Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. Dziękujemy za wpisy. Pewnie czekacie na zdjęcia Diany, ale mam dla Was co innego. A mianowicie gady. Mieszkają u mnie od soboty tj. 1.04.2011, trzy żółwie żółtolice. Nie znam ich płci ale przyjęłam, że to płeć męska. Na poniższym zdjęciu od lewej Edward (bestia jedna, strasznie gryzie dlatego może tak go bardzo kocham), Fred i Sami (bracia na 100% wiecznie trzymają się razem, śpią razem i opalają się też razem). Edward jest mój, a Fred i Sami mojego brata. Żyją razem w jednym akwarium, nie są do siebie agresywne, na razie są płochliwe ale z dnia na dzień maja więcej odwagi. [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/638c6c1c5b98c55a.html[/url] Edward [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b0f75cafc45b38f.html[/url] Sami [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfca7fdc7ca82eb7.html[/url] Edward [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc2f5be81ce4bfc3.html[/url] Edward [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebde664b5b2c6e10.html[/url] Nie wiem jak znaleźć ten link by potem wpisać [img]...[/img] i wtedy zdjęcie się powiększy.
  2. [url]http://img856.imageshack.us/i/img6466i.jpg/[/url] nie podoba mi się tło, i to coś czerwone pod tą roślinką psuje fot
  3. [url]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/095/a/e/sonia_by_okamiaamaterasu-d3d9mo1.jpg[/url] przeszkadzają mi okulary [url]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/095/4/9/proska_by_okamiaamaterasu-d3d9mpy.jpg[/url] strasznie jasne, patrzeć się nie da
  4. [url]http://3.bp.blogspot.com/-prN6Vhud21k/TZXDBFMyYPI/AAAAAAAABC4/VUpIpZ1u5Fk/s640/IMG_3927.jpg[/url] dała bym więcej góry i dołu, lekko przesunęła kadr w prawo
  5. [quote name='Avaloth'] Kama kolory są strasznie wyblakłe jakieś, takie nienasycone. Obydwa są prześwietlone, szczególnie drugie. W pierwszym kadr bym przesunęła w prawo i trochę w dół. [/QUOTE] Nic nie poradzę na słońce, takie było
  6. [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199098_175647152483710_100001152782111_386839_6513687_n.jpg[/url] fajnie, ale dla mnie mogła by być cała głowa ;)
  7. Bardzo spodobał mi się ten temat ciekawy jest, zamieszczę jeszcze 2 fotki :) [img]http://img858.imageshack.us/img858/9833/sdc16380.jpg[/img] pomijając ucięte skrzydła ;) [img]http://img822.imageshack.us/img822/1145/sdc16381.jpg[/img]
  8. [quote name='Saththa']Nie to miałam na mysli :)[/QUOTE] wiem, wiem, żartuje ;)
  9. [quote name='Saththa']w internecie ogolnie jest stek bzdur wg mnie. trzeba sie mocno nagimnastykowac zeby znalezc rzetelne informacje. Jak nie boli to po co pisac a niektózy lubią histeryzować :D[/QUOTE] Ale jakaś terapia tez by mi się przydała hehehe
  10. [quote name='Saththa']Ja nigdy leczenia kanałowego na szczęście TFU TFU nie miałam, ale ludzie, którzy mieli raczej nie twierdzili tak Ani Tak: Mam nadzieje, ze trochę pocieszyłam :)[/QUOTE] tak pocieszyłaś, dzięki, myślisz że oni tam bzdury wypisują by nastraszyć?
  11. [quote name='Onomato-Peja']A gdzie tam. ;) Nie przeszkadza jej w niczym, więc nie próbuje nawet. ;)[/QUOTE] aa to fajnie, uczyłaś ją jakoś do tego?
  12. [quote name='Onomato-Peja']Wystarczy, ze pies złapie za szyję i udusi.[/QUOTE] no tak tak. miał ktoś z Was leczenie kanałowe zęba? ja je będę je mieć i cholernie się boje, na pytanie 'Czego dokładnie się boisz?' nie potrafię odpowiedzieć, chyba boje sie samego bólu, sama nie wiem, w ogóle dentysta nie jest moją mocną stroną, na samą myśl mam ciarki. Ale jak ma boleć skoro będzie znieczulenie? Czytałam o tym leczeniu większość pisze 'to strasznie boli' lub 'myślałam, że umrę z bólu' ktoś też się wypowiadał ' sama trucizna boli jak musisz chodzić z nią miesiąc' ale ja tego nie rozumiem jak miesiąc? a to nie kilka dni? Macie jakiś pomysł, żebym jakąś 'terapie' sama sobie ją przeprowadziła i się uspokoiła? same wdech i wydech nie pomagają stanie na głownie również ;) jak ktoś miał takie leczenie, proszę niech zda mi relację.
