ce0442.jpg[/url] ooo masz pająka, super, czym go karmisz? oseskami?
  25. [quote name='Paula03']Ale fajne zdjęcia! :loveu:[/QUOTE] [quote name='Spanielkaaa'][url]http://img18.imageshack.us/img18/5589/sdc16223d.jpg[/url] ohh, ten flesz. :)[/QUOTE] [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://img209.imageshack.us/img209/8656/sdc16249.jpg[/url] psia nuda wygląda bardzo słodko :loveu:[/QUOTE] Witamy, dziękujemy za odwiedzinki :loveu: [quote name='Saththa']Zdjęcie w negatywie super;) Sama sobie keidyś takie zrobiłam samej buzi ale wyszłam jak krół upiorów z LOTRa :D A co do zdjecia to czemu obróżka zdjeta i lezy na podłodze?:)[/QUOTE] Ściągneła sobie, a ja skorzystałam z okazji i cyknęłam zdjęcie :eviltong:
×
×
  • Create New...