  13. [quote name='Onomato-Peja']Zapewne, dlatego jak widzę łabędzie to wesołego pieseczka odwołuję. Tzn w sumie ostatnio już tak do nich nie pędzi, ale jednak jej nie prowokuję i np. nie pozwalam jej aportować z wody gdzie kilka m dalej płynie łabądź. Na początku strasznie się na nie rzucała i jednak coś z tej agresji jej mogło pozostać.[/QUOTE] A ja bym się zastanowiła bo jak na lądzie to na pewno by wygrała, ale jeśli Diana ma z wody atakować to nie ma szans według mnie. [quote name='Saththa']Łooo jakie zatrzesienie zdjęć :D Sueprowo :) [url]http://img33.imageshack.us/img33/869/sdc16371.jpg[/url] jakie ,sliczne biale zabki :) [url]http://img7.imageshack.us/img7/4844/sdc16387.jpg[/url] łoooo, że atak? [url]http://img810.imageshack.us/img810/3253/sdc16386.jpg[/url] syczał łabądek na nia? [url]http://img812.imageshack.us/img812/577/sdc16402d.jpg[/url] heheh stojące uszka :razz: [url]http://img25.imageshack.us/img25/8026/sdc16391.jpg[/url] Tazz by tam lezał ehhh[/QUOTE] Nie a tak to taniec godowy psio-łabędzi :D Troszkę po syczał, mało się starał ;)
  14. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF7378.jpg[/url] Rasta sie nie buntuje i nie ściąga kagańca? moja walczy jak wściekła
  15. [quote name='Onomato-Peja']A no to zmienia postać rzeczy, moja juz by się z nim w wodzie szamotała. :D[/QUOTE] jak myślisz wygrała by?
  16. nie, wiedziałam, że ona nie skoczy do wody a łabędź nie 'skoczy' na nią. On tam trochę po trzepotał skrzydłami Diana go obszczekała i tyle nic tam takiego się nie działo ;)
  17. [img]http://img33.imageshack.us/img33/869/sdc16371.jpg[/img] proszę krytykować ile się da ;)
  18. [img]http://img863.imageshack.us/img863/299/sdc16375.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/1657/sdc16374.jpg[/img] [img]http://img33.imageshack.us/img33/869/sdc16371.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/2614/sdc16369.jpg[/img]
  19. [img]http://img856.imageshack.us/img856/3667/sdc16384.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/1145/sdc16381.jpg[/img] [img]http://img858.imageshack.us/img858/9833/sdc16380.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/3698/sdc16377.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/4750/sdc16376.jpg[/img]
  20. [img]http://img821.imageshack.us/img821/3690/sdc16388.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/4844/sdc16387.jpg[/img] [img]http://img810.imageshack.us/img810/3253/sdc16386.jpg[/img] [img]http://img838.imageshack.us/img838/5562/sdc16385n.jpg[/img] [img]http://img856.imageshack.us/img856/3667/sdc16384.jpg[/img]
  21. [img]http://img687.imageshack.us/img687/276/sdc16394.jpg[/img] [img]http://img864.imageshack.us/img864/7971/sdc16393d.jpg[/img] [img]http://img846.imageshack.us/img846/571/sdc16392.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/8026/sdc16391.jpg[/img] Starcie tytanów :D [img]http://img864.imageshack.us/img864/2424/sdc16390.jpg[/img]
  22. [img]http://img684.imageshack.us/img684/9716/sdc16400.jpg[/img] [img]http://img545.imageshack.us/img545/2334/sdc16399.jpg[/img] [img]http://img13.imageshack.us/img13/8366/sdc16398.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/4926/sdc16397.jpg[/img] [img]http://img13.imageshack.us/img13/6097/sdc16395.jpg[/img]
×
×
  • Create New...